Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: The Miracle We Met

Yorumlar (12)

 • Züleyha (Ziyaretçi)

  sonun da pat diye öyle demesi hoş degil di bence kadının hiç bişeyden haberi yok aldatıgını zannedicek şimdi fragmanda gördügümüz üzere valla iki kadına da çok üzülüyorum işleri zor çitten =( =)

 • Bangtan_Blackjacks (Ziyaretçi)

  Şuan senarist nasıl toparlayacak diye merak ettiğimden izliyorum.

 • Kdramamağduru (Ziyaretçi)

  Silgi ister gibi kocasını istedi gayet normal bi tepki :D https://uploads.disquscdn.c...

 • melek (Ziyaretçi)

  kadına eve gelınce konusalım dedıler bı konusamadılar bu arada bısey farkettım kadın kocasına kahve getırdıgınde adam cocukları sorduya kadın bırden öncekını hatırladı iste ordada aynı kıyafetlerı gıyınmışler:Dyoksa önceden olsa nasıl yapardı diyemi düsündü..yazık ay kadın bide diyoki o bana geri dönmeyecek o kadın cok guzel diyo..erek milleti değilmi iste sadık olmaz hıc bızaman...daha ıyısını bulunca hemen eskisini unutur...dizi baymaya basladı ufaktan sırf basladım diye sonunu goreyım dıye izliyorum

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  GÖRÜNTÜ BANKACININ huylar ve yetenekler lokantacının akıl kimin peki bankacı kendi hayatını nasıl hatırlıyor o zaman.yok ya nerden senin kocan oluyor .

 • Betül (Ziyaretçi)

  Bu nasıl bir bölümdü! Tam olarak izleyicideki soru işaretlerinin netleştiği ama dizinin bizin yaşadığımız kargaşayı sürdüreceği gerçeğini gördüğüm bir bölümdü... https://uploads.disquscdn.c... o duraktaki ağlama sahnesi beni bitirdi. Bu kadına o kadar çok üzülüyorum ki güzel kadına olan üzüntüm bir tık geride kaldı. https://uploads.disquscdn.c... Bu sahnede gözyaşlarını tutmak elde değildi... https://uploads.disquscdn.c... Burada her şey biraz daha netleşti ancak bunu duymaya hazır değildim... emeği geçen herkese teşekkürler.

 • sesang (Ziyaretçi)

  Fragmandan anladığım kadarıyla, zengin kadının kocası son kez dönecekmiş gibi konuşuyor bizim adam. Yani o kadınla vakit geçiren ölen gibi daha çok. Yine de kilise sahnesinde ettiği lafı beğenmedim , kusura bakmasınlar da ne gördük aşk namına şu ana kadar , gayet merhamet ve şefkat vardı , daha fazlası değil , kadınla daha ne kadar vakit geçirdi de aşık oldu bu adam , sürekli işe giderken , kendi dertlerini çözerken , o zaman kadın güzel diye etkilendi. Bu ikileme giriyormuş gibi göstermeleri sinir bozucuydu , ne kadar merak uyandırmak için de olsa , sonunda döndüreceksen niye tadımızı bozup döndürüyorsun ki yani , sanki zorla sürüklenirmiş gibi , saçmalardan seçmeler , bu şekilde dönerse böyle yarım yamalak duygularla, tereddütle döndürürlerse bu adamı karısına , istediği kadar döndürsünler , tüm dizi çöptür benim için , aşk ya vardır ya yok bu kadar basit , kırıntılarıyla bana aşkı anlatmasınlar , yemem. Bana sadece kendi öz karısı varken daha güzel bir kadına aşık olan adam ( daha doğrusu ke sekki ) karakteri çizilir gerçek dünyadan , ona da zaten gerçekte bolca şahit oluyoruz , alıp kendisi yesin senaristçim . Biri varken hayatında başkasına aşık oluyorsan önceki neydi o zaman derim ben , bir laf vardır hatta : Eğer 2 kişiyi seviyorsan, ikincisini seç çünkü, eğer ilkini gerçekten sevseydin, zaten ikincisi diye bir şey olmazdı. Amma ve lakin bana inanabileceğim bir aşk gösterecektin , ilk karısına düşkün adamın ikinciye sadece merhametini gördüm ben, yemesinler beni. Bana sonsuz aşk lazım ki inanayım , gerisi teferruat , gerisi modern dünya ilişkisi , gram inanmadım , zerre etkilenmedim . Benim için bir Oh My Ghostess vakası daha olur , bir dizi daha harcanır böylece, alıştık. Yok mu böyle diziler var hemen hepsi hatta, eskisi varken başkasına aşık olmalar , eskiden aşık olduğuyla bir şekilde ayrılmış falan , bir daha daha kuvvetli daha sırılsıklam aşık olur ama anlatmak var anlatmak var yani. Şu durumda beni tatmin edemezler.

