The King Loves 1. Sezon 8. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 5 / 5)
The King Loves 1. Sezon 8. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: The King Loves

Yorumlar (20)

 • Ayşemin (Ziyaretçi)

  Ben anlayamadım hangisi dolunay hangisi hilal gözlü? ???? Bana göre Siwan da Jonghyun da hilal gözlü ????????????

 • koca trakyalı (Ziyaretçi)

  Kızın en çok hangisi hoşuna gitti acaba ben de merak ettim hilal gözlü mü? dolunay gözlü mü? :D

 • NUR-TEN SARAYATTA56 (Ziyaretçi)

  : lale-112 & Tsunade...teşekürler ..orjinal izlemişttim nerde kaldıgımı bulamıyorum ..dizileri orjinal izlesemde çeviri ile izlemek çok güzel tekrar teşekürlerhttps://www.youtube.com/wat...

 • Mine (Ziyaretçi)

  SPOİLER olabilir...hoppala bu ilişki tablolarında shi wanın tek taraflı aşk yaşayacağı gösterilmis yoon ah ile de jonghyun birbirlerine aşık olacak diye gösterilmiş eğer öyleyse çok ağlayacağım belli oldu ama farklı bir konusu olur kralın umutsuzca platonik aşkı bana azıcık empress ki deki olayları hatırlattı ne ağlıyaarak izliyordum, plotanik aşktan nefret ediyorum.

 • ????Ayten???? (Ziyaretçi)

  cevri icin tesekkurler

 • hikari (Ziyaretçi)

  dizideki en saçma olaya gelirsek, sırf soylu kızla hizmetcisi yer değiştirdi diye ne alakaysa prens hep sözde oranın hizmetçisi olan kızın yanında. Ne alkaysa hep onun yanında vicdan yapıyor üzülüyor. Vah vaaah kızın -onun sandığına göre- hanımı ölmüş tabi üzülsün canım. kimse de gerçekte hizmetçi olan yani annesi öldü sanılan kızın yanına gidip nasıl, ne ediyor, nasıl yaşıyor ANNESİ ÖLDÜ DİYE HALA ÜZÜLÜYOR MU diye bakmıyor.yüzünde de iz kaldı vah vah demiyor. hep ne alakaysa FAKE HİZMETÇI kıza karşı vicdan azabı.evet.kore dizilerinde erkek kılığına girip hadım rolü yapan kız da, hizmetçi kız da, sungyungwan a erkek kılığında gizlice giren kız da, prensin yolda tanıştığı kız da soylu oluyor nedense!!soylu olduğu bilinmeyen kızlar bilmem kimin kızı çıkıyo soylu oldukları öğreniliyo.aman soylularımız dizilerde bile daha aşağı tabakadan kıza bakarlar mı?

 • ruthless downpour (Ziyaretçi)

  yoonanın oynadığı ve reytinglerin yüksek olmadığı bi dizi şaşırtıcı SM desteğini esirgemiş anlaşılan ASJDAJLS

 • Beyza (Ziyaretçi)

  O fragman neydi öyle ya, dizi işte şimdi kendini göstermeye başlıyor ????

 • Aleyna Shawol (Ziyaretçi)

  Ya başrol kim Allah aşkına bu kız kimi sevecek kimle bitecek. Gittikçe kafam karışıyor Ben Siwan ile olmasını istiyorum fragman bir acayip kitap zaten hepten acayip... Kafayı yiyeceğim en sonunda

 • SH2O (Ziyaretçi)

  Cevirmenlere tesekkurler https://uploads.disquscdn.c...

 • SH2O (Ziyaretçi)

  https://uploads.disquscdn.c...https://uploads.disquscdn.c... BEn cevap vereyim hilal gibi yanlamasına kıvrık olan please ???? Bu resme hayran kaldım ya ????https://uploads.disquscdn.c...https://uploads.disquscdn.c...https://uploads.disquscdn.c...https://uploads.disquscdn.c... Çok tatlilar ya Yoona-Jonghyun artık favori ciftimdir butun shiplerim iptal ????

 • Artemis (Ziyaretçi)

  bölümler hangi gün geliyor acaba??

