Introvert Boss 1. Sezon 2. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Introvert Boss 1. Sezon 2. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Introvert Boss

Yorumlar (31)

 • Bluem (Ziyaretçi)

  ilk bölümün ok sı da vk sı da açılmıyor...

 • ?gizemm? (Ziyaretçi)

  Bu ikinci ceo çok sinsi varya alttan alttan biizm oğlanı dibe batırmak istiyor diziye başladığım ilk anda anlamıştım zaten onun kötü biri olduğunu

 • elif (Ziyaretçi)

  basol kiz diziyi birakma sebebim olabilir

 • Goblin?in kılıcı (Ziyaretçi)

  Herkes kıza gıcık kapmış ama ben çok sevdim bende çok tatlı.

 • Bir küçük Army (Ziyaretçi)

  Yaklaşik 1 ay önce diziye başlamıstım kıza gıcik olunca bırakmıstım sonra başrol oğlanın bi videoda oyunculuğunu gördüm kıza gıcık kaptım diye başrole haksızlık ettiğimi düşündüm ve tektar basladım sırf başrol için sabretcem normalde kızı severim aslında hatta age of youth 1.sezon izledikten sonra daha çok sevmiştim bu yüzden diziyi izlemek istemiştim ama karakter beklediğim gibi iyi değildi belki fazla beklenti sahibi olduğumdandır bilemiyorum

 • emel (Ziyaretçi)

  ceo muzun arkadaşı gerçekten çok sinsi onu özellikle çıkarmıyor insan içine planı projeyi yapan ceo muz övgüleri alan kötü arkadaşı arkasından işler çeviriyor hiç sevmedim bu adamı emekleri geçenlerin ellerine sağlık

 • büsra (Ziyaretçi)

  Dizinin başrol bayan oyuncusuna bende gıcık oldum. Seneryo geregidir o saçma sapan yaptığı hareketler dıyorum ama kızın sakız gibi yapışıp oglanın evinin her yerini kurcalaması ve rahtlığı sinir edici. İlk bölümde başrol kızdan hoşlanmadım. Yun Woo Jin çok sevdiğim bir aktör. böyle bir kadın oyuncuyla başrol oynaması gerçekten de kötü olmuş ki onca hem güzel hemde başarılı oyucu varken. Sanki bulamadılar başka birini. kızın oyunculugu olsun mimiklerini kullanması olsun çok kötü yapmacık açıkçası. diziyi bırakırsam yarım bu kız yüzünden bırakırım.

 • İrem (Ziyaretçi)

  Başroldeki oğlan iyi oyunculuk yapıyor ama şu kıza gıcık olduğum için izlemeyi bırakacağım

 • KOREAZ fan (Ziyaretçi)

  guzel dizi izlemeye deyer bencekoreanturke cook tesekkurler

 • İdil (Ziyaretçi)

  Bu ikinci CEO benim elimde kalır ben diyim.

 • ZEYNHYUN (Ziyaretçi)

  2. CEO ya deli oluyorum kafayı yiyecem sürekli tatlı pısırığımızı arka plana atmaya çalışıyor ayrıca bence o 3 yıl önce ölen kızın ölümüyle bir ilgisi var. ve birde şirket çalışanlarınada sinir oluyorum 2. ceo yu överek yükseltiyorlar ve tatlı pısırığımızı üzüyorlar iki bölümdür...DEPUNGNİM göster şunlara artık sakladığın harika kişiliğini :) sana güveniyoruz FIGHTING ;) ^_^

 • sug[ARMY]oongi (Ziyaretçi)

  SPOİLERiçe kapanık oğlan cidden iyi rol yapıyor rolü de bayaa abartmışlar iyi olmuş bence babası yüzünden içe kapanık kızın ablası bizim oğlan yüzünden mi çatıdan atmış onu tam olarak anlayamadım eğlenceli bi sondu çeviri için thanks ?

 • Yağmur Özışık (Ziyaretçi)

  Bir sonraki bölümde sanırım öğreniyor adamın kim olduğunu ama birlikte çok tatlılar :)

 • nameless-loony (Ziyaretçi)

  iki bölümdür mantık hataları aldı başını gidiyo ama oğlumuzun iyi kalpliliğinden midir nedir ilerleyen bölümlerin güzel olacağı ümidiyle izliyorum bakalım görelim neler olacak? o 2. ceo da pisliğin önde gideni çıkacak çok belli, bu arada bu kız embesil mi yaaa nasıl adamı hala tanıyamaz en büyük mantık hatası bence şu an çok sinirliyim umarım 3. bölümde senarist gönlümü alacak bişeyler ayarlamıştır.

 • cansu karademir (Ziyaretçi)

  İlk bölümden o arkadaşı olacak sinsiye kanım ısınmamıştı ve gerçek yüzünü gösterecektir ileride. İlk bölümden adama gıcık oldum ya, yok yere sinirlendirdi beni!!

 • E:D (Ziyaretçi)

  spoiBence kız telefonla konuşurken telefonu düşüren adam 2.. ceo onu hiç gözüm tutmadı

 • hades (Ziyaretçi)

  ya benim anlayamadigim oglan hicbi calisanin kotu davranmir ki .neden hepsi bu kadar ulkdu anlamadim korkucak nevardi ki orda .konusmuyor is taleb etmiyor o kadar sorun sadace yuzunu gostermir ve odadan cikmir diyemi / cox sacma geldi calisanlarin paniyi. arkadas dediyi cok fena karisdiriyor isleri belli

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Gılgamıs (Ziyaretçi)

  Yine klasik bir dizi ilk bölüm eğlenceliydi ama bu 2.ceo nun şerefsizlikleri çekemem(öyle olacak muhtemelen).O yüzden ben kaçar.

