Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Oh My Geum - bi

Yorumlar (5)

 • wess34 (Ziyaretçi)

  bu bölüm birçok sorun halloldu ve tabii ki bunun en büyük nedeni bizim küçük kız. hayatlarına girdiği her insana iyi yönde etki bıraktı.onları değiştirip farklı bir şekilde düşünmelerini ve yaşamalarını sağladı.

 • bluemia_ (Ziyaretçi)

  her bölümüne hayran kaldığım ender dizilerden.. böyle sıcacık bir senaryoyu bu kadar iyi oyuncularla kurgulayınca sonuç muhteşem oluyor elbette.. çeviri için yürekten teşekkürler emeğinize sağlık Hyeripu & fusunerer.. KT farkı her zaman hissediliyor.. alkışlarım size.. :)

 • nlgn??Hanbin?? (Ziyaretçi)

  Spoiler kızın babası çıktı ben şok! böyle bir kız böyle anneden nasıl olur dedim babası farkıyla bu kalbe sahip olmuş ((: çeviri için teşekkürler

 • Elif (Ziyaretçi)

  Dizide uzun zamandır ilk defa gerçekten eğlendim. Şu bizim ajumma ve ajusshi mafya babasının mekanına beyzbol sopalarıyla daldı ya tam seyirlikti.İnşallah yanılırım diyerek bir teorimi paylaşmak istiyorum her insanın dünyaya geliş amacı farklıdırGeum Bi de şu an çocuk olduğundan bir melek.O hayatlarına girmeden önce babası serseri vurdumduymazın tekiydi annesi de keza öyle.Geleneksel Kore evinde oturan ağaç araştırmacısı kadın da gülmeyi unutmuş hayattan zevk almayan sadece nefes almak için yaşayan birisiydi.Ama Geum Bi hayatlarına girdikten sonra babası eski alışkanlıklarını bıraktı düzenli bir işe girdi.Annesi düzelmek için çabalamaya başladı.Bizim ağaç bilimci kadın hayattan zevk almaya başladı yani kısaca Geum Bi herkese doğru yolu bir nevi gösterdi.Hastalık onu yiyip bitirse ve Geum Bi yaşayamasa bile sevdiği insanları gülümsetmeyi başardı(Ki zaten dizinin ilk bölümlerinde hayalim babamı ve ajummayı gülümsek demişti).Aslında onların hayatlarında bir dönüm noktası oldu.Geum bi onları oldukları insandan daha farklı biri yaptı ya da içlerinde var olanı ortaya çıkardı artık ne derseniz...Bu gibi sebeplerle senarist benim gibi düşünürse Geum Bi ölecek tabiki inşallah yanılıyorumdur da benim tatlı gamzeli kızımın hastalığına bir çare bulunur.Senarist lütfen duy beni ve Geum Bi yaşasın.Çeviri için teşekkür ederiz.

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  iyiler kaybeder görünse de asla kaybetmez.geum bi herkesi adam edecek ama lütfen mucize onun için de olsun.