Girls' Generation 1979 1. Sezon 5. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Girls' Generation 1979 1. Sezon 5. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Girls' Generation 1979

Yorumlar (11)

 • B.A.P (Ziyaretçi)

  kız da hemen söyledi arkadaşı o kadar dedi söyleme diye

 • sug[ARMY]oongi (Ziyaretçi)

  sonda pek ağladım bu dizi niye KISA YAAAA

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Merve BoicePanda (Ziyaretçi)

  Bölüm genel olarak güzeldi ama son sahne kalbimden vurdu beni... Çok duygusal ve güzeldi ya... Umarım senarist ters köşe yapmaz da sonunda Hae Joo ve Young Choon çift olur~~~~

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Ayça Karasu (Ziyaretçi)

  yha ağlıycam istediğim çift olmuyoğğ

 • PrensesEmy (Ziyaretçi)

  Umarım Dong Moon sevdiğine pişman olmaz ve jung hee onu sever. Çocuk çok çaba gösterdi gerçekten hak ediyor. Şu pısırık hallerini bırakıp bi de şu gözlüğü çıkarsa tamamdır. Zekasına diyecek lafım yok gördük ki Son Jin den daha zeki :)

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  dong moon bu bölüm aslan kesildi ;)) yürü aslanım......young choon da çok tatlı ya <3böyle güzel bir dizi nasıl 8 bölüm okur aklım almıyor ???????

 • özlem Madenoglu (Ziyaretçi)

  bu diziyi izlerken içimde sıcak bir his oluşuyor çok sevdiğim , izlediğim bir tarzı yok ama uzun zamandır izlediğim en mükemmel hissettiren dizi dönem müzikleri o kadar iyi sahnelere uymuş ki insanı daha bir yükseltiyor duyguya girmek adına ve o dönemler ne kadar benziyoruz dediğim çok noktamız var :) bu bir dizi için yazdığım ikinci yorum çok içimden geldi yazmak (1.yorumu da bu dizi için yazmıştım gerçi ahahajshjs) :P ))))

 • selin00 (Ziyaretçi)

  Yaş ilerleyince dönem dizilerinin anlamı da değeri de daha fazla oluyor. Mesela ben o tarih de young choon nun kız kardeşi ile aynı yaştaydım. Kızların kullandığı evrak çantası şeklindeki okul çantasından bende kullandım, başka şansımız da yoktu herkes de aynı çantadan vardı. Dong moon nun Son jin i dövme hayalleri kurduğu sahnedeki Genghis Khan şarkısında (okul şarkısı gibidir) kendi kendime çocuk halimle dans etmişliğim de vardır.Eski günler güzeldi gibi halmoni replikleri kullanmayacağım. O dönemde ve sonrasında Kore den farkımız yoktu belki daha fazla sıkıntı çektik. Sabah işe, okula gönderdiğimiz büyüklerimizin geri dönmeme ihtimali de yüksekti. Sonra nasıl olduysa üstümüze bir rehavet çöktü ekonomide, teknolojide onlar atlı biz yaya kalmışız.Jung Hee acaba teyzenin kızı mı ? diye düşünüyorduk, yok değilmiş anne bu bölüm bildiği, elinden geldiği kadarıyla kızına destek oldu. Babayla teyzenin arasında bir şey var mı? emin değilim ama babanın teyzeye ilgisi olduğu açık. Bana göre çiftler artık net bir zahmet Son Jin oyun dışı kalsın. Umarım Reply de ki gibi büyüdüklerini görme şansımız olur. O zaman Dong moon dan beklentim büyük olacak :)

 • Özge (Ziyaretçi)

  Şu diziyi izlemek için bŞu diziyi izlemek için bugünün çabuk geçmesini istiyorum. TTugünün çabuk geçmesini istiyorum. TT