Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marriage Lyrics and Divorce Music

Yorumlar (15)

 • sulex (Ziyaretçi)

  diziyi en büyük çiftin çocuklarının babası karşısında konuştukları sahne hatrına izliyorum. Ama şu bölümler izlenece gibi değil

 • sulex (Ziyaretçi)

  evli adamların pis sahnelerindearkaya şu rmantik müzikleri koymuşlar ya ne diyeyim

 • Hatiçe Aytaş (Ziyaretçi)

  Ta en basin da bunlarin hepsi karilarini aldatiyor demistim avukat asik olmus evlen mis dok tor olan cok mukkem mel gorunen ortayas modun da idi iki cocuk lu purof umuz esinin fazla ilgisi ve bakim diz gorun mesin den sikilip oyun oynamak istrmis sonuc hepsi erkek hepsi aldatmayi bir marifet saniyor yasli diyip kayin valide ise ilgi manyagi ogluna bile asilyor kendilerine gore bahaneleri var hepsi nin de gozleri disari da neyse cok sey varda cok tesekkur ederim elinize emeginize saglik

 • nevbahar (Ziyaretçi)

  Ya nenem tam şeytan tam. Nasıl işliyo insanları kendine göre ya. ???????? 3 bölüm süren peruk muhabbetine de koptum yani.Ah canım elmayı sessiz ısıramadın daaaattt elendin! Bu nasıl bi manyaklık seviyesi ya? ????Bu hafta atlayarak izledim bu şekilde bitircem gibi görünüyo artık. İkinci sezon haberini duyup da yıkılmak bu gibi dizilere özel sanırım. ???? Halbuki ne dizilerimiz var bi sezon daha olsa diye beklediğimiz.. O kadarına takat getirebileceğimi sanmıyorum ama bakalım.Emektarlara teşekkürler.????

 • Kybella (Ziyaretçi)

  Ben sinirlenmeden sakin sakin izliyorum ???? Cosmicloona & şifacı26 çeviri için teşekkürler ????

 • sena???????????? (Ziyaretçi)

  Diziyi izlerken herkesin siniri tepesine çıkıyor ama yine de izliyoruz????Aldatmanın hiç bir mazereti olmaz olamaz da .Profesörün karısı bakımsız diye , avukatın karısı kendini beğenmiş diye güya karılarında bulamadıklarını bunlarda bulmuşlar gibi gösterilmiş. Erkek olarak sanki kendilerinde hiç kusur yokmuş gibi! Eşlerine bu nezaketi bu ilgiyi gösterseler zaten kadın sevdiği için her şeyi yapar. Olmadıysa da otur.ur konuşursun anlaşamazsan boşanırsın. Aldatmak gerçekten de en kötü şey. En siniri de şu doktor.Karınla mutlusun bir eksiği yok daha ne macera derdindesin! Hele şu metresler evli olduğunu bile bile neden erkeklere bu kadar yaklaşmasına izin verirsiniz.Umarım 2. sezon kadınlar intikamlarına alıp bunları tekmeyi basarlar biz de rahatlarız.

 • Fadime Taştan (Ziyaretçi)

  Senarist alt mesaj da sürekli erkeklerin bakış açısıyla yazıyor bakımsız kadın, bencil egoist gösteriş meraklısı, kendini mükemmeliğe adayan güçlü kadın (doktorun karısı) doktor da heralde güçsüz savunmasız olduğu için o kadına yavru kedi muamelesi yaptı malum koruma içgüdüsünüü karısında yapamıyor pehh :) peki bu erkekler dört dörtlük mü? tabiki hayır ama bağlanma ve sadakat duygusunun eksik olduğu aşikar erkeklerde bize bir genelleme sunuyor dizi o yüzden izliyorum gerçeklik payı var çünkü...hemcinslerimiz de bayılıyor hazır yemeğe kadınların da zaafları çok bu arada.

 • Aslı Arslan (Ziyaretçi)

  Senarist baya kadın düşmanı çıktı.. Erkeklerin karısını aldatırlarken arkadan gelen fon müziğinin romantik olması mı desem, yoksa karılarını aldatmaları için geçerli bahaneyi, karılarının kötü yönlerini göstererek haklı çıkmaya çalışması mı desem.. Yani diyor ki kocanız sizi aldatıyorsa bunun nedeni sizsiniz.. Kötü giyiniyorsanız, egoluysanız, kıskançsanız, aşırı sahipleniciyseniz, çoluk çocuk istemezseniz, kendinize bakmıyorsanız kocanız sizi aldatır.. Bu onun hakkı.. Bu onu ne zampara ne şerefsiz ne de hain yapar çünkü siz suçlusunuz .. Bu onun hakkı!! diyor..

