Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: SKY Castle

Yorumlar (28)

 • Yağmur Özışık (Ziyaretçi)

  Bence çocuklardan hiçbirisi öldürmedi. Hye Na öldüğü esnada baba öğretmenle görüşmede olmasa o yaptı derdim. Bence Hye Na intikam almak için bilerek kendisi atladı.

 • ??? (Ziyaretçi)

  Söylenecek çok şey var ama kendimi zor tutuyorum. İzlerken midem bulandı resmen. Bir insan öldü ama kimsenin umrunda değil. Yazık gerçekten yazık..

 • Ayşecan (Ziyaretçi)

  Kız ölünce aklıma gelen ilk şey,cenaze odasında kim gelenleri karşılayacak oldu. Kimsesizdi, cenazesi bile olmayacak.

 • Fatma Sahi Shin (Ziyaretçi)

  Tüğlerim ürperdi.. Diyecek sözüm yok.

 • Betul Karatas (Ziyaretçi)

  he na ya yazık oldu hep kimsesizdi hastanede de kimsesiz kaldı başkanın torunu daha kıymetli diye he na öldü hastane hastane dolaştırdılar ........ye suh un annesi he na ile ilgili delileri yok etti .......koç kim ye suh en zayıf noktasından yakalayıp annesine düşman etti kontrolü altına aldı ....he na ölünce sky castle sakinleri suç çocuklarına kalmasın diye bir birine girdi ....herkes kendisini düşünüyor ..olan wo jo olacak gibi .....

 • Moonchild (Ziyaretçi)

  Bir okul uğruna tüm hayatlar harcanıyor resmen . Kızın o baba dediği sahne de çok üzüldüm ya .Kız son bir kez bari mutlu olsaydı elini tutabilseydi . Kavga sahnesinde istemsizce güldüm . Kızı öldüren kesinlikle koçun adamı söylediklerinde şaşırma ifadesi yoktu yüzünde. Kızı üniversiteye gönderecek ama bir yandan da ailesini o kızı öldürdüğüne inandıracak ve yoldaki rakiplerini bu şekilde yok edecek .

 • İrem (Ziyaretçi)

  kavga sahnesinde profesöre koptum ya :D

 • elif (Ziyaretçi)

  ok haricindeki sitelerde açılan ahlak dışı reklamlardan midemiz bulandı yok mu edepli yerler lütfen ....

 • ?????? (Ziyaretçi)

  polisler doktorlardan her şeyi öğrenmişler ama wooju nun bütün zaman boyunca onun yanında olduğunu ve son anlarında aslında hastanede olduğunu orada da öldüğünü öğrenmemişler mi? woojunun tek suçu bu kadar iyi olması tek yanlışı ise kang ju sang yüzünden başkasının ameliyatını yapan babasına onu sen öldürdün demesi. sinirlenmeye başladım gerçekten ayrıca hye na ya da üzülmeye başladım...uri woo ju jigeum oddohake?...

 • kyuten (Ziyaretçi)

  Dizi çok güzel kaliteli ancak karakterler inanılmaz tutarsız. Başta çok sert olan karakter bir anda hiç olmayacak hallere giriyor. Karakterler pek karakteristik değil. Bunun dışında izlediğim en sürükleyici k-drama olabilir.

 • ghoulDNArmy (Ziyaretçi)

  Midem bulandı ya Yeh Suh ve anası olacak kadın bu kadarı olmaz diyorum her seferinde bir umut belki bu kez ders çıkarır ama yok . Hye Na giderken gözyaşlarımı tutamadım öyle bir baban olması gerçekten üzücü bu kıza mutlu son yazmalıydın be senarist :(

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Süper bir bölümdü.Hye Na ya çok üzüldüm.Ben hiç bir zaman ona kızamadım.Sinirli ve kışkırtıcıydı ama o hale gelmesinin nedenleri vardı ve uda onu haklı kılıyordu.Babası Hye Na nın kendi kızı olduğunu biliyor olabilir.Ben katil olarak Koç Kim den şüpheleniyorum .Suçu ilerde Ye Suh un üzerine kalsın diye yapmış olabilir.Hastane olayı saçmaydı.Ne biçim bir hastane amaliyatı yapacak tek doktor mu var.O saniyelerde olmasa bile küçük bir yer Telefon la bile çağırabilirlerdi.