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Yine güzel bir bölüm izledik. Entrikalar devam ediyor. Ne olduğu belli olmayan bir adam krala akıl veriyor onu yönlendiriyor. Tamam birini anladık. Bakan oğlu da yanındaki kim onun uşağı. Nasıl bir kral böyle bir adamın sözüne güveniyor anlamadım. Kraliçe de bunu biliyor. Kim bu adam ne arıyor kralın yanında bir soruşturun, takip edin falan demiyor. Güya uyanık geçiniyor, onları dinletiyor. Hepsi birbirini dinliyor yani. Eski kapı dinleme ajanları. Sadece bizim kral saf. Prens saf. Geri kalan herkes uyanık. Demek ki krallların ne kadar yalnız oldukları onları ne derece kandırdıkları yanlarında kendilerine inanan güvenen hiç kimsenin olmadığını anlamış oluyoruz böylelikle. Bari askerlerden bir ekip kursaydı kendine. Bak Kraliçe Kubilay Hanın kızı ekibini getirmiş. Etrafında gezdiriyor. Kendi kılık kıyafetini giyiyor. Kendi örf ve adetlerini uyguluYOr, kendi yemeklerini yiyiyor. Kendi içkilerini içiyor(kımız). Ama onunda entrikacılara karşı boynu bükük. Kralı esir almışlar birşey yapamıyor. Şimdi bunlar kızı kralı öldürmeye kalkan adamın görgü tanıklarını öldürüyorlar diye tutuklayacaklar. Neye dayanarak, herhalde bıçağı kanıt olarak gösterecekler. Bu bıçağı kim nerede bulduyu o adam ayarlayacak. Ona da sen nerden biliyorsun diyen çıkmayacak. Ben de senariste diyorum ki. Direkt krala söylesin Prensi öldürtsün bari. Bunları yaptıran bir adam niye sağa sola dolaşıyor. Öldürelim gitsin desin öldürsünler. Bu adamın söyledikleriyle hareket edecekse, niye dolambaçlı yola saptırılıyor. İzlemeye devam edelim bakalım neler olacak. Çevirmenlerimize teşekkürler...

 • NUR-TEN SARAYATTA56 (Ziyaretçi)

  aslında bazen çok meraklı olmak çok kötü sonuçlar dogrur -evet seca haber verseydiniz belki kimse ölmüyecekti ve şimdi ne siz ne de kız acı çekmeyecekti güzel bölüm çeviri ekibi teşekürler

 • nergis205 (Ziyaretçi)

  velihat prensin esas olduğu çok belli aslında geçen bölüm içki sahnesindeki gibi Linden her zaman bir adım önde

 • Artemis (Ziyaretçi)

  esas oğlan kim, kafalar karışık doğrusu

 • f.selimli_ (Ziyaretçi)

  Diziye çok hevesle başlamamistim, 3.prensin hatrina basladim. Ama dizi baya sardi, özellikle de 7-8.bolumlerde. benim safim belli :)) veliaht prensi sevsem de ben Lin Wangcannimi destekliyorum. Veliaht Prensle aralari bozulmaz umarim. Çunki çok guzel arkadasliklari var. Kizla Veliaht Prense gelince ikisi de bir birine yalan soyluyor gerçek kimlikleriyle ilgili. Kizin yalani zorunluluktan, her kese soyluyor, ama çocuk sirf aralarindaki bu yakin iliskiyi korusun diye yalani devam ettiriyor. Yalanlar açiğa çiktikta bi kirilma olur mu olmaz bence. Neyse. Şu kraldan sonra kimin tahta çikacagini bilen var mi acaba? Baya merak ediyorum. Sanirim dizi bi kitaptan esinlenmiş. Sonunu bilen arkadaslar var mi acaba?

 • junpyo (Ziyaretçi)

  fragman çok kafamı karıştırdı ya neyse 1 hafta beklenilir ama

 • Ezgi*** (Ziyaretçi)

  Gerçekten hangisi ikinci erkek bir türlü anlayamıyorum. Ben mi çok salağım ya da gerçekten hangisinin ikinci erkek olduğu belirsiz mi ?

 • Say_hii (Ziyaretçi)

  Allahım hangisi ikinci erkek lütfen siwan ikinci erkek olmasın lütfen lütfenn ama biraz öyle gibi ama tanıtımlarda hep siwan 1. erkek gibiydi bu arad spoiler taglarını nasıl kullanıyoruz biri açıklayabilr mi lütfen????