Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: When I Was Most Beautiful

Yorumlar (20)

 • Dina (Ziyaretçi)

  Ben aşırı şekilde o yaşadıkları yere bayıldım. Mis gibi doğa, rahat geniş, sanatını icra edeceğin güzel bir ev, sakinlik, çok hoşuma gitti, çok imrendim..

 • ??? (Ziyaretçi)

  Aayy valla Hwan? ı izlerken beni bir sinir basıyor. Abisinin dediği gibi kendi yaşına uygun birini sevsen daha iyi olur.

 • melek (Ziyaretçi)

  10 yaş değilde bi kaç yaş olsa anlardım ama kadın oğlanın mezuniyetini ünv.bitirmesini iş bulmasını beklerken yaşlanacak.abisi ise güvenilir değil özgür keyfine düşkün her an herseyden vazgeçebilecek birisi.güvenilir değil yani.kendi kardeşinin ipini kesmeyi düşünüp sevdiğine göz dikebilecek vefasızlıktayken kim güvenebilirki.en güzeli kadının gitmesi

 • melek (Ziyaretçi)

  ben bu dizileri anlamıyorum arkadas okullarda okadar siddet oluyor hocalar hiç bişi yapmıyor.ama okulun dışında birileri kavga ediyor çocugun okuldan atılma tehlikesi var ne saçma.

 • blueruby (Ziyaretçi)

  Abiyle ilgili yapılan yorumlara katılmıyorum... çok haklı kadının sorunlarıyla bir çocuk nasıl baş edebilir hala çok kinli kadını asla rahat bırakmayacak.. abi kardeşini koruyor aslında.. bencil filan demişler ama katılmıyorum abinin birçok yarası var ... babasının durumu için suçlu hissediyor annesinin nasıl bir kadın olduğuyla baş etmeye çalışıyor birde eski sevgilisi var ki düşman başına çok tehlikeli bir kadın zengin adamın kapatması bunun peşini bırakmıyor ve çok utanmaz bir tip.. buna rağmen sevmiş kadını sanırım o yüzden daha çok nefret ediyor.. küçük kardeş küçük işte tüm bu streslerden uzak .. ilk gördüğü değişik insana ilgi duydu diye bu kadar sahiplenmesi bana çocukça bir tutturma gibi geliyor .. abideki karizma yok kardeşin tombik yanaklarında kusura bakmayın ????

 • Aysun (Ziyaretçi)

  Kadının çok zor bir yaşamı var iken,2 erkek kardeşin de kendisine duyguları olduğunu bile bile birisine karşılık vermesi, cesaretlendirmesi... sonra yine bu 2 erkek kardeş ile karmaşık bir aşk üçgenine kendisini sokması,bilinmezliğe gözü kapalı atlaması ne akıllıca ne de mantıklıca.Hani tecrübesiz birisi de değil ama böyle birinin adımlarını hayatta daha temkinli atmasını bekliyor insan.Küçük kardeş ilk aşkı olduğundan mı yoksa karakterinden mi bilemiyorum aşkı saf,masum ve naif geldi bana.Diğeri ise bencil ve pervasız birisi gibi.Kadın kendisine karşılık verdiği için kardeşine gövde ve güç gösterisi yapsa da onda sonuna kadar sevdiği kadının yanında duracak...güç yok gibi geldi bana:)3.bölüm bence ilk 2 bölüme göre daha iyiydi. Yine 2.bölümün finalini aratmayacak güzellikte bir sahne ile yönetmen perdeyi kapattı.

 • (Han Na Ge) Nagehan ? ? ? (Ziyaretçi)

  Ah yine drama düştüm. Ah yine dramın dibine düştüm. Ji soo yaktın beni... Oh öğretmene de çok üzüldüm. Hala, hala değil sanki şeytan. Dizilerde çok kötüler gördüm aile üyeleri arasında ama bunun kadar kötüsüne denk gelmemiştim. Abinin ilgisine, zor zamanlarda kırmızı arabalı prens edâsıyla yardıma koşuşuna kimse kayıtsız kalamaz ama kız abiyle de mutlu olanaz gibi geliyor bana... Çok, çok beğendim. Çeviri için teşekkürler...