 • ea (Ziyaretçi)

  hye na yı sevmeyip yeh suh u tüm şımarıklıklarına rağmen destekleyenleri dizi başından beri anlamamıştım. ölüm var ya ölüm! bu kadar hırs çok fazla... hye na gerçekten çok güçlü bir karakterdi, babasızdı annesi de öldü ama yinede sonradan öğrendiği babası için hayata tutunmuştu ve hakkı olanı istiyordu. yeh suh karakteri çok iğrendirici biri...

 • xoxarmy (Ziyaretçi)

  Resmen ağzım açık izledim, gerçekten 14 ve 15. Bölümler çok fenaydı. Benim aklıma bir şey takıldı. Hye na nın annesi mesajı ölmeden önce göndermiyor muydu, ben gelen mesajı seo jin silmiştir ve adamın haberi olmadı diye düşünüyodum ama seo jin testten sonra öğreniyo. Hye na sedyede yatarken uzun bir bakışmaları oluyor babasıyla, acaba orda adam biliyo muydu diye düşündüm. Gerçekten olaylar karıştı. Eğer seo jin çöpü atmak için koşarken görüntülenemezse ve jin jin ağzını açmazsa woo joo ya yazık olacak. Zaten woo joo jun üstüne suç kalmasının sebebi soo im in koça kitabı yazıcam ve sonunu getiricem demesi oldu, bu sayede kadın kitapla uğraşamayacak, önüne çıkan taşı temizledi korkunç koç. Gerçi annesinin babasının asla pes edeceğini sanmıyorum. Bakalım neler olacak

 • Lily Aksel (Ziyaretçi)

  bu nasıl bi deliliktir.ilk bölümlerden anlaşılıyordu Ye Suh un başına bir şey geleceği. Ama bu kadarını beklememiştim. Her bölümün sonunda Sky Castle da yaşayan her aile tımarhanelik diye söylenip yorum yapmadan diğer bölüme geçiyordum ancak son iki bölüm çok fazla geldi bana. Aslında üzerinde durulması gereken bir sürü konu var ama yorumlarda çokça bahsettikleri için eklemeler aynısı olacak. Diğer bölüme geçmeden son olanları sindirmem gerekiyor gibi.

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  sanırım çok fazla umut beslemişimhye na için büyük hayal kırıklığı oldu benim içinbu sonu hak etmemiştipisi pisine öldü demek geliyor içimden bu olayın şoku geçmeden sözüm ona asalet itibar sahibi seçkin üniversite guruhuinsanlıktan nasip alamadık dercesinebir mahalle kavgasına tutuştular ki^^bizim pembe ^^çok ama çok masum kaldı gözümdevelhasıl olaylar daha da çirkinleşecek gibiçoooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • sum7 (Ziyaretçi)

  insanın kibrini, bencilliğini, acımasızlığını, hırsını tokat gibi çarpıyor insanın yüzüne bu dizi. her bölüm gözlerim dolu dolu, içim titreyerek izliyorum. böyle bir dizi bir daha ne zaman gelir bilmem. efsane. değerinin bilinmesi de en güzeli. çeviri için teşekkürler.

 • ayşe (Ziyaretçi)

  Bu dizi, baştan beri her bölüm tekrarlanan Ye Suh un Tıp Fakültesine girme amacı gümleyerek final yapacak. O aileye hepten oh olacak anası da babası da dört gözle bekliyorum.He Na böyle zavallıca öldü de o aile mutlu mu olacak elbette senarist cezalarını verecek. Vermezse küfrederim.

