Sell Your Haunted House 1. Sezon 10. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 5 / 5)
Sell Your Haunted House 1. Sezon 10. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Sell Your Haunted House

Yorumlar (14)

 • P?ren?s?tr (Ziyaretçi)

  cool griş

 • ayşenur (Ziyaretçi)

  anne işte...

 • |~Rey~| (Ziyaretçi)

  Arka sokaklar sezon finali gibi bi bölümdü

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  vay ilk defa kamyon doğru kişiye çarptı.salak kız anladığı halde bir şey yapmamış.

 • nefartum yok (Ziyaretçi)

  Annesi nasıl açtı o kapıyı merakettim doğrusu orası biraz saçma geldi bana

 • Asi deni (Ziyaretçi)

  yeni bölümler bu hafta yokmu?

 • #diziavcısı# (Ziyaretçi)

  Ahhh düştüm resmen biri beni kaldırsııınn. https://uploads.disquscdn.c... çok güzel süper bi bölümdü çevirmenlerin ellerine sağlık 11.bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. ????

 • Nurish (Ziyaretçi)

  çok havalıydın be hayalet anne efsane girişti yani sende sıkılmışsın belli üst katta durmaktan tebdili mekanda ferahlık vardır arada çıkda hong jia ya yardım et ????????ju karısı da öldü kesin o da kini hayalete döner gelir güzel bölümdü gelecek bölümü merakla bekliyorum bakalım bizim hayalet angry mom daha başka şeyler yapacak mı ????????

 • Byullnim (Ziyaretçi)

  Oha bee o nasıl bi finaldı ???????? gerçi anne yüreği dedikleri bu olsa gerek ????

 • Esra IŞIK (Ziyaretçi)

  Bölüm çok güzeldi. Bir yere bağımli ruhlar ayrılamıyor. Bağımsız hayaletler bir insana musallat olunca Bağımsız oluyor. Bu bölümden ve fragmandan annesi kızına gönül koyduğu için ona musallat olmuş gibi abgösterildi ama bence öyle değil. Ölümü ile alakalı bir sır var gibi. Bağımsız hareket etmesini kovucu olmasına veya kızını korumak için ona musallat olmasına bağladım ben. Kızına alınmış değil de onu teselli eder gibi hüzünlü. Belki de kızının vicdan azabı yüzünden gidemiyor. Öte yandan ben müdüre hanımın da kız ve annesiyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Hatta iki teorim var. Annesi kadına geçmişte yardım ettiği için kadın müdür olarak kızın yanında çalışmaya başlamış olabilir. Diğer olasiliksa kadının çocuklarından biri Hong Ji A olabilir. Anlaşılan genç yaşta anne olmuş. Hayaletlerle ilgili bir olay vesilesiyle tanışmış ve çocuğunu bu kadına emanet etmiş olabilir. Zira hem birbirlerine çok benziyorlar. Hem kadın Hong Ji A ya karşı çok korumacı bir de gizemli bir geçmişi var.

 • Usagichan (Ziyaretçi)

  Ya ben şu kadın gençliğinde lise cağlarindayken ne yapmiş tam anlamadim cocuklarini mi kardeşlerini mi öldürmüş? Huzursuz amca gitmemiş mi daha ???? Angry mom iyi oldu geldiğii evden cıkabiliyomuş demekki ????? Ayy sapık adamin ölüp huzursuz ruha dönüşmesi de ayri bir komediydi ???? Fragman güZelll goblin temali ????

 • sesang (Ziyaretçi)

  Bu yardımcı kadının ölen ikizleri karışıp yumurta hayaleti olup oh ji bum a musallat olmuş herhalde. Kadın da bu gerçeği saklamak istiyor. O gece tam bir buluşma gecesiymiş.

 • KelebekTozu (Ziyaretçi)

  Bi an yardımcısı öldü sandım ama fragmanda gözüktüğüne göre ölmemiş olmalı.Hong başkanın annesi nasıl oldu da evden ayrılabildi bizimkileri kurtardı anlamadım. Annesini andı o yüzden mi?? Annesinin durumu özel bir durum biraz da bu yüzden olmalı. Bizim şapşikler kameraları kurarken zaten içimden diyordum nasıl böyle ellerini kollarını sallaya sallaya hemencecik kuruverdiler bu adamlar kötü adam haberleri olur anlarlar illaki bu kadar kolay olamaz diyordum ki zaten açığa çıktılar ama belki de Hong hanımın yardımcısı haber etmiş olabilir kötü adamın kadın yardımcısıyla görüşüyorlar sonuçta önceden İn Bum bunlara şahit olmuştu. Şimdi de keşke söylese Hong hanıma onları gördüğünü. Yardımcına güveniyor musun diye soruyor ama o kötü adamla bir ilgisi olduğunu söylemiyor. Sinir oldum orada....Bu bölümde sapık herifin ölmesine sevindim herif sonuçta müebbet almazdı ve bir süre yattıktan sonra çıkardı hapisten eee sonra ne olacak yeniden kızcağızın peşine düşerdi. Ben ne anladım bundan en iyisi oldu ölmesi. Kesin kurtuluş :) Polis bütün bunlardan sonra artık inanır hale geldi bi de Joo hanımın geçmişteki çocuklarını öldürme vakasında da bir ruh olayı olup olmadığını tahmin etti. Kesin o olayda da bi ruh işi var.Çeviren arkadaşlara emeği geçenlere çok çok teşekkürler ellerinize sağlık.

 • Hasan [ GeceKusu ] (Ziyaretçi)

  Çevirmenlerimiz zeynebp & Venom ve diziyi yükleyen yetkilimize çok teşekkürler.. Emeğinize sağlık.. Sağolun varolun KoreanTürk Ailesi