Voice 2. Sezon 3. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Voice 2. Sezon 3. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Voice

Yorumlar (17)

 • ayhxt (Ziyaretçi)

  palyacolardan cok nefret ederim... adam da o kadar iyi oynamiski saniyede 5 küfürle izledim sahnelerini

 • ??? (Ziyaretçi)

  Çeviri için çok teşekkürler.

 • Sinem Yıldırım (Ziyaretçi)

  Böyle ruh hastaları ile ayni oksijeni solumak bile acı veriyor.Ne yazık ki dünyanın her yerinde bilmediğimiz ne suçlar işleniyor.Ancak çocuk istismarı , tecavüz çok farklı.Her ne kadar hapis , idam olsa da buna maruz kalan insanlar da ciddi ruhsal hasarlar bırakıyor.O kadar korkarak izledim ki yetişemeyecekler diye..Tabi burada oyuncunun performansının büyük rolü var. Dizi de olsa tüylerim diken diken oldu..

 • esra (Ziyaretçi)

  son sahne anlamliydi, genelde böyle filmlerde dizilerde insanlar kurtulur, kötüler yakalanir her sey yolunda gibi, ama kurbanlarin acilari bazen bir ömür sürer. Koredeki cezalar istismar ve tecavüz de pek fazla degil galiba, baska bir filmdede görmüsdüm, aile ici siddet de polis kadinlara eve dön ve barisin der gibi, hic siddiye alinmiyor. Bu tür piskopatlar hapis cezasindan sonra kapali hastaneye tikilmasi lazim, avrupada tehlikeli olan insanlari bir ömür boyu hapse tikamiyorlar, 20 seneden fazla degil en uzun ceza, ama 20 seneden sonra ömür boyu kapali piskolojik hastaneye gönderiyorlar piskopat olan suclulari.

 • Coffeemuffin (Ziyaretçi)

  Ahh bu kadar hızlı izlememem gerekiyor, bölümlerin tamamlanmasını beklemem gerek, ama her bölüm öyle heyecanlı ki ay bir bölüm daha izliyim dedirtiyor, hele ki bu bölüm o kadar gerçek bir bölümdü ki iliklerime kadar hissede hissede izledim tüm bölümü ????????????

 • Aylin (Ziyaretçi)

  Adam o kadar iyi rol yapmış ki resmen kendinden tiksindirdi. İzlerken tüylerim diken diken oldu.

 • Merve Arslan (Ziyaretçi)

  stres oldum yetişemeyecekler diye ,Allah bin türlü belasını versin böylelerinin

 • ??? (Ziyaretçi)

  Çocuk tacizcileri hapsi değil idamı hak ediyorlar..

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  Allah ım nasıl ter atmışım daha gerçekçi ve güncel sayıca da fazla olan olaylara değinilince daha güzel oluyor gerçekten yüz karası ve seyrederken bile can yakıcı.kız acıyı mükemmel yansıttı.canım ufaklık seni yenecem dedi yendi.

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  iliklere işleyen bir bölümdü !!seri katilden biraz uzak kaldığımız bu bölümdepedofili olayları üzerinde duruldu kigerçekten etkileyici idi ::özellikle mağdur kızı çok beğendim !!!çok güzel yansıtmış rolünü !!!neyseki takım lideri do nun bitmek bilmeyen enerjisianında müdahalesi ile olay çözüldü !!bu tür suçların cezası ağır müebbet olmalı !!hem de o biçim ki her gün ölmek için yalvarsınlar :///bu arada son dakika da yakalanan ve seri katil olduğu düşünülen kişikopya !!!!asıl katil kayıplarda !!!!heyecan aksiyon full !!!!özellikle lee jin wook bir kez daha kalbimi fethetti <3<3<3 https://uploads.disquscdn.c... çooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Çemre (Ziyaretçi)

  Bu bölümü baştan sona ağlayarak nasıl izledim bilmiyorum çok kötü oldum ya çocuklar olunca insan daha kötü oluyor...

 • goat (Ziyaretçi)

  Pedofili rolündeki oyuncu çok başarılı canlandırmış karakteri. Adam beni bile hem tiksindirdi, hem korkuttu, hem de gerdi ekran başında çocuğu ilk sandıktan çıkardığı sahnede. Iyyyk.

 • Hülya Onkun (Ziyaretçi)

  idam olmasa bile açlıktan suzusuzluktan kıvrana kıvrana ölsün böyle ş.sizler. hatta dayanamayıp da intihar etsinler karanlık odalarda...

 • melek (Ziyaretçi)

  1980 lerdeki cezaları aslında böyle sapıklara uygulamak gerek..amaan hapise girerim bedava yer içer scarm diye düsünmemeliler...korku içinde olmalılar..bu arada umarım ülkemizdede idam yerine hadım cezası uygulanır..öllmek kolay ama acı cekmek kolay değildir...ayrıca gercekten masum olan insanlarda arada kaynayabilir...oyuzden umarım hadım cezası gelir

 • ??? (Ziyaretçi)

  Böyle pislikleri hapse yollayıp yedirip içirmek bile fazlayken bir de sokağa salıyorlar! Olmaz olsun böyle kanunlar!!!!

 • NamejanaiKatsurada (Ziyaretçi)

  Gerçekten çok önemli bir konuya değinmişler. Böyle pisliklere idam lazım başka yolu yok. Arkalarında cesetten daha ağır bir enkaz bırakıyorlar çünkü. Son sahneye gelecek olursak adamın katil olduğunu düşünmüyorum zaten bu kadar erkenden göstermezler ama katille ilişkisi olabilir. Daha 3.bölüm ama dizi son sürat devam ediyor. 2.sezonlar genelde başarılı olmaz üstelik başrol değişimi de var ama dizi hakkını veriyor.Çeviri için çok teşekkürler. Gerçekten hızlı geliyor çevirisi.

 • Plüton (Ziyaretçi)

  Kendimi tutmam lazım belirli bir bölüme kadar ama izlemeden de duramıyorum jsjsjs aşırıııııııı güzelll