 • Kai loves EXO-L (Ziyaretçi)

  Ne diyim topunuzun Allah belasını versin

 • bernaelif (Ziyaretçi)

  Aniya Woo Joo sen yapmadın biliyoruz. Hye Na son bölümlerde sana çok kızdık çok sövdük ama çok kötü oldu be.Baba diyememen ve vicdansız babanın ameliyatını yaptırtmaması çok acıydı. tahminimce o koç bozuntusu siteye girip çıkabiliyor bu yüzden sekreterine yaptırmış suçu Yeh Suh a atmaya çalışıyor.Ya inşallah böyledir o kız da yapmamıştır.

 • esra (Ziyaretçi)

  bütün bülüme oha diyorum, su ögretmenin de becerileri biraz fazla abartildi, yani masallah elinden her sey geliyor, halbuki sirf ders hoacasi ama sucu birinin üstüne atma kabiliyeti var .. ögretmen degil ajan resmen.bu dizide ailelere iki secim yolu sunuluyor,basarili cocuklar mi yetisdirmek istiyorsunuz yoksa mutlu cocuklar mi?

 • yaren (Ziyaretçi)

  Dizi şunu özetliyor aslında çocuklar birer katile yalancıya bencile merhametsiz ve kindar nasıl yetiştirilir. gerisi de var ama sıralamaya gerek yok para hırs makam düşkünlüğü gen manyaklığı rekabet uzar gider böyle . Bu bölümden çokca etkilendim kızı katil ama hala daha başka çocukların başı yansa bile sesini çıkarmayan bir anne ve onun yalancı şahit arkadaşları o kadar sinirle izledim ki ağzıma geleni saydım umarım anası da kızı da hapisi boylarlar

 • Roses (Ziyaretçi)

  sanki bu sefer bir kaç gün erken çevrildi <3 teşekkürler.

 • Nurhan? (Ziyaretçi)

  Yine bir tabu profun se ri ye sana mi yoksa okul birincisine mi güvenirler sorusuyla karşımıza çıktı...Bir çocuk ya da gencin güvenililir olup olmadığına okuldaki başarısına, aldığı notlara bakarak karar verme, bir çok anne babanın birçok insanın yaptığı en büyük hata....Yine ağlayarak izledim nasıl bir karakter olursa olsun bu şekilde bir ölümü hak etmemişti hye na ve en üzücü yanı kahvaltıda babasından duyduğu baba bilmese bile hye na için söylenen "dert" oldu ??????????????? gerçi bu adam kızını gerçekten dert olarak görecekti Mükemmel aile profili lekelenecekti????Ve koç kim kadın yeh sunun annesi ile konuşurken ben bile ikna oldum yeh sunun katil olduğundanŞu cümlede tüylerim diken diken oldu "yeh su öldürmüş ya da öldürmemiş, Koçu ben olduğumdan suçlu olamaz"

 • nurankkk (Ziyaretçi)

  Iyiki diziyi izlemeye gec baslamisim bolumler cok gec geliyorr

 • sky (Ziyaretçi)

  keşke bu dizi de memories of alhambra gibi hızlı çevrilse nerdeyse 1 hafta sürüyor çevirisi

 • ????SERENDIPITY ???? (Ziyaretçi)

  Hye Na ölmemiştir belki diye ifade ettiğim teorim tutmadı,yanılmış oldum çünkü senarist bu kez sağ gösterip sol vurmamış...yumruğu direkt indirip nakavt etmiş.Yazacak,tartışacak o kadar çok şey var ki..kafamı toplamam,hatta bir kez daha izlemem gerek.Sanırım ratingler yine tavan yapmıştır.Çevirmenlere kolaylıklar dilerim,bol diyaloglu çetin ceviz bir bölümdü.

 • Ukala Agrasif (Ziyaretçi)

  Sky castle ile ilgili kitap yazmaktan ne ara cinayeti kim işledigi bölüme geldik anlamadım