Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: On the Way to the Airport

Yorumlar (12)

 • games school (Ziyaretçi)

  Hic bir oynaticidan izleyemiyorum yardimci olurmusunuz

 • pınar (Ziyaretçi)

  ne olursa olsun ihanet ihanettir...sadece yatıp kalkmakla olmaz görüssen bile sevsen bile ihanettir..kocana çocuguna ve kendi kişiliğine yapılan ihanettir...kadın resmen arandı ya adamın ofisine gittin hediye bahanesiyle tamam al cık ne oturmus beklıyon nefret ettim resmen bide bunu ama aşk diye masumlastırmaları yokmu...herkes kendısıne su soruyu sorsun ben esimi severken esim baskasını sevse ne hissederim...esim bana kötü davransa bile baskasıyla görüsmem bana hak mıdır...eger esınden gönlün kopmusta baskasına gönlün düsmüsse görüsmeden önce bosan...ama çocugun varsa bikere daha düsünmelisin...olan zavallılara oluyor..

 • Murat ALTUNDAĞ (Ziyaretçi)

  Bu diziyi izlerken kalbim ağrıyor.. Kendimi bulduğum, hatta içindeyken farketmediğim bazı şeyleri diziyi izlerken farketmiş oldum. Öf ya. Bu yasak aşklar neden hep böyle.. Karşına biri çıkar ve onun yeryüzünde ki mutlu olabileceğin tek kişi olduğunu anlarsın fakat artık zaman ve mekan olarak yanyana gelmeniz imkansızdır. İstemezsin ama kendini kaptırmaktanda alıkoyamazsın. Her geçen gün bir öncekinden daha çok düşünür ve en sonunda çaresizliğin dibine vurmuşsundur.. Görmek istemezsin daha çok bağlanmamak için ama görmek içinde hiç yapmadığın kahramanlıkları yaparsın.. En kötüsü ise ne sen nede o gerçek hayatlarını bırakıp ta sonsuza dek bir arada olamayacağını anladığında ki o veda anıdır... Ruhunun ve yüreğinin çığlık çığlığa ortadan ikiye parçalandığını hisseder, ölmekle yaşamak arasında kararsız kalırsın...Ooooofff.. Bakalım bu bizim aşıkların sonu nasıl bitecek..

 • Melissa Yıldırım (Ziyaretçi)

  bence süper bir izleyin pişman olmayacaksınız,ben izlemeye devam ediyom uykum tutmuyor daha da izleyesim geliyor sizede öyle his verir...

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Ben daha mevzunun içine giremedim. Ağır ilerliyor gibi. Kadın kocasıyla, adam karısıyla geçinemiyor. Yada araları iyi değil diyelim. Sorunlular. Hostes hanım kızına düşkünken adam değil, sürekli çocuğunu başından atmak istiyor. Kadın çare arıyor. Kayınvalide kadının maaşının % 70 ini istiyor. Erkek kardeşi günlük 55 dolar. Herkes kadını soyuyor. Adama soran yok. Evde tek başına kalıyor kadını ve çocuğunu anneye yolluyor. BabaAnne kafasına göre takıldığı gibi bir de gelininden birçok şey ile para istiyor. Ama hiçbirşeye karışmam diyor. Oğlu sessiz. Sorumluluk almıyor. Nasıl bir düzen bu. Kore de işler böyle mi dönüyor. Ne biçim senaryo bu. Kadın sonunda çıldırmalımı? Kocasını darp etmeli veya boşamalı mı? Ya da boynuzlamalamı? Ben sevmedim. Bu kadar sinir edici birşey ve kadın herşeye evet diyor. Aklım almıyor. Her nasılsa kocasına sinirle Sydney Beyefendisi dedi. Ne demekse. Kinaye herhalde. Çevirmenlerimize teşekkür ederim.

 • Leeku (Ziyaretçi)

  Bence Annie tecavüz sonrası doğmadı gerçek babasını tanıyor ve orada bekliyor ama gerçek babası ya öldü yada kızı öldüğünü sanıyor ki kızını beklemedi.Annienin annesi de kızını kullanarak iş alanında ünlü olan birinin oğlunun (do woo) iyiliğinden yararlanarak ilerlemeye çalışmış gibi.Do woo kızı kendi kızı gibi çok sevdiği için annesi kıskanıp kızı uzağa yolladı gibime geliyor.Umarım böyle olmaz tabi sonuçta bir anneyi öyle görmek istemem.Neyse göreceğiz artık haftayı sabırsızlıkla bekliyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkürler ^^

 • Ley???? (Ziyaretçi)

  Dizi çok güzel ve sakın ilerliyor. Çeviri için teşekkürler^^

 • m.ç. (Ziyaretçi)

  Çeviri için teşekkürler.Çok etkileyici şimdilik ama ilerleyen bölümlerde çok sarsıcı olacak eminim.İnsan duyguları üzerine hepimiz bulunduğumuz yerin dışına çıkıp anlamaya çalışacağız buradaki insanları.Ben sabırsızlanıyorum.

 • Emel Tuncel (Ziyaretçi)

  Bu dizi başlamadan önce iki oyuncunun aynı dizide olsa nasıl olacağını merak etmiştim.. Erkek oyuncu angel eyes dizisinde harcandı diye düşünüp bu kadın oyuncu ile nasıl olacağını da düşünüp durmuştum :) sonuç çok güzel haliyle :) Dizi mükemmel ilerliyor :) çevirenlerin ellerine sağlık :)

 • zeyno (Ziyaretçi)

  Naif dokunuşlarla yüreğinizin tam ortasına bir yığın duyguyu bırakıyor bu dizi...Ellerinize sağlık...

 • İlknur0610 (Ziyaretçi)

  Güzel bir bölümdü. Çeviri için teşekkürler. Daha diğer bölümler soğumamışken sıcağı sıcağına bu bölümü de izlemiş oldum. Adam hislerinden emin olmaya başladı ama ne yapacağını bilmiyor. Nasıl da eşini bıraktıktan sonra arabasını bahane ederek koşa koşa gitti. Bu durumun içinde bahaneleri hiç bitmeyecek. Kadınla kafeci adamın aralarında geçen konuşmalar da benim dikkatimi çekenlerden. Gelelim kocaya. En başından beri diyorum bir çocuk bunların hepsine battı. Halbuki ne çok çabalıyor ailesiyle olmak için, gitmemek için. Kayın valide de fena. Tamam ben de çevremde gördüm. "Çoğuma baktım bir de onların çocuklarına mı bakıcam bu yaştan sonra" deyip En azından kira almak nedir. Adamın kime çektiği belli anası böyle oğlu neden böyle olmasın. Çok benciller. İşlerini bahane ederek tam parçalanmaya müsait bir aile. Gelecek bölümlerde kimin eli kimin cebinde olacak açıkça bunu göreceğiz. Bu kızın yakın arkadaşı hostesten bir yamukluk beklediğimiz kesin zaten. Aslında bu yorumu yazarken demek istediğimin hiç biri bunlar değildi. Çok farklı düşüncelere sevk ediyor bu dizi insanı. Umarım daha çok izlenir. Lee Sang Yoon cidden duygularını müthiş yansıtan bir oyuncu. Çeviri için yeniden ellerinize sağlık... :)

 • m.ç. (Ziyaretçi)

  çevirisiz bile olsa gelir gelmez izleyen biriyim ama buna kıyamadım.2 si de çevrilsin ,lee sang yoon un güzel sesi eşliğinde seyredim.