Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Money Game

Yorumlar (5)

 • sesang (Ziyaretçi)

  Bölümler gerçekten sürükleyici ilerliyor. Ve sadece Kore yi değil , en başta bizi de dahil tüm dünyayı ilgilendiriyor.

 • sesang (Ziyaretçi)

  Chae sonunda olaya dahil oldu. Sonu harikaydı ???????? Fragman çok heyecanlı. Yabancı sayko artık kendini tutmuyor.

 • sesang (Ziyaretçi)

  Ülkelerin ekonomilerine nasıl müdahale ettiklerini çok güzel yansıtıyor. Birine izin verdiler, bakteri gibi yayılıyorlar. İçeriden sömürüyorlar. Evet yeni dünyada savaş demek ekonomi demek.

 • mevsimi (Ziyaretçi)

  dizinin konu bakımından izlenmesi gerektiği düşüncesindeyim çünkü dizi kore ile alakalı bir konu değil ciddi mesajlar içeriyor ama genel olarak pek ilgi çekmiyor gibi. aslında bölümler de bir solukta bitiyor bunları başta yazıyorum belki izlemeyenelere merak uyandırır diye :) ama şunu da ekliyim başrol bayan karakterin bayan karakter old algılamakta güçlük çekiyorum :(bu haftaki bölümlere gelecek olursak, insanın kaybedecek bir şeyinin olmaması ve/veya geçindirmek zorunda olduğu bir ailesinin olmaması, kişiyi daha cesur kılabilir. ama bay park ın dediği yer çok manidar: bazı memurlara göre üst seviyedeler, normal memurun yaptığı işten çok farklı bir kurumdalar ama normal bir memur gibi de aldıkları maaşa muhtaçlar. bu durum bazı gerçeklerin birilerinin çıkarları üzerine sessizce kapandığını acı bir şekilde ortaya koyuyor bir kez daha. kıdem/mevki olarak daha üsttekiler ise sesini çıkarırsa bunu canıyla ödüyor. keza elde var iki örnek. ve bu olaylar o kadar saçma ki her iki adamın da intihar etmediği yada kazara ölmediği ortaya çıkabilir ama kimse üstünde durmuyor. hadi diyeli prof kazara idi. ya diğeri? düşüş biçimi ve yerde bulunduğu şekiller birisinin mi onu itttiğini yoksa kendisinin mi düştüğünü göstermeli. mesela ilk öldürülen profesörün ayağı kaysa bir yerlerinde sürtünme izi olur değil mi? adam geri geriye giderken ayağı kayıp mı düştü yani? :I artık bu konuda ileri seviyeye geçildiğini düşünüyorum. ikincisinde de polisin aklına gelmiyor cctv ye bakmak, bay chae nın aklına geliyor; hatta direk suçluyu buluyor soğuk kanlılıkla lakin elde ciddi kanıt yok; öte taraftan atak yapıyor. (yani adam telefonda biriyle tartışıp intihar edece tipte bir adam bile değildi..)ülke ekonomisi elden gidiyor, 30.000 insan işsiz kalacak, adamın derdi bakan olmak! bu şekilde ülke nasıl iyiye gidecek ve o gelecekteki olası başarısızlık konumundan başkanlığa nasıl yükselecek anlamak mümkün değil.son olarak, bölümün vurgusu: "savaşmak için silaha gerek yok, para yeter."

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Evet, Bahama Kore adı altında faaliyetlerine başladı ve hemen ilk hareketi de Woojin denilen gemi yapımı şirketinin iflasını istemek oldu.Bu demek ki bir sürü kişi boşu boşuna işsiz kalacak.( Bildiğim kadarıyla Kore Gemi yapımın da ilerde en büyük sektörlerden birisi) Bununla da bitiyor bir de el altın dan Eugene Bey şirket için Çinlilerle pazarlık yapıyor.İnsana sormazlar ı madem şirket bankayı zarar ettirecek boyutta kötüyse Çinlilere neden satıyorsun.Oradan da ayrıca kar edecekler.Hükümette neyin kafasını yaşıyorsa, Yüzde 51 satılır mı en fazla Yüzde 49 u satsaydınız.Söz hakkı şimdi o şirkette.İş işten geçtikten sonra telaşlanmaya başladılar.Yi Hun mahkemeden çıkraken başta bayan Lee ve bir grup tezahüratta bulunduğunda nedense ben bile duygulandım.Artık Bay Heo nun ülkenin iyiliğini düşünerek yaptığını da inanmıyorum acaba adama geleceğin başbakanı, görevimi teklif edildi.Fragman müthişti, çok heyecanlı bir bölüm bizi bekliyor.