Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Will You Love and Give It Away?

Yorumlar (16)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  daha 4 bölümde yıldım şu kızdan.

 • ?Badem çiçeği ???? (Ziyaretçi)

  Cevirmene teşekkürler

 • ?Badem çiçeği ???? (Ziyaretçi)

  Ya aslında iki tarafa da kizamiyorum özellikle Jae min e çok üzülüyorum .İki taraf da seviyor ama işte hep yanlış anlamalar! güven sorunu var.Ama Jae min in oyunculuğu müthiş!????????

 • sibel69 (Ziyaretçi)

  teşekkürler:

 • kebuter (Ziyaretçi)

  teşekkürler....

 • gezginnn (Ziyaretçi)

  Mi-Joo Jae-Min den ayrıldığına ilerde pişman olacak.Jae-Min gizli kalmış yeteneği ortaya çıkmaya başlayarak. böylece fark edilerek istediği her şeyi elde ederek saygınlığını artıracak. kabiliyetini kullanarak adından söz edilen parlak bir iş adamı olacak. bu arada Mi- Joo ve Jae-Min çalkantılı kırılgan bir hayat tarzlarıyla diziyi canlı tutacaklar. Mi- Joo Jae-Min unutmak için Ha-Rim e yakınlaşacak ve onunla teselli bulmaya çalışacak. dizideki ana karakterler in hayatları ilişkiye girdikleri insanlarla inişli çıkışlı olacağı sinyallerini veriyor. belki ilerde süpriz gelişmelerle karakterler diziye ayrı bir renk katacaklar.

 • gamze (Ziyaretçi)

  suan konusmak erken ama bence bu esas oğlan zengın kızla, eski sevgliside zengın kızın şef olan abisiyle olcak, ama bakalım gelecek bolumler neler getırcek ;) çeviri için Gumaoo

 • abcdef (Ziyaretçi)

  Kızın yaşadıklarına bakınca haklı..kızın gözünde Jae Min sözünü tutmayan güvenilmez &#039&#039 bir baltaya sap olamamış biri &#039&#039 kızın tanıdığı Jae Min bu...Jae Min sevgisi için daha çok çabalamalı.. ne yazık ki jae min ailesi yüzünden hayatı boyunca çabalamak ve sonunda hep hüsrana uğramış.... Neyse umarım sonunda Jae Min&#039in çabalarını karşılığını aldığını görürüz...llbiall teşekkürler..

 • abcdef (Ziyaretçi)

  videoda bi sorun var sanırım 2 dk sonra video atıp tekrar başlıyo ve daha sonra ekran kararıyo..sayfayı defalarca yenilememe rağmen izleyemiyorum... ilgilenirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler..

 • nazoş (Ziyaretçi)

  bence bizim oğlanla,şoförlüğünü yaptığı kız evlenecek gibi.tahminim bu yönde.

 • asirose (Ziyaretçi)

  güzel bir dizi dünyanın güllük gülistanlık olmadığını hayatın gerçeklerini biraz yumuşatılmış bir dille anlatıyor kızın babası tam bir işe yaramaz ağabeyi pısırık biri galiba yenge ise ortalık karıştıran fesat biri gibi geldi bana üvey anne ve kız kardeş iyi birileri gibiler öyle devam eder mi bilmem kızın annesi çok tatlı ve doğru konuşuyor kızına seven bir erkek her zaman iyidir demişti oğlanın babası oğlunu çok seviyor ama kızlarına bir mahcubiyeti var galiba oğluna onların yanında yakın davranamıyor sanki küçük abla tam bir şirret ve ahlaksız evli bir adamla ilişkisi bunu gözler önüne seriyor büyük abla her ne kadar kız kardeşiyle oğlanın arasında ayrım yapsa da oğlana iyi davranıyor enişte zaten süper hep oğlanın tarafında hele o karısına yaptığı işve ve cilveler yok mu karizma yerlerde geziniyor olsa da çok tatlı kızın annesiyle oğlanın babası sanki yakınlaşacaklar gibi eğer evlenmeye kalkarlarsa o zaman kızla oğlanın ilişkileri içinden çıkılmaz bir hal alır bakalım neler olacak umarım oğlan daha fazla ağlamaz çok teşekkürler ellerinize sağlık

 • nlgn (Ziyaretçi)

  izlerken ben daraldım ne inat kızmış ((: çeviri için teşekkürler

 • nrdn (Ziyaretçi)

  simdilik iyi gidiyor tesekkürler kolay gelsin...

 • eleven (Ziyaretçi)

  Bu kucuk abla karakteri de cok karaktersiz. O kadar afra tafra laf sokmalar, ama kendisinin se evli bi adamla iliskisi var.Fazla celiskili bi rol bicmis senarist.

 • deniz2000 (Ziyaretçi)

  Cok güzel bir bölümdü jae mine cok üzüldüm aglaya aglaya bir kaldi cocuk ya kizda kendince hakli aslinda oglanin cabalarini görse farkli düsünecek ama göremiyor umarim ilerde bir araya gelirler su an imkansiz gibi emek veren arkadaslara cok tesekkürler.

 • gül (Ziyaretçi)

  Oyuncular güzel konusu güzel en sevdiğim dizi çeviri için teşekkürler..