Chuno 1. Sezon 6. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Chuno 1. Sezon 6. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Chuno

Yorumlar (12)

 • Meri (Ziyaretçi)

  Kadın başrol Lee Da Hae bu dizide tam bir hayal kırıklığı. Oyunculuğuna değil de görünüşüne önem veriyor. Kamera karşısında poz vermeye gelmiş.Kadın dağ, taş, düz, yokuş demeden koşuyor, yürüyor. çimenlerin, samanlıkların üstünde yatıyor. Güneşin altında içme suyuna bile zaman zaman ulaşamıyor ama o beyaz elbisenin üzerinde bir dirhem leke yok. Her gün çamaşır suyuna bastırılmış gibi mübarek. Tarağı nereden buldun da o saç hep düzgün! Yanındaki adam güneşten iyice Afrikalılara devşirdi, terliyor, üstü yüzü kirleniyor, saç baş dağanık ama kız her daim evden baloya gidiyormuş gibi. En komik olanı da makyaj! O makyaj malzemelerine nasıl ulaştın. Öldürülmekten kaçarken yanına su, yemek yerine makyaj kutusu mu aldın? Kadın her daim bir ton beyaz pudra ile geziniyor. Hiç mi insan birazcık olsun yanmaz. Kadınlar dışarda tuvalet ihtiyaçlarını erkeklere göre daha zor giderirler. Adetin gelirse yanında bez yok. Kan, koku derken daha çok kirlenirsin.istemediğin evlilikten kaçarak en doğrusunu yaptın ama bir iş yapıyorsan doğru dürüst yap. Ne diye saçlarını kesip beyaz elbise giyiniyorsun. Bütün dikkatleri üstüne çekmek, geçtiği yerlerde insanların aklında kalmak için üstün çaba gösteriyor resmen. Madem kaçıyorsun, herkese ben burdayım diye ilan etmeye ne gerek var. Yanında sana yardım etmek için uğraşan adama da ekstra zorluk çıkartıyorsun.

 • TC Ahmet Cemil (Ziyaretçi)

  gerçekten güzel

 • Ayla Ramin (Ziyaretçi)

  Cook guzel bir dizi????

 • karaejder (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler

 • Yağmur Özışık (Ziyaretçi)

  Neyine güvenerek farklı yollara gidelim diyorsun ki başın sıkışır sıkışmaz da adamı çağırıyorsun. Nasıl bir mantıksızlıktır bu. Peşinde o kadar kişi var, kendini koruyabilecek gram bir özgüvenin yok. Tecavüzün eşiğinden döndün, tapınakta yakalandın. Kendi başına giderken az kalsın öldürülüyordun ve hala muazzam bir özgüvenle ayrı yollara gidelim diyor. Sinir oldum kıza. Başa bela olan işe yaramaz tiplerden. Bir yola çıkıyorsan bir amacın olmalı. 3 lü dövüşme sahnelerinde kalbim durdu resmen. Efsane bir sahneydi...

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Saraydaki yaşlı morukla damadı ne sinir şeyler ya. Amanın bölüm sonu nasıldı öyle üçünün dövüştüğü sahne süperdi. Acaba deagil kızla karşılaşacak mı ayyy çok heyecanlı koreanturk e ve çevirmene çok teşekkürler.

 • Nesibe (Ziyaretçi)

  bu dizi beni benden alıyor yeminle ya :D

 • Nesibe (Ziyaretçi)

  çok güzel bir dizi .. özellikle sonlarına bitiyorum. resmen bitiyorum yani o müzikler ne öyle ya <3

 • hilal nur (Ziyaretçi)

  bu nasıl bir kurgu aklım başımdan gitti deliriyorum..:)koreanturk sizi seviyorum..:)

 • faris (Ziyaretçi)

  Yine muhteşem bir son her bölüm ayrı bir güzel ben dizi izlemiyormuşum bunca zamandır:)

 • doga (Ziyaretçi)

  bunlar hiç kavuşamayaçaklarmı ya

 • orhan (Ziyaretçi)

  vaayy son dklar neydi öle süperdi