Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Three Brothers

Yorumlar (7)

 • reside (Ziyaretçi)

  oh be sonunda ortanca oglan patladı içindekileri söyledi . eurasia?ya ve koreanturk ceviri ekibine tekrar tekrar teşekkurler

 • arci (Ziyaretçi)

  kore dizilerinin en beğendiğim yönü dünyanın neresinde olursan ol çalışıp ekmeğini kazanmanın gerçeğini işlemeleri ben bu dizide en küçük kardeşin hem işine hemde ailesine ve bu arada sevgisine sahip çıkabilmesini beğendim herkesin arasını bulmaya çalışması çok güzel işte buda kore dizilerinin yani senaristin yüreğinin farkı çevirmen arkadaşlara ve bu siteyi kuranlara teşekkürler hayatıma keyif kattınız bu arada paneldeki muhabbetlerinizde güzel nerdeyse yazicak yer kalmadı :) güzel dizi .

 • deniz2000 (Ziyaretçi)

  Hele sükür ortanca oglan icindeki taslari döktü birde karsisina karsi olan duygularinida görsek daha mutlu olacagim halbuki karisyla severek evlenmis ilerki bölümlerde insallah yanindaki calistigi kadin karakedi gibi aralarina girmez sanki kadin karistiracak ortaligi gibi gözüküyor edanura cok tesekkürler ellerine saglik.

 • ayşe demir (Ziyaretçi)

  Ben çevirileri gayet başarıllı buluyorum. Çevirmen arkadaşa çok teşekkürler. Çeviride bizlerden birşeyler olmasıda çok hoş olmuş. Özellikle meraklı melahate koptum. Bu arada ortanca oğlanla karısının mutluluğunu görmek için malesef çok bekliyeceğiz gibi geliyor Kaynana bulmuş bir köle öyle kolay kolay bırakmaz. Zavallı ortanca oğlan şu yardımcısı kadından hiç hazmetmiyorum Bakalım neler olacak

 • Kaan Kasım Tüylü (Ziyaretçi)

  kaç bölümdür şu kadıncağız için üzülüyordum 19 bölüm boyunca birike birike boğazıma kadar dolmuştum adam sonunda tam bir koca gibi davranıp eşine sahip çıktığında ohhh dedim ya bu saneyi geri alıp üç defa izledim. köle gibi davranıyodu garibe yazık yinede saygısını zerre bozmuyordu. oh dedim sonunda çok güzel ghayat dersleri veren tam bir aile dizisi. teşekkür ederim emeği geçenlere..

 • aysunn (Ziyaretçi)

  çeviriyi pek beğenmedim arkadaşım ellerine sağlık uğraşmışsın ama çok türkçeleştirilmiş ya

 • storm (Ziyaretçi)

  eurasia çeviri için teşekkürler, elinize sağlık.