 • M.N.D. (Ziyaretçi)

  Spoiler!!!Gerçekten resmen evli erkeklerin yeniden aşık olmasını izliyoruz . Ben doktorun sapık olduğunu düşünüyorum, güya üvey annesi ilk aşkıymış , baba ölünce ilk aşkı mı depreşti , bi de nuna donseng- oppa donseng derken inceden kadınlara kur yapıyor . Valla böylesi zor gelir . Bir de karısına karşı bir ilgili , nasıl iki yüzlü bir karakter . Bunun genç kız metresi de yani benim için önemli değil evli olman dedi .Sen nasıl bir insansın gerçekten anlamıyorum . Evli olması önemli değilse ne önemli tam olarak senin için , şuana kadar fiziksel bir aldatma olmasıyla en yakın zamanda olacak gibi . Valla oppa donseng derken yapmadıkları kalmadı. Beni en çok sinirlendiren çift bu çift . Nine var bir de ağzımı bozmak istemiyorum ama yani yaşlı adamdan resmen tiksinmiş, öldürüp , genç oğluna yamanma derdinde, bu nasıl iğrençliktir anlamıyorum, sen adamın parasıyla gününü gün et adamı öldürmeye çalış pes yani . İkinci çift avukat çifti kadının ilgisiz olması ve bencil olması bu iki bölümde bariz bir şekilde görüldü ancak bu demek değil ki adam haklı. Ee aşkla her koşulda aldığın kadın sanki değişti mi .Eğer sen değiştiysen adam akıllı bir karınla konuş , eğer çözemiyorsanız problemleri ayrıl , sonra naparsan yap evleniyor musunu çocuk mu yapıyorsun. Bu bölüme kadar bu adamın metresinde suç bulmuyordum ama yani bu bölümden sonra kendi isteğiyle o kadar içki içmesi , evli bir adama bu kadar saat yakınlık göstermesi hem de baş başa hiç de masum değil yani . Üçüncü çift Prof çifti , böyle bir eş , böyle akıllı çocukları olan bir adam yani gözü dışarı kayıyor , ona diyecek hiçbir sözüm kalmadı .

 • J_J (Ziyaretçi)

  Bu dizi iyice zırvaladı erkeklerin normal gibi başka kadınlara bakmaları beni iyice sinirlendiriyor cidden beter olmaları lazım dizi sonunda!!!

 • Hava Özkul (Ziyaretçi)

  hadi adamlar evli eşlerini aldatmaya meyilli kadınlara ne demeli eeevli adamlara resmen yüz veriyorlar sinir bozucu dizi ama kendini izlettiriyor

 • sena (Ziyaretçi)

  hayatım da izlediğim en kötü kore dizisi olabilir yaşla falan alakası yok 18 yaşındayım (yani olayları anlayabiliyorum :D?) bunu çekmek için verilen emeğe yazık cidden ama çevirmenlerimize teşekkür ederim

 • Çise (Ziyaretçi)

  Dizinin izleyici kitlesi bayağı düşük neden 2.sezon anlam veremedim. O kadar canım dizilere 2.sezon çekilmedi neden bu dizi. Gerçekten altalmanın bu kadar normal gösterildiği başka bir dizi izlemedim. 300 kore dizisi izlemişimdir bu kadar kötü dizi görmedim.Aldatma sebebleri sudan sebepler yani elle tutulur yanı bile yok. Zaten eşleri ile arayı düzeltmek gibi bir niyetleri bile yok sadece gözler dışarıda geziyor. Sung hoon için başladım diziye sung hoon?dan nefret ederek bitireceğim diziyi. Bence o olmasaydı dizi bu az reytingi bile göremezdi bence.

 • 3466ot (Ziyaretçi)

  Üvey anne profesör doktor nefret paratoneri ıslak meşe odunu ile ..... ????????????????

 • Ebru (Ziyaretçi)

  Bir şekilde belki olaylar değişir dedim bekledm ama yok ama aynen oyle devam edecek metres aşklarını izleyeceğiz. Bitiş jeneriğinede bildiğin aşkın başlangı müzigini koymuşlar. Kim ne dersin boyle aşk olmaz bunun adı aşk olamaz. Evli adamsın yahu sen parmağındaki yuzuğunden utanmıyor musun. Sabah akşam kadınlarla birliktesiniz. Eşinizle bu kadar ilgilenseydiniz belki problem olmayacaktı aranızda. Yarın öbür gün onlardanda sıkılırsınız siz. Zaten dizinin konusu boyle olacığı hakkında bizi bilgilendirmişti evli adamların aşkı yeniden bulmasıymış. Burada izlemeyi bırakıyorum, değişir dedim ama olmadı, dizi sinirlerimi bozuyor sterli hayatıma stres ekliyor daha fazla stres kaldıramayaağım. Vincenzoya devam. İzleyenlere sabırlar diliyorum :)