The Duo 1. Sezon 1. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
The Duo 1. Sezon 1. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: The Duo

Yorumlar (5)

 • Batuhan Yoona (Ziyaretçi)

  Tarihi dizi sevenlere öneririm , oyuncuları çok beğenmesemde güzel diziydi

 • Merve (Ziyaretçi)

  Koreantürk ekibi lütfen videoları daily mationa çevirin vk ler mailrular açılmıyor canım diziyi izleyemiyoz biz Kore hayranlarına yazık değilmi faghting Koreantürk

 • kaan (Ziyaretçi)

  Ben bu diziyi izlemeyenlere şiddetle tavsiye ederim. Biraz dong yi tadında bir dizi çünkü. Bir anlamda insanlığın doğasına aykırı oluşan kast ayrımına tepkiyi öven bir dizi. Dizide geçen şu söz tüm olayın özeti olacak bir repliktir: ( Kanın asilliğimi böyle bir söz duyunca vücudumdaki tüm kanı boşaltmak istiyorum ) sanırım bu replig biraz ip ucu vermiştir. Biraz martin eden romanı tadında da bir hikayesşi vardır. martin eden tüm hayatı boyu mücadele etmiştir. sosyal sınıfı açısından kimse fikirlerine önem vermezken kitapları en çok satan yazar olunca kendisine karşı değişen bakışlardan tiksinmiş ve sonucunda tüm insanlığa küs müş bir insandır. dizide de bu tadda bir isyan vardır. bozulan bir toplumu düzeltmek insanın yaşamını daha değerli tutan bir adalet için mücadele vardır.

 • ayşe (Ziyaretçi)

  Tam bu sırada lord oğluna süt anne arayışındadır dilenci kulübesinde doğum yapan kadından haberdar olur. Onu evine getirir Kadın için karar noktasıdır ya oğlunu ölüme terkedecek ya da bebekleri değiştirip diğerini.

 • ayşe (Ziyaretçi)

  Diziyi yeni bitiren biri olarak yorum yazıp teşekkür etmem gerektiğini düşünerek bu yorumu yazıyorum Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim. Tarihi film sevenlerin seyretmesi gereken bir dizi bence. Spo vermeden konusunu da anlatmak istiyorum izninizle ki izlemek isteyenlerin zihninde neizleyecekleri biraz canlansın. Film biraz Chuno vari. Yani kölelerin hayatını ve alt sınıftakilerin yaşama zorluğunu anlatıyor Ama tamamen bu konu üzerinde değil Yani öyle kaçan köleler kovalayan avcılar yok. İki kadın aynı anda doğum yapar biri ipek döşekler üzerinde diğeri bir dilenci kulübesinde. Lordun karısı ölür bebek birbaşına kalır. Lord çok sevdiği karısının öldüğüne mi üzülsün, yoksa ilk evladının aç biraç ağlamasına mı? Dilenci kulübesindeki kadın oğlunun fakir bir kulübede doğumuna mı üzülsün peşindeki köle avcılarına mı?