Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: When I Was Most Beautiful

Yorumlar (18)

 • Byullnim (Ziyaretçi)

  Seok Jin bey nedense hep böyle rollerde çekiomu nedir ???? genel olarak güzel tipik kore dizisi işte

 • misafir (Ziyaretçi)

  küçük kardeşe üzüldüm bakışları beni üzdü gençliğine vereçeğim ama ne ara bu kadar kör kütük aşık oldunuz anlamadım

 • ucarucar (Ziyaretçi)

  Süpriz bir şekilde çok beğendim diziyi. Çiğ ve abartılı hikaye sanıyordum ama gerçekten arkaplandaki sakinlikle güçlü duygular birarada, insan gibi insanlar, insan gibi zenginler:) hayattan diyaloglarla çok doğal ve güzel işlenmiş..Ben hep Hwan ile büyük bir aşk düşünerek başladım diziye ama kendinden bahsederken bile açıkca bencil olduğunu söyleyen Jin yani kocasıyla arasında birsürüü olaya rağmen güçlenecek bir aşkın hikayesi gibi düşünüyorum .Jin kızdan kat kat daha fazla yaralı; ipi kesip babası ve kardeşinin uçurumdan düşmesine, babasının sakat kalmasına sebep olmuş. Kızla aralarındaki bağa ben 1 ayda olsa henüz 3 gün de olsa gayet ikna oldum. Senaristler abinin etkileyici karakterini darmaduman etmezlerse bence Jin dizinin kahramanı. Aksi halde zaten olmaz, ikisi evlendikten sonra Hwan şahane bir şekilde aşık da olsa yine de bir sonları zor.

 • sulex (Ziyaretçi)

  SpoilerFragmandan anladığım abi ölecek. Ölümünün ardından jisoo ile büyüyecek ilişkilerini izleyeceğiz. Her ne kadar abi için üzülecek olsam da bu şekli daha mantıklı olmuş.

 • BangtanGırlsTürk (Ziyaretçi)

  Bence başrol kızımızın da kafası karışık ama mutlu olmak istiyor.Sevdiği iş aile ve yakışıklı bir eş tam hayal ettiği gelecek ama çocukta gizemli.İşler kızışacak gibi

 • Aysun (Ziyaretçi)

  Ne ara bunların ilişkisi evlilik noktasına kadar geldi ben de anlamadım.Aralarında ki bence aşktan ziyade kadının kötü akrabaları, erkek kardeşinin de duygularından dolayı evlilikle birlikte onu koruma ve sahiplenmeye dönüştü.Fragmandan anlaşılan sakin bir liman gibi sığındığı evliliğinden eski sevgilisi hız tutkusu olan adamın zaafını kullanarak uzaklaştırmayı başarıyor.

 • Hasan [ GeceKusu ] (Ziyaretçi)

  Çevirmenlerimiz Nur & zeynebp ve diziyi yükleyen yetkilimize çok teşekkürler.. Emeğinize sağlık.. Sağolun varolun KoreanTürk Ailesi

 • Sunshine? (Ziyaretçi)

  Evlilikleri çok hızlı oldu. Ne ara evliliğe geldi olay hiç anlamadım. ???? Kız duygularından hiç emin durmuyor, kimi tam olarak sevdiğine karar verememiş gibi bir havası var. Ama diziyi sevdim ve ilerleyen bölümleri merak ediyorum.Not: Raylı bisiklet ne kadar güzeldi ya, hem manzaraya hem de bisiklete bayıldım. ???? ????

 • sulli (Ziyaretçi)

  şimdi yaralanma dedi ya kesin başına bir şey gelecek demi?? çok güzel bir dizi severek izliyorum içim kıpır kıpır oluyor :D

 • Eda (Ziyaretçi)

  Bence tanışalı o kadar da az olmadı yani nerde geçiyordu hatırlamıyorum ama kız geleli 1 ay oldu falan denmişti bir yerde. İkisi de muhtemelen bir hata yaptılar evlenerek. Eleştirirken dizide işlenen karakterleri iyi analiz etmek gerekiyor bence. Soo hyang sürekli suçlanar fazlalık olarak görülerek büyümüş bir kız, önceki erkek arkadaşı da zengin bir aileden geliyordu ama kız için ailesine karşı gelmedi. Seok jin babası yüzünden kendini suçladığı için babasına hep uzak davranmış. Annesi desen bırakıp gitmiş. İkisi de ebeveynlerinden sevgi görememiş. Yani demek istediğim yaslanıcak birilerini buldular ve aceleci davrandılar. Bundan sonra ne olacak bilmiyorum ama daha 4.bölümdeyiz ve bence abi kardeş çekişmesiyle 16 bölüm izleyeceğimize bu gidişatı daha çok sevdim.

 • tuğba yakut (Ziyaretçi)

  Hay arkadaş olaylar ne hızlı ilerliyor

 • joongkilove (Ziyaretçi)

  32 bölüm olarak planlanan bir dizi için 4.bölümde düğün yapmak? Senarist ne planlıyor anlamıyorum ama buraya kadar mantıklı bir şey bulamadım ben. Abiyle kız ne öyle çok vakit geçirdi ne bir şey. Kızda olağanüstü bir mutluluk var sanırsınız adama aylardır his bekliyor. Hwan?ı parlatıp bir anda sönük bir karakter yapmasına da mana veremedim. Jin?in kendine olan aşırı özgüveni hala rahatsız edici. Yarış takımından gelen kız huzur kaçıracak belli de ben geçmişle şimdinin olayları arasında bir şey döner diye bekliyordum. Tuhaf bağlandı. ???????? Ama şu evlilikten sonra yılı ileriye saracak gibi.Hwan lise bitirmiş olacak kız pişman olacak tarzı bir şeyler seziyorum. ?????

 • blueruby (Ziyaretçi)

  Çok güzel sahneler ve çekim tekniği var...yönetmeni alkışlıyorum... dizinin geçtiği yeri çok merak ediyorum... dizi olması gerektiği gibi ilerliyor ve abinin duyguları samimi ... kızı aile içine almaları çok güzeldi.... ama abinin başına gelecekler var abi diziden ayrılınca bende ayrılırım artık

 • Sun (Ziyaretçi)

  Nedense burada jisoo ve kiza cok uzuluyorum istemsizce. Jisoo gercekten oyunculugunu konusturuyo uzuntulu hissini iliklere kadar hissettiriyor. Abinin ben burada sorumsuz davranip tekrar eski sevgilisiyle olucagini dusunuyorum ayrica dugunleri cok hizli oldu yaa. Ahh jisoom ????

 • Turan (Ziyaretçi)

  Şu kızın yüzü niye bu kadar düz yoksa bana o öyle geliyor. Tuhaf bir çekiciliği var.

 • Berfin (Ziyaretçi)

  Bu kadar erken düğün beklemiyordum . Olaylar bundan sonra olacak demek ki . Ji soomu uzmeyin ama ya

 • Song (Ziyaretçi)

  Abi ve kiz gercekten evlendi mi ya Fragmanda abi ortadan kayboluyor galiba ya kiz ve hwan ne olacak acaba?

 • joongkilove (Ziyaretçi)

  Yaa sonunda!!! Neden bu kadar geç geldi ???????? Çeviri bekliyorum inşallah en kısa sürede gelir.????????????