Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Three Brothers

Yorumlar (6)

 • Perihan (Ziyaretçi)

  Gereksiz uzayan dizi bu işte. Şu sayı olmuş hala hiçbir cephede bir gelişme yok. Bir de ortaya bir savcı çıkardılar. Polisimize asılacak anlaşılan. O da sıradan alışılmış bir olay. Artık şu büyük gelinin foyası ortaya çıksa da kaynanası gerçekleri göreydi. Herneyse çevirmenlerimizi teşekkürler.

 • reside (Ziyaretçi)

  hndragong?a teşekkuler. ortanca gelin ne kadar ezik bir rolde ay ben catlıyacagım onun yerine

 • ayşe demir (Ziyaretçi)

  Dizide favari karakterlerim ortanca gelin ve kocası. Bence dizinin başrolleri onlar tabii birde hiç sevmediğim kaynana. Şunlar bir evden ayrılsada çok kıymetli oğlu ve geliniyle başbaşa kalsa Ha tabi birde yalanlar ortaya çıksa... 70 bölümmüydü bu dizi bilmiyorum ama benceşu an en güzel dizilerden biri. Nerdeyse her hafta yeni çeviriler de geliyor Hem de ikişer bölüm Daha çevirmen arkadaşlara ne demeli bilmiyorum Sadece çoook teşekkürler

 • deniz2000 (Ziyaretçi)

  Cevirmenarkadasa cok tesekkürler güzel bir bölümdü ortanca gelin ve ogul gercekten birbirlerinden cok kopuklar herbiride birbirini anlamiyor diye sikayet ediyor gelin köle gibi ev islerinde kosturuyor oglan para ve annesinin ilgisizliginden bahsedip duruyor yakinda ihanette kapida bekliyorum allah ortanca geline sabir versin acaba bu ikisi sorunlarini halledebileceklermi cok merak ediyorum.

 • storm (Ziyaretçi)

  Çeviri için teşekkürler Hande, beklenen bir çeviriydi özellikle devamlı yavaş olduğunu belirten ve nerede kaldığını soran izleyic-i/ler şimdi de teşekkürlerini sunar.

 • nlgn (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkür ederim