WWW 1. Sezon 12. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
WWW 1. Sezon 12. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: WWW

Yorumlar (19)

 • Hayal Perest (Ziyaretçi)

  https://uploads.disquscdn.c...

 • asuman (Ziyaretçi)

  lee da hee su gibi kadın değil mi ya hele beyaz spor ayakkabıyla giydiği kombine bayıldım çok tatlıydı.

 • Live a life (Ziyaretçi)

  Açıkçası beni Ta Mi ve Morgan arasındaki ilişki sıkmaya başladı. Sürekli bir engel sıkıntı oluşturuyorlar kendilerine. Ta Mi?nin ilişkideki kişiliği de çok hoşuma gitmedi. Bu karşılıklı bir ilişki neden oğlan sürekli kendini affettirmek ve alttan almak zorunda? Evlilik ilgili görüşleri de altta yorum yapan arkadaşlar gibi bana da saçma geldi. Dizide birinci çiftten çok ikinci çiftin sahnelerini iple çekiyorum. Birinci çiftin ilginç olan tek kısmı normalde kore dizilerinde olmayan bir çift türü olmaları (yaş farkı ve her zamanki gibi saf çift olmamaları)

 • Camelia (Ziyaretçi)

  Seol Ji Hwan iyice yükselişte 85 98 uyumunu ben de seviyorum asıl başrolüm onlar youtuber türü olan kız şimdi de ona mı yazacak kızları kıskanıp sevgililerine sulanan bir ergen gibi

 • xelisx (Ziyaretçi)

  Scarlett ve Seol Ji Hwan <3 <3 <3

 • nlgn??Hanbin?? (Ziyaretçi)

  Çeviri için teşekkürler

 • EdaÖzgül (Ziyaretçi)

  Scarlett ve Seol Ji Hwan ne tatlısınız. Oğlanın tavırları çok hoşuma gidiyor. Çeviri için teşekkürler.

 • Asena Kara (Ziyaretçi)

  eee tae mi durumu anladı...haydı hayırlısı..üç kadın da kendı savasını verıyor du sımdı bır de x bayanımız geldi...emegınıze sağlık..

 • serendipity (Ziyaretçi)

  Yine scarletle aktör beyin olayları yarım kaldı sinir oldum çocuk beni düşünüyorsan dışarı çıkarsın beklicem dedi ve gitti ee bekler scarlette çıkar sanmıştım diğer bölüm de adı kötü bir şeyle anılacak galiba ayy lütfen final de sevgili olacaklar demeyin bana çoğu kişinin 1. Çifti onlar oldu artık ???? moganın aynı evde yaşamakta sorun yok ama evliliğe karşısın sözü aslında bütün ünlü hayatlarının özeti aynı evin içinde evli hayatı yaşarlar ama iş evliliğe gelince kaçarlar taminin yasalar önünde özgürlüğüm kısıtlanıyor demesi de ssaçmaydı evlenince devlet sana oraya gidemezsin buraya gidemezsin mi diyor ona kocan karışır kayınvalide karışır ki onlarında karışması uygun değil tabi ama tamimin evliliğe karşı düşünceleri bana saçma geliyor

 • Sinem Yıldırım (Ziyaretçi)

  Sıradan bir fan olmaya çalışan Scarlett ???? https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... Fan olayım derken aşık oldu bizim kız ???? https://uploads.disquscdn.c... Yalnız Seol Ji-Hwan sadece Scarlett senin hayranın değil artık search www izleyen bizlerde senin birer hayranınız ???? https://uploads.disquscdn.c... Umarım son 1 bölüm kala sevgili olmazlar da sona 4 kala doyarız bu ciftimize...Çeviri için teşekkürler :)

 • İNCİ (Ziyaretçi)

  Çevirmenlere teşekkürler

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Özür...'Ana sayfanın kaldırılması ' demek ne demek ?? ne kaldırılıyor ?? bu google...yandex vs yazan sayfayı mı ?? orada mı bir şeyler değişiyor ?? Ana sayfa neresi oluyor ??

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Borro başkan yardımcısı. Brian a karşı....Kendisine olumlu puan kazandıracak tasarruf (yılda yaklaşık 7 milyon dolar.) konusunda.. sanırım sanayi elektriği kullanma konusunu şimdiye kadar neden bilemedilerse.yaşlı cadıdan öğrendi...karşılığında...kadın 'Başkan gerçek zamanlı anahtar kelimeler konusunda endişeli ' diyerek.isteğini belirtti..Bu adam borro ya başkan olursa sonrasında.bu .kadının gücünü düşünemiyorum mutlaka önlenmeli..Haydi ga gyeung..intihar filan laflarını bırak.çıkar artık şu savaş. baltasını ..

 • REYOO (Ziyaretçi)

  Bu kadar iyi bir dizi izlemeyeli bir hayli olmuştu. HERKESE tavsiye etmek istediğim bir dizi

 • Semanur Tekeci (Ziyaretçi)

  Ga Gyeong intihar etmezse ben de bi şey bilmiyorum hazırlıklı olun buna bence ..1-Sürekli ortadan kaybolmak, yok olmak istediğini söylüyor2- bölümün sonundaki fragmanda 'Senin izlediğin TV programına çıkabilirim' dedi yani intihar ettikten sonra haberlere çıkmaktan bahsetti... 3- Ga Gyeong kocasıyla yan yana yatarken kocası ona evrakları halledeceğinden bahsettikten sonra 'Onu yapmadan önce halletmem gereken bir iş var' dedi kocası da 'halledince söyle' dedikten sonra 'Söylemeden de anlayabilirsin' dedi.. İntihar ettikten sonra söylemesine gerek yok zaten söyleyemez de... Benim teorilerim bunlar arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz?

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  :))))))bae tipli örnekte.. kadın zengin ve güçlü olunca...devletin özel hayatına karışmasına isyan edebiliyor..ga gyoung özel hayatına devleti karıştırdığı için yaşlı kadından boşanma nedeniyle tazminat talep edebiliyor....scarlet daha o konulara el atmamış görünüyor..evlilik konusundaki düşüncesini bilmiyoruz....:))))

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  monafesa & Roden & rümYSJ...Çooook teşekkürler...emeklerinize,ellerinize sağlık... izledim...

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Aktör metrodaki çiçeği...Kime almıştı ?? Scarlet kendisine zannedip aldı ama...sanırım başka bir kadın ,...sevgili ?* arkadaş ?? var.Anne ??? :)))) zayıf ihtimal...Sadece anneler gününde çocuklar anneye çiçek alır :)))) ..metrodayım çıkınca ararım dedi telefonda. ve çiçek almış...Ama.....Scarletin penceresinin altında beklemişti.?? Demek ki...anlaşılıyor ki.....iki yol ayrımında....eski arkadaşı.ve ..scarlet......scarlet fanlık sınırında kalınca...arkadaşına mı yönelecek ??

 • yunşil (Ziyaretçi)

  Bae Tami ve Morgan ilişkisi üzerinden evlilik sorgulamaları çok güzel.Bu aralar evlilik konusunu irdeleyen dizilerin olmasını çok anlamlı buluyorum.çağımıza uygun bir senaryo...