My Holo Love 1. Sezon 6. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
My Holo Love 1. Sezon 6. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Holo Love

Yorumlar (8)

 • IU (Ziyaretçi)

  En sonda çalan şarkı ne acaba ? Çok hoşuma gitti.

 • *heart* (Ziyaretçi)

  Yeni bölümü merakla bekliyorum. Çeviri için teşekkürler

 • su (Ziyaretçi)

  Yeni bölüm ne zaman gelir

 • KimsinSen (Ziyaretçi)

  ben bu diziyi netfilixte tamamladım çerezllik bile olmadığına kanaat getirdim

 • Serxan Ibrahimov (Ziyaretçi)

  Dizi çok sürükleyici güzel Bi şekilde ilerliyor bence izlemeden gecmeyiniz başrol kızda diyer dizilerin kızlarına rağmen gayet sakin sabırlı oynuyor en azindan diğer dizilerin kızları gibi bagirib cagirmiyo baş rol holomuzda Tunnelden zaten beyenmisim bu dizidede her 2 rolunun hakkını veriyo helalll????

 • KelebekTozu (Ziyaretçi)

  Ahhh yaaa ne güzel bölümdü bayıldım. Kız sonunda itiraf etti hislerini. Ama bu sefer de Holo hacklendi. Ama son sahnede bence orjinal oğlanı, Holo sanacak. Şu Black mirror şirketinin yaşlı başkanı çok gıcık. Oğlu onun gibi kötü biri değil. Ama babasının sesini dahi duyduğu an dizlerinin bağı çözülüveriyor. Adam babasını görünce az daha sekte-i kalpten öte tarafa gidecekti :DOrjinal oğlan kızı seviyor ama işte bir türlü nasıl davranacağını da kestiremiyor. Sosyal becerileri travmalarından ötürü ve uzun süre insanlarla duygusal iletişim kurmamış olmasından kaynaklı gelişememiş.. Bakalım illa ki bir yerde kabuğunu kıracaktır ama hangi bölüme nasip olacak??Çeviri için teşekkürler çok güzel bir bölümdü :)

 • Hadess Aksar (Ziyaretçi)

  KESINLIKLE OYLE DIYIL BIR COK DIZIDEN COK COK DAHA GUZEL VE SURUKLEYICI BENCE HITLERLI DIZI KESINLIKLE IZLENMELI

 • Aslı Arslan (Ziyaretçi)

  bu diziyi cidden şaheser bulan var mı ya??hikaye 2 bölümde bitti tüketti kendini...neyi merak edeceğiz ki?holo nun ne zaman insanlaşacağını ya da öpeceğini mi??ciiden çok sıkıcı..4 bölüm yetti bana..izleyenlere saygı duyup sabır dilerim :D