 • _özlem_ (Ziyaretçi)

  Ji soo için izlediğimi belirterek yorumlarima geceyim ????????Çocuğumuz kızımıza aşık oldu ve bana kalırsa öğretmenimiz de çocuğa karşı boş degil sadece yas vs diye kendini geri çekti... sanirim diger bölümde abi ile evleniyor onunla da evlenmesiyle aslinda ne kadar yanlış bir karar verdiğini anlayacak....Çünkü abimiz sırf kardeşi kızın bu dertleri ile baş edemeyecegini bildiği için ve şu yaşlı başkandan kacabilmek için evliliği istediAbimiz de zaten başkanın yanındaki sekreter mi neyse sanirim onunla bir ilişki içindeydi hatta bu kızımızı seviyordu da ama şu yaşlı başkan ile sekreterin ne olduğu belli olmayan ilişkisini öğrenince ayrıldı diye düşünüyorumSekreterden kacabilmek için acıların kadını kızimizla evlenecek olan da yazik zavallı ji soomuza olacakMerakla diger bölümü bekliyorum ?????????????????????

 • KimsinSen (Ziyaretçi)

  bu kadın br filminde baya cüretkar

 • Sevooo lee (Ziyaretçi)

  Bu hafta bir bölüm yayınlandı galiba bu dizi...

 • sevil (Ziyaretçi)

  çok güzeldi. jin kıza aşık mı oraya mı pek çözemedim. eziyet çeken kızı koruyarak kendini güçlü göstreme, biraz da inat girdi işin içine sanki. bir dahaki bölüm evleniolar evlilik hızlı olduğuna göre ayrılık da çabuk olucak. jin in hevesi mi kaçıcak yoksa başka şeyler mi olucak görücez. şirret hala da bişeyler yapabilir. Sondaki göl manzarasına bayıldım. dizinin sonunda herkes ayrılıcak gibi bi hava var kimse kimseye yar olmıcak. teşekkürler çeviri için.

 • Berfin (Ziyaretçi)

  Ji soom keşke romantik komedi ile başrol girişi yapsaydın. Şöyle fight for my way gibi. Yeni bölümü heyecanla bekliyorum . Bakalım neler olacak. Hwanın annesi de bir acayip . Geçmişte neler oldu onu da çok merak ediyorum

 • Misa (Ziyaretçi)

  Izlesemmi izlemesem mi diye düşünüyorum baya heycanlı bitmiş sanırım haftayı bekleyemem diye erdemiysem erteliyebildigim kadar bundan ve yeni başlayan ALICE den çok umutluyum.

 • Sevooo lee (Ziyaretçi)

  Bu dizide hala tam bir kaşık suda boğmalık, şimdiden böyle ise ileriki bölümlerde düşünemiyorum. Kız mal sanki de iade etmeleri lazımmış, pes... Jin ise baya hızlı çıktı.

 • joongkilove (Ziyaretçi)

  Başrol kızı Gangnam Beauty?den tanıyorum ama maalesef oyunculuğu bana geçmeyen biri :( Keşke başka biri o rolü üstlenseymiş diyorum. Dizide olaylar çok değişik yerlere gidiyor ya! Hwan için ayrı üzülüyorum :( Jin?deki ego da beni bitiriyor.Fragman beni mahvetti! Diğer bölümü heyecanla bekleyeceğiz.

 • Sun (Ziyaretçi)

  haksojini çok severim oynadığı tüm dizilere de kefilim ama burda ki karakterini sevemedim ya yakışmamış neden kabul ettiyse böyle bir rolü. ya o değilde eski sevgilisi çok ürkütücü görünmüyor mu ben izlerken korkuyorum kızdan heryeri estetik yaşı da genç yüzünü bukadar gerdirmek için

 • sug[ARMY]oongi (Ziyaretçi)

  çok merak ediyorum ama sabretmem lazım

 • Gulgez Kerimova (Ziyaretçi)

  türkce görüp tek heyecan yapan ben deyilmisim

 • Naz Naz (Ziyaretçi)

  Hwan kuzum sen bana gel, şu çocuğu üzmeyin yaa

 • Misa (Ziyaretçi)

  türk bayrağı işareti görünce nasılda heycanlandım aman beeeeee şimdiden kolay gelsin çok sevindim