Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: The King's Dream

Yorumlar (10)

 • tcpadme (Ziyaretçi)

  /spoiler gıcık oldum kraliçeye. fakat kraliçe çok güzel rol yapıyor. oyunculuğun hakkını vermiş.

 • karaejder (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler

 • Yağmur Özışık (Ziyaretçi)

  Ne saçma bir sahneydi Veliaht Prens atama sahnesi. Kraliyet ailesinin kutsal kanını kendi seviyesiz kanınla nasıl bozarsın ? sahnesi ne kadar aptalcaydı ya. Hadi o dönemde cahillerdi böyle bir şeye inanıyorlardı ama senaristte mi kafayı yedi ki böyle bir sahne yazdı. Çok ucuz ve bayağı bir sahneydi...Kraliçe bu işten de kaytarır gibi geliyor bana. Ne hikmetse iyiler cezalandırılırken yıldırım gibi hemen öldürüyorlar ama iş kötülere gelince ağır ağır ve hep çok büyük yıkımlar yaptıktan sonra cezalandırılıyorlar.Dizi kötü bir dizi değil ama 70 bölümü hakedecek bir dizi kesinlikle değil. 16 ya da 20 bölümlük çok güzel ve sıkmadan, baymadan çok güzel bir yapıt ortaya konulabilirdi.

 • Batuhan Yoona (Ziyaretçi)

  öldürün şu kraliçeyi artık be sinir karakter

 • Derya (Ziyaretçi)

  Bu Kraliçe yedi adamın kafasını, haksız yere doğrattı milleti..!! Yerlede yalvaran halini çabuk unuttu yine düşürdü herkesi birbirine çıksın artık foyaları yeter yaaa.... Kralda otoritesinin ne hale geleceğini düşünmeden iki tatlı dile kandı yazık....Bu Çuncu da daha kaç kere bıçaksırtında yürümekten sıyrılacak merak ediyorum her bölüm sonlarında boğazına dayanmış bir kılıç ...Prensese bayılıyorum ,kadın kendini paraladı halkım vatandaşım diye ama şu Kraliçe kadar takdir görmüyor babasından... Çeviri için de teşekkürler...

 • asli (Ziyaretçi)

  bu dizi artık çevrilmeyecek mi acaba

 • ahmetcan (Ziyaretçi)

  korean Türk sitesinin sevgili adminleri ve sevgili çalışanları sizlere yürekten teşekkür ediyoruz.ve de siteyi çok ama çok seviyoruz,bilgisayarı açtıgımızda ilk ugrak yerimiz korean Türk sitesidir buna inanın çünkü,horse dector,A thousand kisses,flames of ambition,jejoongwan ve the king&#039s dream dizilerini şuanda izliyoruz vede tamamen koreantürk sitesinden,tabi her birine ayrı ayrı ,yorum yapamıyoruz kusura bakmayın bazen unutuyoruz yorum yazmayı ama şunu bilinki sizlerin sevgisini hep yüregimizde taşıyoruz iyiki varsınız neyse fazla uzatmadan tekrar tüm site çalışanlarına ve çevirmen arkadaşlarada sevgi ve saygılarımızı sunuyor vede enkısa zamanda 19-20 bölümleri bekliyoruz.17-18 bölümleri kısa zamanda eklemişsiniz ellerinize vede yüreginize saglık diyoruz ve aynı tempoyla yeni bölümleri bekliyorz.

 • yasemin avcı (Ziyaretçi)

  Emeğinize sağlık arkadaşlar çok teşekkür ediyorum . Fakat bu aralar dizileri izlerken kasma yapıyor 1 saatlik dizi oluyor 2 saat bizim site de mi acaba bir sorun var ilgileneceğinizden eminim şimdiden çok çok teşekkürler .

 • derya erdem (Ziyaretçi)

  harikasınız süper iki bölüm seyrettik ellerinie ve gözlerinize sağlık...

 • kung-fu89 (Ziyaretçi)

  Emegi gecen herkese sonsuz tesekkürler.Bilgisayari actigimda gözerime inanamadim 18.bölüm gelmis,Tesekkürler