Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Black Dog

Yorumlar (13)

 • Elif*** (Ziyaretçi)

  İçinizden ne çıktı sizin ahahshshs ???????????? https://uploads.disquscdn.c...

 • Gamze Zeynep Altungül (Ziyaretçi)

  bu bölüm benim için fazla duygusaldı . ögretmen ko sorunlarını çözdü yanlış anlasılma kalmadı ve yorumlarını okudu. seneye ziyaretinize gelecegim sözünün mutlulugunu resmen beraber yasadık . ögretmen ji de anlamış oldu asıl torpil kime gitmiş :( ama ögretmen jinin gidişatı beni ümitlendiriyor . insallah son dk karar degiştirip iki kadrolu alırlar yada ilk jiyi sonraki sene koyu alsınlar . adamın yaptıklarını takdir etmesemde ümitsizlik insanı bazen yoldan cıkarabiliyor. önemli olan tekrar o yola girebilmek insallah basarır .

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  EVET ÖYLE GÜZEL GÜLÜYORSUN Kİ BEBEĞİM DİZİNİN BU BÖLÜMÜNÜ UNUTTURDUN BANA.

 • Rabia Aydın (Ziyaretçi)

  En son öğretmene gelen yorumları falan görünce aklıma belki bende iyi bir öğretmene denk gelmiş olsaydım bu şekilde öğrencileri ile ilgilenen bir öğretmene denk gelseydim hayatım daha farklı olabilirdi. Şuan belki olduğum yerden daha farklı biryer de olabilirdim.

 • ????SERENDIPITY ???? (Ziyaretçi)

  Bu dizinin öğrencileri diğer okul dizilerinden farklı,hepsi uyuşturulmuş gibi.Çocuklar gençliklerini yaşayamıyorlar otomat gibi olmuşlar.Öğretmenlerin ders yükü dışında bunaltıcı bürokratik görevleri var.Anladığım kadarıyla önde gelen üniversiteler belli bir akademik başarının yanı sıra öğretmenlerin referans mektupları,öğrencilerin çeşitli okul içi/okul dışı çeşitli faaliyetleri vb.gözönüne alıp Amerikan Üniversitelerinde olduğu gibi akseptans yani kabul mektubu yoluyla öğrenci alıyorlar.Sakin ama dolu dolu bir dizi,bolca sistem eleştirisi içeriyor. Bu tarz hayatın içinden dizileri daha bir severek izliyorum. Çevirmenlere teşekkürler.

 • Home_74 (Ziyaretçi)

  çok keyif aldım valla. güzel dizi. çevirmenlere teşekkür ederim. en son :D

 • BangtanGırlsTürk (Ziyaretçi)

  Çok güzeldi ve anlamlı bir bölümdü.yalnız son sahne de en yakın arkadaş hainliği efsaneydi.2 öğretmen de çok iyi inşallah ikisi de kalır.Ancak dayı yeğen durumu da çıktı neler olacak acaba.e bide boğaz spreyi çok romantik ti hadi biraz kıpırdanın ama dimi.çeviri için teşekkürler.

 • Bilge Kadın (Ziyaretçi)

  Go öğretmen yorumları okurken ağladı ben de ağladım, o kadar içten bir dizi ki *-*

 • Şeyma Doğan (Ziyaretçi)

  Bu öğrenci milleti ne kadar nankör yahu. Yani çalışmazlar etmezler ama çalışanı kıskanıp önüne taş koymayı en iyi yaparlar. O sınıfı ne hale getirmişler.??????????? Yavrum siz de çalışın, çalışıp da elde edemediyseniz o zaman hakkınız olur belki sesinizi çıkarıp yakıp yıkmaya. Ha yine de hak aramanın yolu zarar vermek olmamalı tabii ki. Ama bu bölüm çok eğlenceliydi ???????? arkadan iş çevirenler, isyanlar, yetiştirmek için çabalanan görevler, öğrencilerle ilişkiler, müdür yardımcısına hedef olmalar, küslükleri gidermeler... Dolu dolu bir bölümdü. Yalnız o kadar kaptırmışım ki kendimi olayların gidişatına dizinin başını unutmuşum iyi oldu bu bölüm kısa bir flash back yapmaları. ???? Fragman yok yerine komik bir epilog konulmuş zevkle izledim. ????????

 • xelisx (Ziyaretçi)

  :) Çok iyiydi son dakika verdiği puan :))))) Çeviri için teşekkürler <3 Ah şimdi yeni bölümü beklemek....................

 • *freedom* (Ziyaretçi)

  Çok güzel bir bölümdü.. Kızın yan masasındaki hoca çok iyi ya ?? keşke kadroyu 2 kişi yapsalardı ...

 • Şeyma Doğan (Ziyaretçi)

  Yaa erken yüklemişsiniz çok teşekkürler ????

 • Fevkal (Ziyaretçi)

  O karaoke sahnesi neydi oyle:DAnother miss oh dizisindeki ailece yaptiklari sahne geldi aklima.Dizinin sonundaki epilog kismini es gecmeyin ogretmen ji gercegi ogrendi+başrollerden hala romantizm bekliyorum cok az sahneleri:(