The Light in Your Eyes 1. Sezon 8. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
The Light in Your Eyes 1. Sezon 8. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: The Light in Your Eyes

Yorumlar (10)

 • hfzednz ?????????? (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler çevirmenlerimm???????? https://uploads.disquscdn.c...

 • hfzednz ?????????? (Ziyaretçi)

  bölüm reytingi???????????????????????????? ülke çapında:8.447 Seul:10.831https://uploads.disquscdn.c... bu bölüm şimdiye kadar ki en yüksek reytingi, bundan önceki en yüksek reytingiülke çapında:6.567 Seul:8.093ay sayılara bak, farka bak eheh????????????????????çok mutlu oldum ya dizim emeğinin karşılığını fazlasıyla alıyor????????https://uploads.disquscdn.c...

 • melek (Ziyaretçi)

  ahahahah adama yüzünü beğenmediysen git asfalta sürtün diyo bu lafı tuttum bırakmam dahada cok komikti

 • gijeok ruh? (Ziyaretçi)

  katılıyorum ağır dizi ama keşke vermek istediği mesajı algılamaya çalıssak diyorum. ben de dolu dolu han jimin ızlerım dıye başlamıstım, daha ılk teaserında namjoohyuk la kimyasından deli etkilenmiştim ki hala da öyleyım ama 3-5 dk lık jimin sahnesının bıle yettıgını hıssettım bu bolum... rollerde kimse harcanmıyor. nam joo hyuk resmen döktürüyor. oynadığı karakterın ruhsuzlugunu, soguklugunu, kırgınlıgını, guzel sevgısını cok da guzel yansıtıyor. buyuk kım hye ja bı sekılde alıp götürüyor dızıyı. ızlettırmeyı basarıyor kendını. bence bu yeterli bı sebep ızlemek ıcın. üstelık bu kadar da naif bı konusu varken. alınacak bi dolu öğüt varken... bir dizi sadece aşktan ıbaret olmamalı. her yönden dolu olmalı. ve bu dizi tam da oyle. aşkı az gelebılır ama hıssedılıyor emin olun kı az bıle olsa...

 • Bahar (Ziyaretçi)

  SpoilerChannel hanıma çok üzüldüm ya????Yaşlı ve tek olmak zor bir oğlu vardı o da nerde belli değil.He ja nin yanında en azından ailesi var.Yanlız anne ve babasının durumu kötü ins düzelir araları kız zaten bir sürü dert çekiyor bu da olmasın ya????Gerçekten kimse yaşlanmak istemez ruh hep genç ama beden yaşlanıyor.Bu dizi ile bunu daha iyi anlıyor insan.Gençliğinizin kıymetini bilin demek istiyorlar????

 • navyblue (Ziyaretçi)

  Sadece 4 bölüm kaldı ???? Saati takan yaşlı adamla bizim oğlanın arasında ne oldu acaba. Ilk zamanlar böyle tepki vermiyordu. Gençleşip tekrar yaşlı olduğunda bu tepkileri vermeye başladı. Hje Ja geçmişe dönüp neleri değistirebilecek acaba ???? Son 9-10-11 atraksiyonlu olacağa benziyor????

 • sum7 (Ziyaretçi)

  Ne güzel bir bölümdü. Etkileyici, insanı yormayan, naif. Gözlerim doluyor bazen gülmekten bazen hüzünden. Çok teşekkürler çevirmenlerimize.

 • Princess Yumi (Ziyaretçi)

  Herşey nasıl eskiye dönecek ya da dönebilecek mi gerçekten çok merak ediyorum yaşlı adamın bizim oğlanla ne ilgisi var

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  keşke herkese bir hafta yaşlanma zorunluluğu olsa da gençler hem hayatlarının kıymetini bilip hemde yaşlılara saygı duyup yardımcı olsalar.Abi beni öldürecek her dizi de kendini aşan biri çıkıyor çok severim çok da dizisini seyrettim ama burada olay yeşil ceketi ve dansı mahvetti beni.

 • Kübra (Ziyaretçi)

  O nasıl fragmandı ya içim yandı. işler daha da kötü bir hale dönüyor