Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: SKY Castle

Yorumlar (23)

 • yerim dar (Ziyaretçi)

  oğlum oldugundan ve benzettim çocuğuda annesine çok kızdım ne diye çocuklarına bu not .çalışma baskısı böyle birşeyde bile ağladım :D:DD abi para var pul var mis gibi evler oturun tadını çıkarın işte bu daha neyin hırsı ve herkesin aksine ben koçu sevdim karizma kadın diziye ayrı bir hava katmış bence ve de şu kısa saçlı karıya uyuz oluyorum Allah ın bencili sanki birtek onun kızı onun ailesi önemli hye na nın annesi zaten ölmüş kimsesi yok al bağrına bas kzıınada sevdir neyin kibiri bu

 • Yağmur Özışık (Ziyaretçi)

  Oha kocasını bile öldürmüş kadın. Kini nefreti neye anlamadım ki. Çocuğu böyle diye mutlu bütün ebeveynlere garezi var galiba. Hye Na da maşallah , gram gurur yok. Hiç annesine çekmemiş. Ne olursa olsun yaptığı doğru değil. Ortada bir aile var...

 • ??? (Ziyaretçi)

  Koç Kim denen şu kadın tam bir psikopat. Çok sinir bozucu. İnsanların hayatlarını mahvediyor. Onu izlemek tam bir işkence..

 • Ayşecan (Ziyaretçi)

  Çok güzel dizi çok. Tam diyorum işte kızı bilişsel yeteneklerini kaybetmiş, ondan tüm zeki öğrencilere ve aile saadeetine garezi var ama son dakika yeni bir şey çıktı. Sürprizlerle dolu dizi.

 • aslı (Ziyaretçi)

  GERİLİMMMMM

 • Betul Karatas (Ziyaretçi)

  ye suh un annesi he na ile yüzleşmesi kadın o kadar kibirli birisi ki sanki he na nın suçuymuş gibi he na ya tokat atması hoş değildi ..........koç kim kızı rahatsız olduğu için bunu kaldıramamış sanki çocukları kullanarak intikam alıyor ...jin jin ye bin sınıf atladı diye hırslanıp oğluna baskı yapınca ve kıymetli porselenleri kırılınca çocuk evden kaçtı.... oğlunu ararken ki telaşı bulduğu zaman ki sevinci sarılıp konuşması güzeldi ........

 • RUN (Ziyaretçi)

  Diziye iyiki başlamışım gerçekten çok güzel bir dizi konusu olsun senaryo olsun işleyiş olsun, müzikleri ve benim en çok dikkatimi çeken kamera açısı. Kameramanlar gerçekten çok iyi iş çıkarmışlar kamera açıları o kadar mükemmel olmuş ki o sahnede duyguları yakalayabiliyorum ve bir film havasında olmuş her bölüm. İyiki final vermesini beklemişim yoksa bölüm beklerken kafayı yerdim ???????? Şimdi izlemeye devam edeceğim yorumlarda hiç kameramanlar hakkında yorum olmayınca yazayım dedim gerçekten bahsedildiği kadar güzel ve kaliteli dizi eleştirilecek bir iki nokta var ama onu da görmezden gelelim ????

 • Moonchild (Ziyaretçi)

  Oha o son neydi öyle ? Koçun gerçek yüzünü herkes öğrenecek az kaldı .O kaçan çocuk ile annesinin konuştuğu kısımda duygulandım

 • ?????? (Ziyaretçi)

  diziyi izlerken niyeyse hep gülüyorum ya , her sahnesi trajikomik.yönetmen ve senarist sizce de dahi değil mi?

 • ?????? (Ziyaretçi)

  en çokta bu diziye laf atan çocuklarımıza üzülüyorum :D bence bu diziden önce daha çooook kore dizisi izlemeleri lazım ancak o zaman anlarlar ,ayrıca kara mizah sahibi olmak gerek diye düşünüyorum.

