Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: SKY Castle

Yorumlar (17)

 • Btl (Ziyaretçi)

  kadın dizlerinin üzerinde iken pc den cama yansıyan görüntüyü gördü ama hemen kapadı koç, birini izliyordu ama kimi ? gizli kamera ya da engelli çocuğu falan var da onu mu izliyor acaba çok ilginç. 2 bölüm birden çevrilse peş peşe izlesek ne iyi olurdu.

 • Yağmur Özışık (Ziyaretçi)

  Tam her sahnesinde "Fighting" denilecek bir dizi gerçekten. Son sahne de ben şok. Dizi gerçekten güzel gidiyor...

 • UlusunVokalistiAltınSesliChen (Ziyaretçi)

  İkizlerden her şeyle dalga geçen çocuğa bayıldım ???? Diğer çocukta çok nazik ve sakin o babayla onun işi ekstra daha zor. İkizlerin annesinden ileride daha güzel başkaldırıları bekliyorum fighting reyizzz ????????

 • aslı (Ziyaretçi)

  fark ettimde ikizler tamamen zıt görünüş olarak mesela biri daha boyle dağınıkken diğeri daha toplu ama ikiside cook tatlı (saçlar,okul kıyafeti,yuruyus,bakış farklılıklar) :) :)

 • Betul Karatas (Ziyaretçi)

  bayan kang ye bin ve ye suh un yaptıklarını görmezden gelip üstünü örtmeye çalıştıkça işler nereye varacak göreceğiz ...ye bin ilgi çekmeye çalışıyor annesi anlamıyor geçmişini kabul edemediği için kızları ile daha çok uğraşacak gibi ......bayan lee ve bayan kang daha çok çatışacaklar hastanedeki rekabet devam ediyor bay lee hastanenin başına geçince ortalık karışacak ...koç kim in yardımcısı da her şeyi yetiştiriyor ..... ikizlerin annesi güçlü olmaya çalışıyor ama kocası otoritesi elinden giderse hırsından ne yapacak ........

 • Merve ilhan (Ziyaretçi)

  Sıkıldım ben diziden ya yinede devam edeceğim baya övülmüş çünkü

 • Moonchild (Ziyaretçi)

  Bu dizi de acıma hissi duyduğum tek kişi ikizlerin annesi cidden kadın çocuklarını seviyor evet o da baskı yapıyor ama sevdiğini de gösteriyor umarım daha da cesaretli olur kocasına karşı. Bir de ikizlerden sesi derin olan çocuk sempatimi kazandı. Şu bencil kızın annesi tamamıyla aşağılık kompleksine sahip Koçunda geçmişinde bir şeyler var çıkar yakında kokusu.

 • bayankoreli (Ziyaretçi)

  wow daebak daebak.. vay be dedirtiren bi bölüm oldu yine ..Hastane yöneticisi olmaya çalışan Doktor Kang o kadarda yetenekli değilken ,hak iddiası cesur gibi gözükürken kendini bi şekilde güvenceye alması? ve o kadarda başarılı olmaması ?! sakin biri gibi ama anlık kızgınlıkları o aile tamamen tehlikeli? çocuklarının yaptığı şeyi örtbs ediyor ama öbür bölümdede dediğim gibi çocukla ilgilenilmemis ve dikkat çekmeye çalışıyor ,annesi ve babası bakalım onu ne zaman farkedecekler? Koç Kim o oyuncakları kime aldı evde bekleyeni var cctv görüntüleri kendi çocuğuna mı ait evde de bi şiddet var sanki? Bayan No , en ılıman olanı ve büyük bir devrim yaptı , Cha Gumsanın tepkisine bittim resmen fırtına öncesi sessizliği yaşadık .. Oda da değişecek bir şey yok demesi ve gördüğü? yeni farkına vardım evleri cidden çok karanlık ve boğucuymus .. Jinjin hanım iljin olduğunu iddia etti bayağıda belli sesten nasılda korktu.. son 10 dakka yine sasırttı ve ilk aşk ,hye na yoksa yebin kardeş mi? rekabet daha da kızısacak? ne tuhaf biri özel hoca tutmuyor , diğeri annesiyle ilgilenmek zorunda ve biri özel derslere rağmen üçü de aynı seviyede sınav, aşk ve ebeveyn bayağı bi rekabet olacak gibi .. Bayan Han çok tehlikeli biriymis belli göze kara olduğu basından belliydi o bıçağın önüne atladı , hey bana kan ve ameliyat yok diyen Roses arkadaşım ya beni kandırdın o sahnelerde nasıl gözümü kapadımm haberin var mı :D

