Should We Kiss First 1. Sezon 4. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 5 / 5)
Should We Kiss First 1. Sezon 4. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Should We Kiss First

Yorumlar (15)

 • yerim dar (Ziyaretçi)

  bence adam işte bu sahnelerden sonra birşeyler planlamaya başlıyordur ama ne ? izleyip görücez bunu da

 • deniz (Ziyaretçi)

  bunların geçmişi ve ilk bölümün başındaki sahneyi merakla bekliyorum... ben kadının eski kocası ve yeni karısına gıcık oldum, sanki kadın onlara zarar vermiş gibi davranıyorlar, kadını kocası aldatmış ve kadının çevresindeler sürekli, rahatsız edip bir de üste çıkıyorlar, pes yani!!!!inşallah kadın diğer adamla çoooook mutlu olur :)

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Biraz uçuk bir tahmin olarak görülebilir ama Soon Jin sen mi planladın diye sorması bende bu tahmini düşünmeme neden oldu. acaba Ji Min in annesi olukça varlıklı bir aile, kızının mutluluğu için Son Moon Hanı bir şekilde parayla veya başka bir şekilde ikna etti ve Soon Jini kendine aşık et dedi çünkü kadından kurtulabilmeleri için onun aşık olması gerekiyor Kyung Soo nun ancak bu şekilde eski karısından uzaklaşacağını hesapladı.Moon Han planını uygularken tek hesaba katmadığı şey aşık olmaktı.Bence bu son diye başta gösterilen dialoglar son sahne değil bu itiraflar sona doğru yapılacak ve ayrılık gerçekleşecek sonra gene birleşecekler benim düşüncem mutlu bir son olacak bu görüntüler bir çok Kore dizisinde sona doğru yaşanan kısa ayrılma sahnesi en azından böyle umut ediyorum.

 • bulutsuyu (Ziyaretçi)

  Çok hoş dizi yahu :)

 • Swan (Ziyaretçi)

  Dizimiz güzel sürükleyici ama ilk bölüm başlarken ki sahneler aşık olacaklarını ve ayrılacaklarını gösterdiği için, https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... nasıl aşık olacaklar diye bir meraka giremiyorum açıkçası plan ne onu merak ediyorum. Bu arada eski kocaya ve yeni karısına da ayrı bir gıcık oldum ????

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Soon Jin İle Kyung Soo nun ayrılma sürecinin başlangıcı çocuklarını kaybetmiş olmaları.Evdeki resimlerin birinde küçük bebek resmi vardı.Bana göre Soon Jin bu travmayı atlatamadı ve Kyung Soo ile birbirlrinden uzaklaştılar bu arada adam Ji Min ile kaçamak yaptı kadında hamile kalınca bunlar boşandı Kyung Soo da Ji Min ile evlenmek zorunda kaldı zaten ortak çocukları çok ta küçük değil bence yaşı da tutuyor.Kyung Soo kendini suçlu hissetmesinin bir sebebi de Soon Jinin bu zor zamanlarında ona yeteri kadar destek olmadığını düşünmesi neyse gene adam en azından hala eski karısına destek olmaya çalışıyor kısaca kötünün iyisi.Dizi sanki biraz drama doğru dönüyor inşallah tamamen drama bağlamazlar o zaman bırakabilirim bünyem pek dramları kaldırmıyor.

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Neyse adam bu bölümde kadını öğrendi. Ancak kadın onu bilmiyor. Önümüzdeki bölüm de o da öğrenecek. Kadın adamı tavlamak için bayağı bir uğraştı. Hile de yaptı telefonu kapatıyorum dedi kapatmadı o arada söylemek istediklerini söyledi. Adam da duydu tabii. Fakat 6 yıl öncesine dayanan bir geçmişleri var, ayrıca 4 yıl önce boşanmalarında da onları görmüş. Adam hatırlıyor ama kadın önümüzdeki bölüm hatırlayacak. Bu arada 4 yıl önceki boşanmada kadın (Soon Jin) eski kocasına (kyung Soo) boşanma sebebi ikinci kadın(Ji Min) değil, Bana bunu nasıl yaparsın? deyip duruyor. Peki sebep ne? Ben anlamadım. Eski koca kadın için yine çalışıyor. Saati sattı. Evi de tuttu. Bakalım ne olacak. Yalnız kayınvalide basbayağı Soon Jin.i haşladı. Yeter artık diyor. Bir erkek bul diyorlar. Düş yakamızdan. Nedir bu çocukların çektiği senden. Ama kadın hiç oralı değil. Bana Kyung Soo bir iş için uğradı bunları da orda unutmuş diyor. Sefer taslarını bırakıyor. Ji Min de sana yemek getirmiş olmasın diyor. Yok hiç yemedim açmadım diyor. Kontrol ediyor. Bence yemiştir. Kesin. Banyodaki su akıntısı da onun değildi. Ama; önümüzdeki bölüme bırakalım. Çevirmenlerimize teşekkürler...

 • eda (Ziyaretçi)

  güzel dizi yalnızlığı hissettiriyor insana ve tabi yine çabalamanin yaşamdaki en büyük ayakta kalma nedeni olduğunu gösteriyor

 • gunel aliyeva (Ziyaretçi)

  Cok guzel bir diz cok begendim sadece 30 dakika olmasini sevmedim cabuk bitiyor cevirmenlerin ellerine saglik

 • gül Kt (Ziyaretçi)

  Dizi süper hiç sıkıcı değil bir solukta izledim heyecanla yeni bölümlerini bekliyorum. Çeviri için çok teşekkürler

 • ????jale???? (Ziyaretçi)

  Diziye tek kelime ile BAYILDIM????????tüm blmleri bi solukta izledim umarım bozmadan finale kadar devam eder????ye ji wonu another miss ohdan beri çok severim role acayip yakışmış çevirmenlerin emeğine sağlık?

 • Seni seviyom Gong Yoo (Ziyaretçi)

  Ayyyy çok tatlı ballı bi dizi başlamış su gibi izledim bölümleri :) İlk bölüm ilk sahne şimdiden içimi acıtsa da sanırım baya bi bölümler sonra olucak o sahne. Kim sun ah allam nasi bi oyuncusun sen müthiş. Adamı da ilk kez izliyorum ses hariç (acaip tiz bi sesi var ) boy kisaligini da geçersek baya karizmatik :) süper dizi çevirmenler fighting

 • Sümeyye Coşkun (Ziyaretçi)

  Çok ama çok beğendim diziyi, Teukamathonsi, u yıldız , ceviri icin kucak dolusu Teşekkürler elinize emeğinize sağlık.

 • Özlem (Ziyaretçi)

  Çevirmenlerimize teşekkürler ????, keşke bölümler 2 parça halinde olmasa çabuk bitiyor gibi geliyor ????Bu bölüm eskilere gittik durduk yani bizim başrolümüz ( daha isimleri ezberleyemedim ) sadece uçakta değil boşanma esnasında da tanık oluyor , hayvanat bahçesinde takip ediyor filan bu adam neden böyle davranıyor çözemedim ??????? Hiç tanımadığın bir insanı neden takip edersin , bir de şu resim hep gözümüze sokuluyor neden ? İlk bölüm sahnesinden konuşmaları vardı her şey bir oyunla mı başlıycak ????

 • yedi kule (Ziyaretçi)

  kaç bölüm olacak