 • ?????? (Ziyaretçi)

  koç kim çok heyecanlı başından beri en çok onu seviyorum

 • ?????? (Ziyaretçi)

  hye na salak ya

 • DefneSyup (Ziyaretçi)

  Koç Kim için izliyorum diziyi resmen kadın olmasa dizinin tadı tuzu olmaz . Muhteşem bir karakter yaratmışlar . Mükemmel de bir oyuncu ayrıca :)

 • Merve ilhan (Ziyaretçi)

  Entrikadan acayip sıkıldım ama ne nasıl olacak diye meraktanda duramıyorum izlemeye devam

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Dizi iyice hareketlendi.İşin ilginç yanı kimse Eğitim sistemini sorgulamıyor.Koç Kim suçlu,aileler suçlu da Eğitim sisteminin hiç mi hatası yok.Toplumda Seul Üniversitesi haricinde hangi üniversiteyi bitirirsen bitir hiç önemi yok ,düşüncesini oluşturan zaten devlet.Site de oturanlardan hiç kimse normal değil.Lanetli sitemidir nedir.

 • E.T. (Ziyaretçi)

  Adam gibi dersinize çalisip kendi işinize baksaniz da kazanirsiniz be çocuklar..Hadi tip olmadi.Başka bölümde okumak ölüm mü????Şatoda yaşamayinca sürünüyo mu oluyosun..allasen hocalara verilen paranin onda birini de bi hayir kurumuna bagişlayin.günah????

 • OnlyWinner #IKON7 (Ziyaretçi)

  Bu aileler koçun eğittiği öğrencileri hiç mi araştırmıyorlar? Öğrencilerin Seul Üniversitesini kazandıklarını biliyorlar ama öğrencilerin ve ailelerinin durumlarını bilmiyorlar mı? Kadın geçtiği her yeri yıkmış.

 • OnlyWinner #IKON7 (Ziyaretçi)

  Bu dizide en sevdiğim şey müzikleri ve ses efektleri bazan gereksiz yere kullanılsalar da...

 • Esti (Ziyaretçi)

  Kızın Harward da okumamasına hiç şaşırmadım.Bir arkadaşımın kardeşi uzun yıllar önce Amerika?da okul kazandım diye gitti meğer zor gelmiş okulu bırakmış.ikinci senenin sonunda ailesini burda ev almak çok mantıklı diye ikna etti ve bir de bayağı yüklü bir miktar ev parası aldı ama ev almadı. Yani Her yıl ailesinden gelen okul parasını, harçlıkları ve ev parasını kız arkaşıyla yedi,Kızı Amerika?da üniversite okuttu. Okul uzadı dedi toplam 6 sene Amerika?da kaldı. Sonuç lise mezunu, para bitti kız gitti ve uzun dönem askerlik yaptı ve hala bir baltaya sap olamadı. Uzun lafın kısası bu olaylar gerçek hayatta oluyor arkadaşlar.

 • Ayşe Nur (Ziyaretçi)

  Part4 We all lie ostunun türkçe altyazısı yok değil mi

 • Guest (Ziyaretçi)

 • esra (Ziyaretçi)

  Koc Kim gercekden korkunc biri ama dizi sona dogru bütün sucu ona yüklemez umarim, ailelerin, anne ve babalarin korkunc hirsi, cocuklarini bir mal mis gibi görmeleri unutulup aileleri kurban yapip bütün sucu Koc Kime yüklerlerse dizinin verdigi mesaj da korkunc olur. Ailelerin benciligi, sevdigim icin yapiyorum yalanlari , cocuklarinin acilarini duymayip sirf onlara birs sey olunca ah vah demeleri bunlar da korkunc. Koc KIm evleri atese veren kisi, ama atesi yakan ailelerin kendisi. Koc kimler olmadan da zarar gören cocuklar var. Aileleri yetiyor.

 • Nur (Ziyaretçi)

  İzlerken tüylerimi diken diken eden bir gerçeliği var dizinin, tabi ki abartılı kısımları da var ama sonuçta onlarda diziyi çekici hale getirmek için. Konusu,oyuncuları ve senaryosu yeterince övüldüğü için onlara değinmeden geçeceğim Bu bölüm çekim açıları aşırı dikkatimi çekti.Jest ve mimikleri yakın geçime alarak duyguları yansıtlamları harika olmuş Uzun süredir izlediğim en iyi dizi. Kime önersem 'ajumma dizisi' diyerek geçiştiriyorlar. :(...