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Bir süre ara vermiştim tekrar dönüş yapınca dizinin çok hareketlendiğini fark ettim.Koç Kim denilen kadında bir gizem var ya geçmişinde ona da başarılı olsun diye böyle baskı vardı ya da onun rahatsız bir çocuğu var ve bu çocuğu eğitemediği için çevresinde ki çocuklara baskı yapabileceği bir iş yapıyor.Belki de sağlıklı çocukları olan anneleri kıskançlığından bu tarz bir iş yapıyor.Kang denilen adamın, ilk aşkından kızı var.Kadın sanki ölümcül bir hastalığı var bu yüzden kızı babasına söyleme ihtiyacı hissetti.

 • SACHIMCAM (Ziyaretçi)

  Manyak hepsi

 • Ayşe Nur (Ziyaretçi)

  Ebeveynler cidden ruh hastası

 • yaren (Ziyaretçi)

  Dizi müthiş peşpeşe izledim bölümleri anne babalar hastalıklı bir ruh halindeler abartılı olabilir ama gerçekci yönleri de çok gözlerini nasıl bir hırs bürümüşse ölümü bile göze alabiliyorlar. Merakla diğer bölümün çevirisini bekliyorum. Sürükleyici...

 • Aysun (Ziyaretçi)

  Seo Jin karakteri "dün ne idi şimdi ise ne oldu"nun,bildiğin sonradan görmeliğin vücut bulmuş hali.Kompleksli insanlar çocukları,eşleri,arkadaşları da dahil çevresinde ki insanlarla ilişkileri ona göre oluyor.Kendileri sağlıksız olunca çocuklarını sağlıksız yetiştiriyor...Kızlarının yanlış davranışlarını(hırsızlık,yalan söyleme,saygısızlık,bencillik...)görmezden gelip,hırsızlıklarını önceden bilmesine rağmen bunu basit bi oyun,eğlence,stres atma olarak değerlendirip suçlarını kapatması çok yanlış bi tutum.(saten fragmandan da görüldüğü gibi küçük kızı eğlence işlerini giderek bi üst basamağa yükseltiyor,sonunda da karakolluk olacak) Üstelik küçük kızı bunları kıskançlık,ailesinin dikkatini çekmek için yaparken... Başarı/Saygınlık/itibar,bazıları yasalarla da korunmaya çalışılmış,toplumun insani ve ahlaki değerlerini hiçe saymak olmamalı(!)Han Yeo Rim ile Ye Seo ile şimdi kardeş mi çıktı?Okul bi yandan aynı genç adamdan hoşlanma,baba(?) desenize aralarında ki rekabet iyice kızışacak gibi:)suhothekurabiye & ran-an çeviri için çok teşekkürler.

 • Btl (Ziyaretçi)

  Tussuz aşım ağrısız başım. Zengin olmak çok külfetliYaşasın statü derdinden uzak entrikalardan aşağılanmalardan yalanlardan kaybetme kaygısından uzak, sade,yalın, asil yoksulluğum. Sakatatçının Kızı olarak kalsaydı daha mutlu olurdu..

 • Nurhan? (Ziyaretçi)

  Çok söze gerek yok yine çok çok iyi bir bölüm???????? yine merak uyandıran bir bölüm sonuÇeviri için teşekkürler

 • Sunbae. (Ziyaretçi)

  Çeviri geldi millet ^^ https://uploads.disquscdn.c...

 • Slbn (Ziyaretçi)

  ingilizce cevri gunlerdir gelmis, galiba yorum sayisina gore cevriliyor diziler