Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Money Game

Yorumlar (8)

 • Yunsil (Ziyaretçi)

  Secrest forestin pislik amiri burda da pislik rollerde????neyse ki yakisiyor bu roller adama.

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  adamı öldür ağzına tıka tıka yemek ye yediğin pirinçler boğazında kalsın.herkes sırtlan bankacı emlakçı aç gözlü herkes.babasını öldürdün sıra oğlundamı.kızı tuttum adını yaz dedim ama daha çok erken diye yazmadı yavaş yavaş dedi aynı adamın ona söylediği gibi bakalım adamla nasıl bir araya gelecekler.

 • Sevil (Ziyaretçi)

  diziyi sevdim özellikle 5. seviye memurumuzun cevvalliği çok hoşuma gitti. başka ofis dizilerindeki gibi yerlere kadar eğilip eziklemior kendisini. böyle de devam edeceğe benziyor. Adam da çabuk çözdü olayı. şimdi 3. bölümde nasıl biraraya geldiklerini görücez. bu arada dizinin müzikleri çok güzel, çok beğendim. teşekkürler çeviri için.

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Bu bölüm daha güzeldi.Başkan denilen adam nasıl da yüzsüz hem adamı öldür hem de cenazesine git ama Profösörün oğlu Bay Chae de işi sonun da çözecektir.Babasının cenazesinin başında ayağına dokunup soğuk olduğunu görünce çorabını çıkarıp giydirmesi çok etkileyici bir sahneydi.İzlerken insan çok etkileniyor.Bayan Lee nin yadığı İngiltere para birimi hakkıda raporu Müdür önce beğenmedi sonra da kendi yazmış gibi sahiplendi.Böyle yetersiz insanların üst kademeler de olması ne acı.Hem yetersizliklerini görmüyorlar hem de kendileriyle aynı okuldan mezun değil diye kızı aşağılıyorlar.Kız da akıllı ama hemen cevabını veriyor.Ne güzel dedi beğenmediğiniz okuldan mezun bu kişi sizinle aynı sınavdan çıktı diye.Neyse ki diğer raporun çıktısını da aldı.Bayan Lee karakterini çok beğendim çok atak,cesur ve kendine güveni yüksek.Oyuncu da çok iyi oynuyor.

 • sesang (Ziyaretçi)

  Sunbaeymiş kibirli cahil sekki. Bir halttan çaktığı yok kuyruk yarasından işi gücü muhalefet. Aferin kızıma fighting. Ver ağızlarının payını. Asalaklar

 • sesang (Ziyaretçi)

  İkinci bölüm kesinlikle daha hızlı. Ajussi iyi şeyler yapmak istiyor tamam da ilk adımı yanlış attı. Bir defa aşırı hırslı ve kolay öfkeleniyor. Ne kadar ilerlerse ilerlesin yaptığı bu hata ayağına dolanacak. Kodamanların siyasilerin arkasında kuyruk olmasi gibi burada da yalakalık yapmaları yok mu ????????????

 • sesang (Ziyaretçi)

  Ne akıllanmayan bir millet. Kriz görmüşsün. Niye borç alıp alıp durursun. Neyine güvenerek. Kendileri yetmiyor başkalarını da sürüklemeleri yok mu peşlerinden.

 • Guest (Ziyaretçi)