Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: The Secret Life of My Secretary

Yorumlar (14)

 • Lastzany (Ziyaretçi)

  bunlar her şeyi iyice çorba etti..:) Veronika çok tatlı çok güldüm..:)ama ben daha neyin ne olduğunu anlamadım..:)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  ay sizin oyununuz batsın adam ne hale soktunuz kendinden nefret etti adam.

 • misafir (Ziyaretçi)

  şöförün patron dediği bence sekreter lee baştan beri kadın ds birşey var dae ju da sanki oğlu gibi geliyor bana ikisi kardeş olabilir anne ayrı şirketi oğlana yapmak için uğraşıyor gibi görcez bakalım

 • Ebruu (Ziyaretçi)

  Ellerinize saglak ceviri icin cookk tesekkurler

 • KorDiziHayranı (Ziyaretçi)

  sekreter kılığında kız hoşlandığını söyledi mi? fragmanda vardı göremedim bu bölümde

 • nlgn??Hanbin?? (Ziyaretçi)

  Çeviri için teşekkürler

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Fragman da Min Ik in herşeyi öğrendiğini gösteriyor.Veronica Park karakterini sevdim.Oynayan oyuncu iyi karakterde olduğundan mı nedir kız çok sempatik ayrıca yüzü de güzel.Baş rol kız da çok tatlı. Olayların arkasında baş sekreter var bunu zaten en başından biliyordum ama amcanın bazı olaylardan haberi yok.Şöför olayını ayarlayan baş sekreter ama çocuğu korumak adına çocuğun annesine söz vermiş Unni dediğine göre ya öz ablası yada abla gibi yakın sevdiği biri.Min Ik in arkadaşının olaydan haberi yok çükü o gerçekten Min Ik i seviyor ve korumaya çalışıyor.Dizinin başlarında tahmin ettiğim gibi arkadaşı ölen adamın gerçek çocuğu ve bunu Min Ik ve arkadaşı da bilmiyor , bildiğini düşündüğüm kişiler Min Ikin annesi ve Baş sekreter gene her zaman ki gibi annesi üç savaşı yolunda Min Ik i kullanıyor baş sekreter de Çocuğun haklarını kendince koruyor ama yanlış yoldan.Çevirmenlerimiz gu.mi.ho & SAHRA & ran-an nin ellerine sağlık.

 • Aysun (Ziyaretçi)

  Bu senaryo yazmaksa ben bundan haftada bi tane yazarım zengin adam fakir kız saklanan sır ortaya çıkış affediş mutlu son

 • Btl (Ziyaretçi)

  kendimiz yazmış gibi biliyoruz artık tüm diziler de neler olacağını, hiç mi şaşırtmazlar pöfff. sekreterlerin başına bak seen, sürtük açmıydın açıta mı? adam senin yüzünden yüz körü oldu bide ispitliyor, inş bu dizi de de aRKASINDAN SAÇMA SAPAN DRAMATİK Bİ ÖYKÜ ÇIKARIP AFFETMEZLER.

 • Pink Cosmonaut (Ziyaretçi)

  Ya fragmana kadar herşey iyiydi T_T Do Min Ik "neden yaptın neden" diye bağırdığında kalbisim gitti üzüldüm. Eeey adamı 22 bölümdür aptal yerine koyan senaristler hiç mi vijdanınız sızlamadı.

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  nöroloji mi ortopedi mi ???hiç biriiiii ????????kazanan kardiyoloji::: ????????????ewet efenim beynin baskısı fiziksel zarar verse de kalp kazanandı????????????????https://uploads.disquscdn.c... bu bölüm çakma VP gal hee o nasıl ağlamak kuzum yaaaaa ???????? https://uploads.disquscdn.c... gal hee ağlattı ????????MİNİK güldürdü bu ne saflık ???????? https://uploads.disquscdn.c... ve fragman ::::ilk başta cicim zamanları ve ardından miniğin gerçekleri öğrenmesiayrılık var final öncesiama gal hee miniğin cebine bir şey koyuyorne olduğunu fark etmedim ondan umutluyum ayrılık uzun sürmez zannımca çooooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Asena Kara (Ziyaretçi)

  hala mı oyuna devam aman yaa cok sıktı kusura bakmayın da emek var orta da emeğinize sağlık...

 • Leyla (Ziyaretçi)

  Taaa başından beri başladı saçmalıklar. do min ik le veronica buluşacakken alt tarafı mekanda yanlışlık olmuştu. Çok basit bir şekilde düzeltmek yerine kim böyle alengirli işlere kalkar? Olan çocuğa oldu. Bütün dizi boyunca salak yerine koydular. Sonra da pişman olup ağla babam ağla. Oldu ya??

 • siyahsiyah (Ziyaretçi)

  Durup durup aklıma bir mantıksızlık geliyor. Bu tür hastalar yüzleri ayırt edemiyor ama herhalde gözlerin, burnun ve dudakların nerede olduğunu pekala görüyorlardır. O zaman beyimiz öpüşme sahnesinde neden kızın dudağını bulamadı, gerçekten senarist pek bir ilginç :)