When My Love Blooms 1. Sezon 7. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
When My Love Blooms 1. Sezon 7. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: When My Love Blooms

Yorumlar (6)

 • Ds (Ziyaretçi)

  Lee bo young ve yoo jitae yi cok severim dizinin tamamını izledim cok guzeldi.Muzikleri ise ayrı guzeldi kendi ost leri dışında arada verilen eski sarkilarda ayni sekilde bu bolumlere donmemin sebebi ise izleyeli uzun sure oldugu halde aralarda verilen eski bir sarkiyi mırıldanıyorum onu bulacagim izleyin pisman olmazsiniz????????????????????

 • misafir (Ziyaretçi)

  kadının babası savcı olmuş ama nsan olamamış ne istedin ayırdın gençleri şimdi hasthane köelerin de çürürsün işte ilahi adalet

 • isaidnomaybe (Ziyaretçi)

  jinyoungun ilerleyişini görmek beni sevindirdi

 • ?KTyaren ? (Ziyaretçi)

  Teşekkürlerrrr çevirmenlerimmm...

 • Yunsil (Ziyaretçi)

  Kitapci arkadasa cok uzuluyorum..

 • Sevil (Ziyaretçi)

  çok güzel bir dizi çünkü çok güzel bir aşk var. Adam özellikle harika. gençlik yılları da çok güzel. Adam bir hesap yaptı ama nasıl olucak çocuğu annesinden ayırmak isteyeceğini sanmıorum başka şeyler planlıo anlaşılan. Adamın karısının metrodan ayakkabısız çıkışı komikti. Aynı şey benim başıma geliodu. İstanbullular bilir cevizlibağ metrobüs durağı mahşer yeri gibidir. millet neredeyse üstünüzden atlıcak metrobuse binmek için. yine öyle bir günde ben metrobüe binmeye çalışırken arkamdaki güruh ite ite bindim o sırada güruhtan biri arakadan ayakkabıma bastı ve tek ayakkabıyla metrobüse bindim.:) allahtan son anda ayakkabının eşini içeri alabildim de yalın ayak kalmadım :)) dizilerde bazı konular abartı gibi gelebilir ama olabilitesi de var :)) benim başıma gelmese yok artık derdim açıkçası. Teşekkürler çeviri için.