Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: The return of Superman

Yorumlar (5)

 • Narengi (Ziyaretçi)

  kukla fikri çok güzeldi. ileride çocuklarım olursa bunu mutlaka yapacağım. üçüzler çok tatlı gülümsemelerle izlediler. en sonda oturup babaların üçüzleri izleyişi de en güzel sahnelerden biriydi benim için bu bölümde.

 • Narengi (Ziyaretçi)

  il guk sık sık en çok kendisine benzeyenin daehan olduğunu söylüyor. il guk hobileri olan biri. fotoğraf çekmek olsun farklı spor etkinliklerine katılmak olsun. daehan bu yönüyle tam anlamıyla babası. hemen kamerasını çıkarıp kaplumbağayı çekişi çok şekerdi. geçen bölümde ormanda tırtıl arayan da oydu. ama ben kendimi en çok mingooka benzetiyorum. orada olsaydım tıpkı mingook gibi olurdum. hala bile hayvanları çok seviyorum. onlara dokunmak istiyorum ama her seferinde korkuyorum. hepsi çok şekerler maşallah :)

 • gijeok ruh? (Ziyaretçi)

  Ilk dea izledim ve cok eglendim. Cok sekerler ya. En cok dae han a hayran kaldim. Korkusuza butun hayvanlari elledi. Ben tipki minguk gibi korkudan kacardim oradan ????????????????Insani mutlu eden bi program olmus. Sebepsizce seviniyo insan. Cocuklarin enerjisinden olsa gerek ????

 • SMYYE88 (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekürlerr süpersinizzzz

 • sug[ARMY]oongi (Ziyaretçi)

  çeviri için çok çok teşekkürler hepini özlemiştim