Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: The Great Show

Yorumlar (8)

 • Ekrem Efe (Ziyaretçi)

  gerçek babaları tm bi pislik valla sırf para için gedi kötü adam yardım ediyor bide adam kızıyor senin çocukları sahip çıkmış evsiz yemeksiz bırakmamış minnettar olcana adama tşk etcene neler yapıyor adam az çık bile insanlık göremedim aşırı sinir oldum tm bi yüzsüz adam ya şu oglan da nankör resmen adam kıymetini anlıcak ama iş işten geçmez inşallah =( kızın kardeşinde bu bölüm kesin ölü oldugu dogruladık sonun da kıza üzülüyorum valla haklı oda napsın =) bizim adam birlikte olmaları biraz zor olcak gibi kardeşi yüzünden =)

 • misafir (Ziyaretçi)

  bence kızın babası avukatın babası avukat iyi birine benziyor babası kıza birşey yaptı bence ve hamile kaldı kadında söylememesi için vurkaç olayı oldu kadın kızına meclis üyesi demiş o adam da meclis üyesi kız yanlış anladı yada annesiyle foto gördüyse tahmin etmiştir bana o yaşlı adam gibi geliyor bu adam bundan önce izlediğim dizide de siyasetçiy di ama bundan beter <spoiler>

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  ay sorunumuz azdı bir utanmaz daha geldi fare sığmadığı deliye girmek için kuyruğuna teneke bağlarmış.salak oğlan kabahati ile oturacağına birde babasını getirmiş.Damat dışında sevdiğim karakter yok herkes ya işgüzar,ya yüzsüz,ya edepsiz bu ne be.

 • Şeyma Doğan (Ziyaretçi)

  Başrol kızın(Lee Sun Bin) hareketlerini Hwarang dizisinde Go ara?nın oynadığı karaktere benzetiyorum. Aslında genel olarak oyuncunun kendisi de benziyor Go ara?ya.

 • Şeyma Doğan (Ziyaretçi)

  Diziyi çok fazla kimse izlemiyor mu yoksa yorum mu yapmak istemiyor izleyenler????? Çok sakin buralar. Kardeşinin hayal olduğu belliydi. Dae Han?ı hala seviyor ama kardeşinin ölümüyle ilginç bir bağlantı kurmuş ve kendini uzaklaştırmış. Tak?ın yaralama olayında durumu bilerek diz çöktüğünü düşünmüştüm ki meğer sormamış bile ama öğrenince muazzam bir tepki verdi hayran kaldım. Aksi Dae Han gibi bir karaktere yakışmazdı zaten. Şimdi bir de öz babaları çıktı ortaya muhtemelen milletvekili Kang ile bir plan üzerine gelmiştir bakıp göreceğiz.

 • nlgn??Hanbin?? (Ziyaretçi)

  Çeviri için teşekkürler

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  HAH ŞİMDİ TAM OLDU????????bir baba eksikti o da geldi????????zavallı Wi Dae Han meclisten önce halkın vekili olmadan önce evinde çoluk çocuğun vekili oldu????????ortalık ısınıyor daha da ısınacak bellibir de olan biten yetmezmiş gibiınju anne lakaplı uyuz kadın ve oğlu da ????????karın ağrısı çıktı????????soo hyun ve yaşadıkları üzücü olsa da????????yaptıkları çok yanlış??kimsenin suçu olmayan bu kaza yüzündenyargıları çok hatalı neyse çocukların varlığı bu ikiliyi bir araya getirecek gibi????????pelink0 & busramercan????????çoooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Yegane Yahya (Ziyaretçi)

  Güzel bölümdü kızın kardeşine üzüldüm Dae hana da. Şimdi kardeşini sen gönderiyorsun üstüne yetmiyor adamı suçlu bulup terk ediyorsun bu neyin tribi diğer cadıya avukatı beyendiyni söylüyorsun ailen onunla ilişkin varmı hoşlanıyormusun ommma appa diye diye kafamızı sisiriyorsun bence sinir bozucu olmuş kız şahsen ben haraketlerine gıcık oluyorum aşırı soğuk ama güzel kadın ona lafım yok. Kardeşine üzüldüm.