Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: When My Love Blooms

Yorumlar (7)

 • TC Bahar Sencer Başaran (Ziyaretçi)

  G.Kore de,hıristiyan propogandası, neredeyse her dizide yer almaya başladı.Bu beni rahatsız ediyor..Misyonerler film, dizi sektörüne kadar sızmışlar..Dini saplantılarım olmasada,,neredeyse her sokakta tuhaf kilise lejyonerlerinin olması ve G.Korelilerin isimlerini,vaftiz edilerek değiştirmeleri çok üzücü...Dikkat edin.. Neredeyse her G.Kore film piyasasında,kilise ve kilise teşkilatı var..

 • Rosalinda (Ziyaretçi)

  Dizi o kadar naif ki.. İzlerken inanılmaz duygulanıyorum ve derinden etkileniyorum.Beni 90 lı yıllara götürüyor.Hele ki 90 yılların meşhur filmlerine ve güzel şarkılarına atıfta bulunması diziyi daha bir izlenir kılıyor:)Bu bölümde Leon filmine atıf yapıldı ve o çok sevilen shape your heart şarkısı çaldı ve inanılmaz güzeldi.Aynı zamanda 21 .dk da çalan "Kim Hyun-Sik Hug you in my arms" parçası beni aşırı etkiledi.1988 parçası bu arada:) linkini bırakıyorum.https://www.youtube.com/wat...

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  YAVAŞ VE DERİN ????????efenim dizimiz çok yavaş ilerliyorama bir o kadar da derin ????????20 yıllık hikayenin öncesi ve sonrası paralel ilerlemeye devam ederken ????????????bu sefer ????????????????????olaylar benzer şekilde tekerrür etse deeeesonuçlar farklı olacak gibime geliyor ????zira aynı hatayı ikinci kez yapmama mantığı var ???gerçi bu sefer ki tehditler daha güçlü ????????bir de işin içinde çocuklar da var ?????????????????????ama daha kararlı daha mantıklı daha cesur Jae Hyun & Ji Soo var ????????????süreç merak ettirmeye devam ediyor ????jjuyy ????????????????????????çooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Esti (Ziyaretçi)

  Süper başladı ama biraz yavaş ilerlemiyor mu sanki...

 • esra (Ziyaretçi)

  dizinin sonunda ya adam, ya kadin, yada ikisi beraber hapise gidecekmis gibi bir his var icimde.sakin dizileri severim, ama dizi gercekden cok fazla agir ilerliyor..ceviri icin tesekürler..

 • Sevil (Ziyaretçi)

  kadın neyse ki klişelere girip adama mesafe koymadı koydu da koyamadı işte, adam da allahtan hemen her şeyden haberdar oluo. dizi böyle devam eder umarım. bu eski eş de fena çıktı. hayır yani sen karını aldat ondan sonra da evliyken eski hallerini hatırla. Ay yeni biten başka bi diziyi aklıma getirdi sinirlendim bak şimdi :)). teşekkürler çeviri için.

 • Yunsil (Ziyaretçi)

  Tesekkurler cevirmenim. Keyifle izledim.