The King Loves 1. Sezon 35. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 5 / 5)
The King Loves 1. Sezon 35. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: The King Loves

Yorumlar (6)

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Nihayet kralın kapatması Kraliç Mu olmuş ve ölmüş. Prens geç de olsa bu görevi yerine getirdi. Tabii ki hemen öldürmemeliydi. Sorup soruşturmalıydı. Kim seni bu iş için tuttu. Şimdi. Sekreter yardımcısı olan bizim Jong Wan Choi (rolünü çok iyi oynuyor, yakışmış da) prense yakalandı. Birşeyler söyleyip kurtuldumu, tutuklandımı bilmiyoruz. Onu da konuştururlarsa herşey çözülebilir. Prens biraz duygusal hareket etti. Hiç tutuklama soruşturma yapmadı. Mesela bu Kütüphaneci nerede demedi. Efendi Lin de sanırım dönecek gibi. Bu insanların yaptıklarını beğenmedi (özellikle krala), o yüzden vazgeçebilir. Planlarını öğrenip anti plan geliştirecek ve prensle birlikte hareket edecek gibi duruyor. Karşılığında da kızı isteyecek. Tabii yaşarsa. Çünkü iki taraf da onu öldürmek isteyecektir. Şimdi kızın hayatı tehlikede, kolunda dövmesi olan çocuk hizmetçiyi ayarlamış, bütün haberleri alıyordu. Şimdi hizmetçiden San.ı getirmesini isteyecek. San.ı Kütüphaneci alıp prensi tehdit edecek. San denilen kız bu hizmetçisini fazlaca titiz değerlendirmediği için nedenini nasılını sormadan hareket ederse yandı gülüm keten helva. Esir düşecek. Belki o da öldürülecek. Artık yapılacak planlara göre ben ancak bu kadarını senaristin gidişatından anladığım için tüyo olarak veriyorum. Yanlış da çıkabilir. mESELA Prensin yeni karısını kaçırırlarmış desem????!!!! Kimse inanmamıştır. Çevirmenimize teşekkürler...

 • NUR-TEN SARAYATTA56 (Ziyaretçi)

  anam neler olmuş neler wah wah teşekürler

 • (Han Na Ge) Nagehan ? ? ? (Ziyaretçi)

  Bölüm bittiğindeki tepkim: lin i mi seviyor? seni mi seviyor? bu kız da bilmiyor...

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  prens prens olalı bir işe yaradı sonunda https://uploads.disquscdn.c... bu ağır oldu https://uploads.disquscdn.c...

 • Miaclus (Ziyaretçi)

  Kim ikinci erkek Kim basrol Anlamak mümkün değil. ( bolümü izlemedim daha önceki bölümlerden geliyorum anlayamadığım icin son bölümlere bakayim Kim basrol diye gelsin hala bir sey anlamadım. Dizinin adi Kral aşık ama kraldan çok kizla vakit geçiren öpen vs arkadaşi biri beni aydınlatabilir mi lütfen)

 • ARMY89 (Ziyaretçi)

  Bu diziyi çok severek seyrediyorum ama nedense başından beri olaylar çok değişik bir hal aldı anlamakta güçlük çekiyorum..