 • Buse Gaydanoğlu (Ziyaretçi)

  Diziyi belki güzelleşir diye izliyorum maalesef beni hiç sarmadı. 2.ceo büyük ihtimal şerefsiz çıkacak ki sinyalleri verdi bence zaten. 2.ceonun sevgilisiydi bence başrolün ablası. Artık ne olduysa kız intihara karar verdi.

 • Aynur Öztürk (Ziyaretçi)

  dakka bir gol bir senaryo hatası ...başlangıç sahnesinde kız çatıdan atlıyor ayakkabılar çatıda daha sonra ceonun hayallerinde.... ayakkabıları camın önünde buluyor ...başkası alıp koymadıysa acemi yonetmen hatası mıdır:)))) niye hep bana denk gelirki

 • keskingöz (Ziyaretçi)

  Ceo intihar eden kızın sevgilisiydi. o gün başka biriyle gösteriye gittiği için, arkadaşından sekreterini oyalamasını istedi. O da kız üzülmesin diye kaybetmediği halde kol düğmesinin aynısını bulmasını istedi. Kıza yardım ettiğini düşünüyordu.

 • Esra Şenel (Ziyaretçi)

  BEnce hastanelik olan sekreter başrol kızdan daha güzel.. başrol kızı sevemedim

 • ParkHoshi (Ziyaretçi)

  Şu yan mı ortack mı her neyse şu Ceo ne gıcık çıktı şirketi ele mi geçirmek istiyor?3 yıl önce ki olayda kesin onun işi her rolüde kötü mü olur arkadaş?Burda sinir krizi geçirdim pataklama ihtimalim hiç yok mu?

 • algernon (Ziyaretçi)

  bence kızın ablası 2.ceo yüzünden intihar etti o adamdan beklerim ben

 • TaoRisin minnağı (Ziyaretçi)

  2. ceo yu gözüm ısırmadı.

 • Rosie J. (Ziyaretçi)

  yaaa acayip üzüldüm!

 • ???? ??ğ?? ???? (Ziyaretçi)

  YORUMUM SPOİLER İÇERİR.AŞIRI SPOİLER İÇERİR.Şu tuvalet sahnesinde olayı çözdüm.Adamın,kızın ölen ablası ile bir bağlantısı olduğunu anladım.Sanırım ölen kız adamı seviyordu.Adam onu sevmediği için intihar etti.Adam da kızın ölmesinde kendini suçly buldu.O yüzden etraftan çekiniyor,yüzünü saklıyor,utanıyor.Psikolojik olarak etkilenmiş.Belkide hep öyleydi.Yani önceden de asosyaldi orasını tam anlatamadım.Şimdi de tekrar başka birisine zarar veririm diye çekiniyor.O yüzden sekretere gidip açılamadı.Hastalığıda çok fazla ince düşünmesi.Kuruntulu.Adam kızın kim olduğunu biliyor.Sekreter işi bırakıcak.Diğer kızı sçululuk duyduğu için sekreter yapacak.Sonra başlasın aşk :)

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Bu dizinin içine giremedim. Birinci bölüm çok karışıktı. İkinci bölüm mevzuyu çözmeye başladım. Ama çok yorucu bir dizi. Kız çok aşırı oynuyor. Oynadığı belli oluyor. Acemi herhalde. Fazla efordan yoruluyor. Aşırı tepkili. Hiç olağan bir oyunu yok. Abartılı yani. Erkekse aksine çok iyi. Olağan oynuyor. Hiç kendini sıkmıyor. Diyeceksiniz ki senaryo zaten bunu gerektiriyor. Kız faal erkek ise durgun ve tutuk oynayacak. Ama kardeşim gözümüze sokuyor. Gözüm yoruluyor seyrederken. Tabii bu benim fikrim. Alışamadım. Kusura bakmayın.

 • Emine Nur (Ziyaretçi)

  hem kadın oyuncuyu hem de erkek oyuncuyu çok seviyorum ve diziye de o yüzden başlamıştım. konu da ilginç geldi bence güzel bir dizi. zaten bu adamın oldugu dizi eğlenceli olur ki daha ilk bölümden kahkahalar attım. tavsiye ediyorum. :)

 • KD MK (Ziyaretçi)

  SPOİLER!! TEORİLER!!!Bu adamın hastalığı kendinde değil aslında karşıdaki insanın düşüncesini fazla sorguluyor olması yanlışmıyım? insan 10 adım öncesini düşünmeli deriz ama ancak has CEO öyle yapmıyor 20 sini düşünüyor buna özgüven kırıcılığıdır anı yaşasa hiç böyle şeyler olmayabilirdi... Kesinlikle bu bölümde öğrenmiş oldum ki sinsi Ceo herşeyi mahvetmiş çocuğun özgüvenini sürekli kırıyor 3 yıl önce sinsi CEO unniye ne yaptıysa o suçu bizim has CEO ya atıyor ve sır olarak sakla diyor ceomuz aslında herşeyin farkında ancak saf ayağına yatıyor bir ara patlar ben size diyim şimdi teori bizim has CEO nun bir kız kardeşi var ya şimi sinsi CEO 3 yıl öneki unnimizle ilişkisi vardı ancak bizim utangaç ceomuzun ablasıyla aldatıyordu kız çarpanda sinsi ceo bence...sinsi ceo bizimkinden oyalamasını istedi oda oyaladı bu olayı da öğrenince intihar etti benim fikrim bu siz ne düşünüyorsunuz???