Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: That Man Oh Soo

Yorumlar (15)

 • Operon Operon (Ziyaretçi)

  SpoilelrrrrrrBirşeyler var Oh Soo da, dedeyle konuşmasında "buna hakkım var mı sence" diye sormuştu... Kendisinin birisini sevmeye hakkı olmadığını söylüyordu. Dede de "senin suçun değildi" falan diyor. Travmatik bir durum var, ağır bir sorumluluk var şu polen mevzusunda ama onu da tam anlayabilmiş değilim. Polenin duyguları değiştirmekte bir rolü var onu anlayabiliyoruz da, oh soo nun buradaki işlevi nedir, kimlerin duygularını değiştireceğine karar verme noktasında bir misyonu var ama işte dizide bununla ilgili bir iki örnek gördük yarım yamalak (şu karısın aldatan çift ve telefonda sevgilisine kızıp ayrılan adam)... Zaten polis kızımızın da sevgilisinden ayrılmasına etkide bulunduğuna dair abiden bir ima geldi ama o sahnelerde ben öyle bir şey anlamamıştım. Polenli kahveyi içiyordu ama onun için özel yaptığı bir şey değildi. (Bir daha izleyeceğim dur kaçırdığım bir şey olabilir.) Neyse aralarındaki kimya hoşuma gidiyor çiftimizin. Öğretmen çocuk geç kaldı hayatına girmekte kızın maalesef bence oh soo dan önce girseydi bence olurdu. Yavaş yavaş ilerlerdi. Öğretmenim biraz acele etmek zorunda kaldı teklif ederken, çünkü oh soo nun farkına vardı. Bu arada teklif ederkenki sahnede süper bir oyunculuk sergiledi öğretmenim, bayıldım jest mimiklerine...

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Öğretmen çocuk hızlı çıktı.Öğretmeni sevmeye başladım çocuk çok tatlı gülüyor ayrıca kızla da karizma.Oh Soo biraz pasif ama sanki kızın aklı onda gibi.Bu dizide kesinlikle ikinci erkek sendromu yaşanacaktır.Çocuk san ki baş rol için ısınma turları yapıyor ayrıca bu bölümde çok fazla rolü vardı bu diziden sonra baş rolü alacaktır.Bu dizide gönlüm bir tık olsa da Oh Soo dan yana.

 • DramaSever (Ziyaretçi)

  İşler sarpa sarıyor. Oh Soo bir açılamadı. Öğretmene helal olsun. Ne istediğini biliyor tam gaz devam. Bence dizi sıkmadan ve de kasmadan gayet keyifli. Hem bu daha ne ki neler izledi bu gözler. Hayır yani sıksa söylerim.

 • KimsinSen (Ziyaretçi)

  bende sandımki bu dizide özgün ve fantastik şeyler görcez şimdiden başladılar klışelere

 • FatımaNur Bilen (Ziyaretçi)

  gelecek hafta neler oluyor merak ettim şimdiden

 • İlaydabel (Ziyaretçi)

  Kız bir haftalık kazancını bir akşam yemeğinde harcamasına takıldı, su tasarrufuna takıldı, sonra gidip markette içtiği içeceği açıp bir yudum almadan bırakıp gitti...Evet bir içecek küçük bir şey de olsa, kız kuruş sayıyor lafta ama para verdiği içeceği orada açıp gitti içmeden...Ayrıca son sahnede kızın bardağ pembe puantiyeliyken birden yeşik çizgili oldu bu bir hata mıydı ben mi yanıldım O.oÇok hata arıyorum lanet olsun, dizi güzel izlemeye devam arkadaşlar :D İkinci erkek karakter resmen ilk erkek karakterin yapması gerkenleri yapıyor cidden ilginç bir durum :D İlk erkek karakter ne zaman isyan edecek merak ediyorum....

 • jua (Ziyaretçi)

  sevgili KoreanTürk , bu diziyide çok izlenenlere alırmısınız :)

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  ayyy şekerlerim <3<3<3dizi çok sade çok masum yaaaa !!!***iki pırlanta gibi çocuk ***kız kesinlikle çok şanslı !!!oh soo çoktan kalbi ele geçirdi ama ileri adım atmayı bilmiyor !!!şu anda şans öğretmenden yana gibi ???bakalım ????merakta kaldım gene ;())))çoooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Operon Operon (Ziyaretçi)

  Bu sadelik, basitlik çok güzel.. Çok sevdim...

 • Nurish (Ziyaretçi)

  Güzel bölümdü ama kızın elini orda tutanin oh soo olmasını isterdim yane

 • deniz (Ziyaretçi)

  yine cok super bolumdu.ve yine iki namca arasinda kaldim.ikinci erkek sendromu beni bir gun kalpden goturecek.oh soo zaten gonlumun efendisi,ama ogretmen cocukda fena degil.en azinda senarist ikinci rol erkegi kotu karakterli yapsa yeri varda.ama kotu karakterli erkek oyunculara karsida zaifim var.bir cozum suna bilirmisiniz.?

 • nuhunsalyangozu_ (Ziyaretçi)

  senaryo iyice oturdu yerine,aktı gitti bu bölüm???? başrol oğlanın sessizliği kızımızı da çıldırttı????twix reklamı gibi oldu ortalık ikisini de dene tarafını seç????????????

 • eda (Ziyaretçi)

  ben de ikisinin arasında kaldım iki karakter bu kadar iyi olmamalıydı bence harem kursun kurtulalım :D

 • Eftaliyattt (Ziyaretçi)

  Tobeee sanki Oh Soo ikinci erkek muamelesi goruyor dizide ????

 • Zühre Yıldız (Ziyaretçi)

  İzledim izledim izledim alt yazılı????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????