Should We Kiss First 1. Sezon 40. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(2 kişi puan verdi, Ortalama: 5 / 5)
Should We Kiss First 1. Sezon 40. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Should We Kiss First

Yorumlar (13)

 • jung dabin (Ziyaretçi)

  ı deun ve 25 yaşındaki çocuğun beraber olmalarnı isterdim ama olmadı yaw

 • Sinem Yıldırım (Ziyaretçi)

  Kamera arkası çok iyi , epey güldüm ????Günümüzde gençlerin ve idollerin olmadığı diziler pek tercih edilmiyor ama bu dizi her kesimin izlemekten zevk alacağı bir dizi..Benim çok begendiğim dizilerin arasına girmeyi başardı..Çeviri için sonsuz teşekkürler :)

 • Mimar Sinan (Ziyaretçi)

  Bu diziyi yapanlara ve çeviri için emek verenlere çok teşekkür ederim.

 • serpil (Ziyaretçi)

  Muhteşem oyunculuklar ve ost hayatın içinden bir konu; yazan, yöneten, oynayan, çeviren ve bize ulaştıranların emeklerine sağlık.

 • akrepyelkovan (Ziyaretçi)

  Bu arada eklemek isterim, sadece kamera arkasından bile ayrı bir dizi yapılabilirdi????????

 • akrepyelkovan (Ziyaretçi)

  Yazmaya nereden başlasam bilemedim. Diziyi güncel takip ediyordum ve bitmesini istemediğim için biraz uzatarak izledim o yüzden şimdi yorum yazıyorum. Diziyi izlerken finale iyi bir yorum yazmam gerektiğini biliyordum. Çünkü burada çok az izlendi fazla bilinmiyor. Başrol çiftin normal dizi çiftlerinden daha yaşlı olduğu için olsa gerek ama kesinlikle son zamanlardaki en iyi dizi olabilir. Korede çok izleniyormuş galiba, en azından orada değeri bilinmiş???? Özellikle başrol çiftin uyumuna bayıldım, umarım başka bir yapımda tekrar bir araya gelirler. Karakter gelişimleri olsun dizideki şairane anlatım olsun her şey çok güzeldi. Günümüzdeki çoğu, neredeyse tüm diziler hep genç insanların yaşamına yönelik oluyor. Sanki hayat sdc gençken yaşanıyormuş gibi. Oysa ortalama bir insanın ömrü 80 yıl ve biz 10-15 yıllık bir kısımda tıkılıp kalıyoruz, sanki her şeymiş gibi. Sadece her şey gençken önemliymiş gibi. İkinci bir şans yokmuş gibi gösteriliyor hep. Bir şey başta nasılsa sonra da öyle gider gibi gösteriliyor. Ama gerçek hayat hiç öyle değil. Çoğu zaman başlangıçla son aynı olmuyor. Bu dizinin güzelliği bize ortadan bir kesit sunmasıydı. Daha tecrübeli yaşamların aktarılmasıydı. Yaş ilerledikçe öncelikler değişiyor, bakış açısı değişiyor, önceden aşırı önemli gelen şeylerin aslında pek bir öneminin olmadığı anlaşılıyor, insan olumsuzluklara korkulara karşı daha umarsız oluyor.Konudan çok sapmayayım???? Dizide karakterlerin birbirlerinden önceki geçmişe yer vermemeleri dikkatimi çekti. Mesela Soon Jin le ilk eşi Kyung Soo nun gençliğinden pek kesit verilmedi. Birbirlerine deli gibi aşık olan bu çiftin zamanla nasıl birbirlerinden koptuklarını görmek isterdim açıkçası ama dizinin amacı orta kesiti anlatmak olduğu için çok da kurcalamak istemiyorum.Bir de I deun ile barista çocuğun ilişkisini de görmek isterdim ama galiba onlarınki abi kardeş ilişkisi gibi kalacak.Daha uzatmayayım. İzleyin izlettirin. Çok ders çıkarılması gereken bir dizi. Seveceksiniz.

 • Seçil (Ziyaretçi)

  Çevirmenlerin ellerine sağlık. Çok güzeldi.. sonu mutlu bitti sayilir. Kesinlikle izlenir.. hem komedi hem hüzun hem yaşam hakkinda.. daha fazla şükretmek icin izlemeli..

 • Neriman Aydin (Ziyaretçi)

  ellerinize gözlerinize saglik cok cok teskler sizlerin sayesinde böyle güzel anlamli diziler izliyoruz kalin saglicakla

 • Bengi Ünal (Ziyaretçi)

  Dizinin konusunu ilk okuduğumda sıkıcı bir dizi olacağını düşünmüştüm ama oyuncuları için başlamıştım. İyiki başlamışım güldürdü, hüzünlendirdi, hayatı anlattı. Şiirleri çok anlamlıydı. Sonu da iyiki böyle bitti ben çok beğendim çeviri için teşekkürler. ?

 • m.ç. (Ziyaretçi)

  çok güzeldi.çevirmen kardeşlerimize de çok teşekkürler.Bu kadar tatlı ve güzel biten bir dram.

 • Nona bahar (Ziyaretçi)

  Çok güzel bir dizi hiç düşünmeden izleyin çeviri için çooook tsk

 • ?KTyaren ? (Ziyaretçi)

  Çevririlerde emeği geçen çevirmenlerimize çooook teşekkürlerrrrr....

 • Seni seviyom Gong Yoo (Ziyaretçi)

  Bu kadının kendisinin kanser olduğu dizi de böyle bitmişti. Hiç şaşırmadım ????