Should We Kiss First 1. Sezon 8. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 5 / 5)
Should We Kiss First 1. Sezon 8. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Should We Kiss First

Yorumlar (9)

 • yerim dar (Ziyaretçi)

  ayh kızı sacından tutup surukleyesim geldi hem suçlu hem güçlü birde ceketi kesiyor kadın yine iyi tuttu kendını adamın telefonda söyledikleri çok net ve açıktı :D kadının anında evet diyip kabul etmeside ayrı bir olaydı D:

 • renginar (Ziyaretçi)

  çok çok çok güzeldi çoook

 • Sümeyye Coşkun (Ziyaretçi)

  güzel bolumlerdi .Teukamathonsi, u yıldız ceviri için elinize emeğinize sağlık çok çok teşekkür ediyorum

 • eda (Ziyaretçi)

  komedi niyetiyle geldim dram üzerine dram izliyorum kiiii saf dramı da normalde hiç sevmem ama bu dizi başarılı her izleyişimde ruhum 50ye doğru yol alıyor :)

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  İlk bölümlerdeki enerjiyi ve güldürü öğelerini maalesef ben son bölümlerde bulamadım. İlk iki bölüm müthişti, yavaş yavaş düştü. Bana göre tabii ki şimdi kurtarıcı olarak da Mo Han.ın kızı geldi. Hakikaten kız tam bir canavar, oynayan oyuncu kızımızda güzel oynamış, tebrik ediyorum. Hazır konusu açılmışken herbölüm üzerine koyarak giden Soon Jin.in çatlak arkadaşı Mi Ra rolündeki Ji Won Ye.yi de tebrik ediyorum. Bravo diyorum. Rolünü iyi değerlendirmiş. Çok başarılı. Neyse; Baba Kızı karakoldan almaya geldi. Ama sadece çıkması için imza verdi. Geri kalan bütün işleri kendin hallet, dedene söyle, annene, amerikalı babana söyle dedi gitti adam. Kızı değil iki yabancı gibiydiler. Yalnız yine baba yüreği herhalde kızını arabaya binesiye kadar takip etti, arabanın plakasını aldı. Demekki kız bilsin istemiyor. Nerden öğrendiyse bu seferde kız evi öğrenmiş evine gelecek, yine ortalığı ayağa kaldırdı. Maalesef birbirlerinin baş düşmanları Soon Jin ile karşılaştı. Onu görünce evine daldı. Etrafı dağıttı. Elbisesini kesti. Kadın nasıl cevap verdi dersiniz çıplak soyunarak. Ne alaka ben anlamadım. Tut kulağından at dışarı, baktı olmuyor öyle yaptı zaten fakat kız Mo Han.ız kızı çıktı. Bu sefer duyar duymaz kaçtı. Baba da kızını alarak tekrar kaldığı otele geri götürdü. Sanki kız orda duracak, rahat bırakacak. Kız buraya senin için gelmedim diyor ama bal gibi babası için gelmiş. Ona meydan okuyor. Soon Jin hala 6 yıl öncesini hatırlamıyor. Sürekli adamın ona yaptıkları getiriliyor. İntihara kalkıştığında onu hastaneye yetiştirende Mo Han. Bakalım önümüzdeki bölüm neler olacak. Soon Jin Mo Han.ın davetine icabet edecekmi. Kıskanç eski koca bunları engelleyecekmi? Eski karısının yeni sevgilisine neler yapacak. Peki bu eski koca yeni karısına söz geçirebiliyormu? Hayır. Bak kadın gayrimenkul kağıdını da buldu. Yandın ki ne yandın. Kafa göz yarılmasına hazır ol. Merakla gelecek bölümü bekliyoruz. Çevirmenlerimize teşekkürler...

 • Hatice Uğur (Ziyaretçi)

  Adam çok karizmatik ya <333

 • Glr (Ziyaretçi)

  Herkes birbiri ile komik şekilde bağlantılı oldu sağır çocuk adamın kızı kadın ve eski kocası...

 • Esti (Ziyaretçi)

  Son zamanlarda beni en çok güldüren dizilerden ????????

 • akrepyelkovan (Ziyaretçi)

  Çok güzel bir dizi, akıcı ve eğlenceli????????