Valid Love 1. Sezon 6. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 4 / 5)
Valid Love 1. Sezon 6. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Valid Love

Yorumlar (17)

 • Başak (Ziyaretçi)

  İzlediğim diğer dizilerde ilk bölümlerde kadın ya da adam kötü gösterilir, sonradan aslında kötü olmadıkları yaşadıkları yüzünden öyle gösterildiği imajı verilirdi. Ben de kolaylıkla başrolü ikinci adamdan ayırabilir, içten içe başrolü desteklerdim. Burdaysa tam bir muamma. Senarist gerçek hayatta aldatma, ihanet olarak bildiğimiz ve dışladığımız şeyleri farklı bi bakış açısıyla sunup, nerdeyse anlayışlı olabileceğimiz bir hale sokuyor. Marangoz Kim şimdilik fighting!

 • Eda (Ziyaretçi)

  balıkçı kızdan daha çok sevdi marangozu bence o kadını marangozla aldatcak asdafsd :dBi de o en sonda çalan şarkıyı kim söylüyo arkadaşlar

 • yaren (Ziyaretçi)

  Evet aldatmak doğru bir şey değil ama kızın hayatı da zor.Kocası iyi biri ama karısının nasıl zorlandığını farketmedi mi hiç ? Bir kere bile önünde ağlamamış insan düşünür biraz. Kocası da kolaya kaçıyor gibime geldi. Kaza olduğunda da gitmiş bi daha da utanç ve suçluluk duygusundan arayıp sormamıştı.Kızın kocasına hissettiği duygunun aşk değil de büyük bir sevgi ,saygı ve hayranlık olarak görüyorum. Umarım kız marangozla olur dizinin sonunda. Çünkü kocası her halikürda mutlu olabilir gibi ama kız çok yalnız şu an. hadi marangoz kim fighting !! ^^

 • @_ayse_rumeysa_ (Ziyaretçi)

  dizinin çekimleri ve müzikleri gerçekten çok güzel... tüm karakterleri içimde yaşayabiliyorum.. bazı sahneler beni sinir etse de her bölümü heyecanla açıyorum.. merak ediyorum.. gün içersinde kafamı kurcalıyo vs. vs. ıl rı&#039nin kocası çok iyimser tatlı.. onun üzülmesini istemem.. üzülmeyi tek hakkeden hee soo haricindekii kocasının tüm ailesi :S

 • Gamze çiçek (Ziyaretçi)

  Bu kızın gerçekten çok zor bir hayatı var ama ne yaşamış olursa olsun bu eşini aldatması ektiğini göstermez, eğer kocanı sevmiyorsan ayrıl iki adam arasında karasız kalma. Hem yazık degilmi benim oppama adamın ne suçu var bir dediğini iki etmiyor gizli gizli sürpriz hazırlıyor sen hala genç adamın yanına gidiyorsun bir daha da annenin oppama yaptığı yemeği başkasına verme

 • kirazçiçeği61 (Ziyaretçi)

  Dizinin sonunu merak ediyorum genellikle koçada sabit kalınır ama senaristin keyfine kalmış artık.

 • CarpathiaKT (Ziyaretçi)

  16.20Pinokyo dizisine yapılan göndermeyi bir tek ben mi farkettim acaba : )))

 • kaderimm (Ziyaretçi)

  Bu siteyi geçen aksam farkettim bir bakayim nasil site derken resmen m?davimi oldum cok guzel ve dizilerin çevirisi erken geliyo..kore dizileri hayrani olarak baska sitede seyrediyordum ama artik bu siteden seyredicem ;)bu diziye gelirsek diziyi beğendim oyunculuk hepsinde super marangoz ayrı bir super zaten...kadındaki aşk eksikliğini marangoz tamamlıyor ikiside birbirine yakişiyor ama yinede aldatma olmasi ?z?c?.diger b?l?mleri merakla bekliyorum..

 • *elf* (Ziyaretçi)

  Bu marangoz diz boyunca aynı kıyafeti giymez umarım :) Marangoza yardım kampanyası başlatacam valla

 • GEZGİNCİ (Ziyaretçi)

  buraya yazmak istediğim çok şey vardı. diziyi seyredince gerek görmedim. dizinin baş karakterleri kişilikleriyle bu isteğimin önüne geçti. her sahne zaten ayrıntıları gösteriyor. karakterlerin kendilerinde nelerin eksik olduğu ve nasıl kişiliklere sahip oldukları sanırım izleyicilerin gözünden kaçmamıştır.karakterler sakladıkları eksikliklerinin üstünü örtmeye çalışsalar da önlerine gelecek kırgınlık haksızlık gibi insancıl duygularla yüzleşecek gibiler. bu içlerinde yaralar açacak göz ardı ettikleri açı verici duyguları kurbanlara yaşatacaklar.

 • lejung (Ziyaretçi)

  ya bn eski kocasıyla olsun istiyom margozla deill

 • Flower (Ziyaretçi)

  İl ri&#039nin kız kardeşi, kocasının erkek kardeşine nasıl tekme attı öyle oğlan resmen uçtu :D İl ri, marangoz kim sayesinde kafa beş karış havalarda:D(Aşık olunca tabi) Kocasının kız kardeşini ilk kafede unuttu.Şimdide balkonda unuttu.O da yağmurda ıslanınca kaynanasından tokadı yedi :( Marangoz kim:" Sen o evde köle misin?"deyince il ri&#039den tokadı yedi.Tekmeli ve bol tokatlı bir bölüm oldu :D Allah kimseyi şeytana uydurmasın.Aldatmak çok kötü bir şey. Çeviri için shineessi & iremymc & irit&#039e çok teşekkürler :)

 • basak (Ziyaretçi)

  Bugün gelir mi çevirisi merakla bekliyorum

 • busra (Ziyaretçi)

  Ben bu diziyo çok beğendim çok hoş. Lütfen 6. Bölümü hemen çevirirmisiniz merakle bekliyorum :)

 • ebruminho (Ziyaretçi)

  hollll !!! ne oldu ne olacak derken 6. bölümde geldi çattı vay anasını dizinin sonu gelcek biz hala muş :D

 • @_____TuGcE___ (Ziyaretçi)

  kadına kızamıyordum aslında diğer dizilerden soğuma nedenim bu aldatma mevzusu olmuştur hep...özellikle temptation dizisinde Kwon Sang Woo gibi bir oyuncu olmasına rağmen :) sanırım bu dizide adamın olaylar karşısındaki uyuz tavrına sinir oldum daha çok... diğer ilişkiyi desteklemiyorum ama kadının mutlu olmasını isterim dizinin sonunda :)

 • nankencana (Ziyaretçi)

  omo omoo ben de ikinci kız nerde diyodum, valla il ri ablama yüklenmiştim başta evli kadın ya nasıl diye ama hoca da boş durmuyo. daebak!. marangoz kim seri üretime geçsin, bi tane de bizim olsun olma mı resmen haşinlik bombası tadından yenmiyo :)