 • sesang (Ziyaretçi)

  Affedilemezsin tabi ki ben söyleyeyim sana , nappun sekkinin nappun sekkisi olursun

 • Çiloow???? (Ziyaretçi)

  https://uploads.disquscdn.c... off olmuş işte yaa dilekçeyi de hiç istemeyerek verdi zaten fragmanda da ayrıldığı için çok mutsuzdu amaann ajussii tüm umutlarımızı yok ediyon yaa olmaz ki böyle amaa senin gibi minnoş bi ajussiye yakıştı mı hiç güzel diye karısını bırakıp ona aşık olmak ıı ıı hiç yakıştıramadım tamm o kadına da yazık onada çok üzülüyorum ama onunla olman hiç doğru bi hareket değil yanii sevgili karın orda herseyi çözmüşkenn çabuk karına dön ve o kadına aşık olmamış ol yanılt beni lütfen ???? ????

 • Seda (Ziyaretçi)

  ESKİ KADIN OUT YENİ KADIN İN .... LÜTFEN ŞİMDİKİ KARINLA KAL LÜTFEN.... ZATEN KADINA AŞIK OLDU BİLE BENCE. ESKİ KADINA SİNİR OLUYORUM. KADINA NELER SÖLEDİ YA ÇOK AYIP SONUÇTA O KADIN HİÇ BİRSEY BİLMİO KENDİ KOCASI SANIO.....BEN YENİ KADINA ÜZÜLÜOM . ADAMLA COK YAKISIOLAR. ARTIK DÖNECEĞİNİ SANMIORM ÇÜNKÜ O ÇOK GÜZEL DEDİ . YA HANİ SENİN KOCANIN BEDENİDE YAKIŞIKLI.AYRICA OLAY RUHTA BİTMİO ADAMIN ANILARI VAR .VE AŞIK BEĞİNDE YAŞANIR. RUHLA OLCAK SEYLER DEĞİL BUNLAR......

 • gül Kt (Ziyaretçi)

  Sonunu nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum çok güzel bir dizi

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Bu bölüm bazı şeylerin değişmeye başladığı veya değişeceğinin sinyallerinin verildiği bir bölümdü. Mesela ben hiç Bankacı Hyun Chul.un bu bedenle karısına geri döneceğini hiç düşünmedim. Ama şimdi döneceğim diyor. Boşanma kağıtlarını karısına verdi. Hazırlığını yaptı. Ancak bu bedenle nasıl olacak ben de merak ediyorum. Ayrıca bankacının karısı onu bırakacakmı o da ayrı bir konu. Ne dedi Melek; Sen bu bedene mutluluk getirdin. iyi şeyler yaptın. Bedenin eski sahibinin karakterini düzelttin. Ancak nerden geldiysen oraya dönmen gerek. Daha fazla geciktirme. Melekler böyle istiyor ama şimdiye kadar hiçbir yaptıkları tutmadı. Hala bu adamı Yun Hwa.ya döndürmeye çalışıyorlar. Yun Hwa ise kesinlikle kocası olduğuna artık inanıyor ve kocasını istiyor. Bu çok önemli bir hadise. Bu bedenle bile kocasını istiyorsa kesin demeyeyim ama yüzde olarak fazla ihtimal geri dönecektir. Çünkü kadın istiyor. Bedeni kabul ediyor. o zaman sorun yok. Benim savım bu bedenle bu kadın bu adamı istemez idi. Şimdi istiyor. Savım çürüdü. Dönsün o zaman. Kadın dedektifi neredeyse dövecekti. Kanunları da hatırlattı. Bu adam kesinlikle suçlu olamaz dedi. Aynı kazada bu adam da yaralandı neyse komada kaldı. Nasıl onu öldürmek istesin dedi. Terlikleri bile bulduğun giymiş, yanlış. Öyle acil bir çıkış yapmış evden. Adam karım diye kaydetmiş. O şekilde arıyor. Karım kayıtlı diye sizi aradık diyorlar. Daha ne olsun. Bankacı kendini ispat etti. Cinayet saatinde içmekte olduğunu kravat takmadığını ispatladı. Umduğumuzdan çabuk çıktı. Arkadaşı da şahitlik etti ama Yun Hwa.nın büyük etkisi var. Dikkatimden kaçmadı, Dedektife ismi ile hitap etti. Bir de kelepçe takmışsın suçsuz adama diyor. Helal olsun. Bankacının karısı şaşırdı kaldı. Yun Hwa; "Ben deli değilim. O benim gerçek kocam"dedi. Olay bitmiştir. Şimdi kadınlar buluştular. Yun Hwa direkt "Kocamı istiyorum" dedi. BİTTİ. Yaşları ileri ama gönülleri gençlerin dans sevdası devam ediyor. Sürekli kapışıyorlar. Diziye renk katıyorlar. Yine güzeldiler. Ban