Should We Kiss First 1. Sezon 6. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 5 / 5)
Should We Kiss First 1. Sezon 6. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Should We Kiss First

Yorumlar (8)

 • yerim dar (Ziyaretçi)

  ne kadar samimi ve doğal sahnelerdi

 • deniz (Ziyaretçi)

  Adamın kızına sinir oldum , nasıl saygısız , kendini bir şey zannediyor , zenginliğine güveniyor ???? adam niye kızını görmek istemiyor anlamadım????

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  bayağı bir geçmiş var imiş ama kadın intihar olayı ile hafıza da orayı resetlemiş sanırım ay kız ne sinir hadi kadının sinir ettin de çocuktan ne istedin nefret ediyorum böyle insanlardan geri getirecekmiş peki zamanı da geri getirecekmisin çocuk yarışmaya girecekti kzum duymuyorda ama nasıl aşık olacaksın ona da bakalım.

 • eda (Ziyaretçi)

  izlerken üzülüyorum yine de izliyorum üzmeyin insanlarııııııııııııııııııııııı

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Uzun zaman önce bu kadar vakit geçirmişler, başlarından böyle olaylar geçmiş nasıl Soon Jin hatırlamıyor hayret ettim. Nihayet resim dolayısıyla hatırladı. Ama bazı şeyleri, çünkü adam daha fazla şey biliyor. Takip etmiş, yardım etmiş, kurtarmış, bence de sevmiş gibi. Yani hoşlanmış diyelim. Bu bölümün hoşluğu genç kızımızın diziye dahil olması, çocuk yıldızımız bayağı büyümüş, güzel de oynamış, beğendim. Fakat tabii ki karakter olumsuz, şımarık bir tip, sevgi saygı kavramları olmadan, aile terbiyesi almadan büyüdüğü belli, büyüğe saygı yok, işini yapan birine saygısı hiç yok, kendinden başkasına da değer vermiyor. Neymiş büyükbabam çok zengin. Herşeyi yapabilirim anlayışı, nitekim Soon Jin.i işten attırmış. Neyseki altında kalmadı. Kendince cezalandırdı. Önümüzdeki bölümlerde bu ikilinin savaşları devam edecek gibi görünüyor. Çiftimiz de artık birbirlerine gittikçe yaklaşıyorlar. Çevirmenlerimize teşekkürler....

 • Özlem (Ziyaretçi)

  Bu da sana gelsin ??@Serendipity https://uploads.disquscdn.c...

 • bulutsuyu (Ziyaretçi)

  olaylar olaylar :)

 • gül Kt (Ziyaretçi)

  Güzel gidiyor çeviri için teşekkürler