King of Baking, Kim Tak Goo 1. Sezon 21. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
King of Baking, Kim Tak Goo 1. Sezon 21. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: King of Baking, Kim Tak Goo

Yorumlar (9)

 • Semra Tunç (Ziyaretçi)

  yu Kyung zengınlik hırs ve para uğruna tak gu yu sattı açıkçası. Kızın rolunü beğenmedim bu dizide. Jo Wonun da oynadığı Ma ju karakterinden de tıksındım bu dızıde. Bırde Tak gu ve annesinin saflığı bizleri çok çileden çıkarıyor. babanın bay Hanın kötü olduğunu bile bile onunde herşeyi konusup ona inanması çok yanlış..

 • honey-senpai (Ziyaretçi)

  iyi niyet güzel bir şey ama tak gu daki tamamen aptallık fazlasıyla savunmasız olması çok sinir bozucu. biri annesinin kaybolmasına sebep olur bir şey demez biri ağzına sıçar gülmeye devam eder böyle saçmalık mı olur nasıl bir karakter bu yaAnnesi de tak gu da çok ezik artık gına geldi ????

 • cho kyuhyun (Ziyaretçi)

  Koku ve tat duyusu geri dondumu bu bolumu henuz izlejedimde arkadaslar:-)

 • seval öztürk (Ziyaretçi)

  bu kadar iyi niyet adamı öldürür ya bu ne majun sürekli hile yapıyo takgo ağzını açmıyo gerçek hayatta böyle birşey mümkünmü asla yoruldum bu dizi yüzünden senaristin çok acıklı bir hayatı olmuş heralde of of ne olacak bundan sonra bakalım teşekkürler

 • rovalkira (Ziyaretçi)

  insanı saran bir dizi. konusu biraz Türk filmlerini andırsa da epik kurguyu başarılı buldum. bunun yanı sıra karakter kurguları saçma iyiler aptalı kör edecek kadar iyiyken; kötülerde şeytanlaşmış yoldan çıkmış kişileri vermeye çalışsalar da boş ve zayıf. bana tokat atarsan öteki yanağımı dönerim tarzında fantezi iyi karakterler yüzünden sinir olmadan izleyemiyorum. çünkü yok öyle bir şey. 3 yaşındaki bir çocuğu köpek ısırsa bile aptal gibi gidip köpeğe yanaşmaz çocuk kaçar yada sobada eli yanan çocuk gidip elini tekrar sürmez. bu karakterler 0-3 yaş arası öğrenme kapasitesine sahip olmamalarından dolayı yazarın yada yönetmenin bu diziyi yaparken "aklı neredeydi?" sorusuna bulduğum cevaplar çok da hoş değil :D aynı şey kötü karakterler içinde geçerli. tak goo ve annesi fakir, güçsüz, iyi ve yol yordam görmemiş kişiler anladık da kötülere ne oluyor üçü bir şeyi doğru düzgün yapamadılar. cık cık cık madem bu kadar kötülükte zayıflar en azından tövbe edip imana gelsinler baride mutlu mesut yaşasınlar. tak goo&#039nun babası da bi garip arkasından o kadar olay dönüyor aciz gibi bir şey yapamıyor yapmayı bırak haberi olmuyor çok zavallıca. gelelim dizinin mesajına sadece beş duyu organınızı yaptığınız işte ayrı ayrı kullanmasını öğrenerek efsane olursunuz mu?? yada insanlar size ne yaparsa yapsın susun arkanızdan bıçaklar iseler affedin hakaret etseler sırıtın vs. vs. çok güzel bir geleceğe kavuşursunuz mu?? adam anasına dil uzatıyor bizimki hala suratına bakıyor hayır birde o kadar onurdan bahsediyorlar ki !!!!

 • ebru (Ziyaretçi)

  Çok güzel bir bölümdü. Teşekkürler koreanturk.

 • vuu (Ziyaretçi)

  güzel bir bölüm için teşekkür ederim :) kıza un kullanmak yasak dedi pirinç unu kullandı sonuçta oda un :) Ma Jong da düzelen tipden değil kimin oölu :)

 • demett (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler harikasınız...film süper ama saflığın bu kadarınada pes diyorum ,çıldırdım ya bu kadın ve oğluna bu dünyada yok böyle iyilik anlayışı...

 • elif (Ziyaretçi)

  of sonu süperdi..teşekkürler koreanturk