Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marriage Lyrics and Divorce Music

Yorumlar (12)

 • Ji Hye (Ziyaretçi)

  Bu arada favori ciftim avukatin anne babasi :D (Babasinin ilk ask takintisini gozardi ederek yaziyorum bunlari tabii ki)babasi biraz haddinden fazla hoduk olsa da cok komikler anne babama benzetiyorum atismalarini biraz :)

 • Ji Hye (Ziyaretçi)

  Gerci neredeyse herkes dusunduklerimi yazmis ama :) yazmasam catlarim ben de. Asla ama asla hak vermiyorum ama avukati anlayabiliyorum. Hatta o uc kadini her gordugum yerde gozlerimi devirip kotu kelimeler kullandiysam da o kadini da gorunce biraz uzuluyorum simdi. Profesore ise sadece kocamaaan bir "Yazik" diyebiliyorum. O kadin var ya o kadin omur boyu eli opulesi kadin ama onun icin iyi olacak bence en azindan boyle vasifsiz, ise yaramaz bir adama daha fazla zaman ve emek harcamasi gerekmeyecek. Giden yillari heba olmus olsa da ne yazik ki... Doktordan tiksiniyorum ki en igrenci o bence. Hicbir sey olmamis gibi hareketleri, sevgi gosterileri midemi bulandiriyor. Bir de anne dedigi, kardesim dedigi insanlara karsi dusuncesi ensesti cagristiriyor yani acayip igrendim adamdan. Isten eve evden ise gelen kocamdan suphelenecem bu adam yuzunden bana iyi gelmedi bu dizi haha :)

 • Kdramadefteri (Ziyaretçi)

  Doktor adam ile profesör adamı koyalım bir kuyuya taşlayalım hakettikleri o gerçekten. Önce ne tatlılar iyi huylu evine bağlı diyosun sonra arkada yaptıkları sanki doğru bir şey gibi hiç suçluluk da hissetmiyorlar . Dj kızı sevmiyorum ama onu kuyuya atmam hahahah hem bencil hem kendini beğenmiş madem evliliği yürütemiyorsun git boşan gez dolaş yani kocanla ilgilenmeyeceksen evlilik neden var. Arada yemeğe çıkarak eş olunmuyor. Ev hanimi olsun demiyorum demem de ama bu kadarı da fazla adam hasta koltuğa gönderiyor. Kendi içiyor ama kocası içemez. Kendi içince nasıl rezil etti kendini gördük. Hastayken kovuyor adam annesini aradığında karim sana bakmıyor diye düşünecekler diyor E ÖYLEEEE.10 ay öncedeyiz hala bu sahneleri görünce keşke avukat boşanmakta ısrar etseydi diyorum. Düştük bir çukura ilk sezon bitiyor ikinci sezonda neler göreceğiz kim bilir ?????????????????????

 • melek (Ziyaretçi)

  aldatmaya karşıyım ama kimse kusura bakmasaın dj kız haketmiş.kocası hasta bide salona yatırıo kendide sarhoş oluo adama kızıo.yemek yapmıo bişi yapmıo bide kocamı eğittim dio köpekmi eğitiosun..kimse kimseyi eğitemez sadece belli bi süreye kadar katlanırlar sonrada işte böyle postayı koyarlar.kimse vazgeçilmez değildir.eğitmeyi düşünmek yerine anlaşmayı uyum sağlamayı düşünmek daha mantıklıdır.diğeri desen iyiki bi kocası doktor övdüde övdü.gerçi o kadında diğeride hiç haketmiorlardı ama

 • Mavim (Ziyaretçi)

  Adamları geçtim bu sefer avukatın karısına acayip sinir oldum.

 • çiğdeemmm ???????? (Ziyaretçi)

  Ayy allahım şu dj kız ne gıcık bir şey ya tamam aldatmaya hepimiz karşıyız da bununlada bir ömür geçmez.. arkadaş hasta Adamı yataktan çıkarıp kanepede yatırmak nedir! Hoş o da niye hastalandı onu da biliyoruz orası da ayrı bir sorun zaten ????Bir de demez mi adama çok düşüncesizsin yarına kadar bekle deli oldum resmen... bu dizide boşanması gereken tek çift avukat ve karısı.. avukat bunu boşasın sonra da diğer kadınla evlensin hem hamile kadın dj çocukta istemiyordu..gerçekten bu tarz bencil egoist sürekli benim dediğim olsun tiplerle ömür geçmez.. avukat karısı ne isterse yapıyordu tamam yine aldatmasaydı keşke ama boşanıp kendisine daha mutlu bir hayat sağlayabilir.hayat bu ve bunun gibilerle sürmez...hastayken bile sana bakmıyorsa bundan hayat arkadaşı dediğimiz durum ortaya çıkmaz... https://uploads.disquscdn.c... eee öylesin zaten düşünce yapısına bak... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... valla adama buralarda hak verdim öteki kadında yumurta kız artması severim dedi diye kalktı iki dk da yumurta yaptı onunla yakışıyorlar zaten final de ikisi olsun ...https://uploads.disquscdn.com/image... Diğer iki adam da profesöre rahatlık batmış gerçekten,öteki doktor da sapık üvey annesine sarkmış adamdan ne beklersin ki ...bir de aldatmanın ertesi gününe karısına çanta almış onu mutlu görünce vicdanını rahatlatıyor sanırım bu yüzden sürekli iyi koca rolüne giriyor merak ettiklerimin arasında karısı aldatıldığını öğrenince ne yapacak Dj boşanmak istemedi,yazar kadın kocasını bıraktı ama doktorun karısı hala muamma off tek sezon olsaydı keşke ya 2.sezon bu diziye fazla fazlaaaa....bir de ilk bölümden itibaren diyorum zaman kavramı çok karışık hala ne oluyor diye izliyorum bu bölümde profesörün sevgilisinin eski sevgilisiyle tanışma aşamasına kadar gösterildi o ne diyorum ya ne izledim..daldan dala daldan dala valla kafam karışıyor bir de hayal kurmalar var sürekli yıldım gerçekten ?????????????????????

 • Günel (Ziyaretçi)

  Acıdığım sadece avukat..karısı hiç sevilmez yani evlenmeden önce görmesini,hasta yani benden uzak dur diyor.tamam ev hanımı değilsin anlarım ama her şeyinde bir sınırı var canım kanepede yat ne ya.ama keşke boşasaydı birde avukat yani çabuk boşar..diğer çift erkeklerese lanet böyle çirkeflik olmaz doktor daha iğrenci hele sevgilisi ya böyle bile bile baştan çıkarmak nedir yani

 • M.N.D. (Ziyaretçi)

  Çok sinirlendim ya, bu bölüme diyecek söz bulamıyorum, yalnızca avukat çiftte sanırım biraz oğlana acıdım, ama o da boşanıp ne halt yemek istiyorsa yiyebilirdi yani.

 • M.N.D. (Ziyaretçi)

  Şerefsiz erkekler ...

 • yıldız yıldız (Ziyaretçi)

  Küçük olan dominant diye aldatılıyor Yaşlı çift herşeyde iyi ama bakımsız diye Ortanca çiftimizde kadın herşeyde iyi am oda adamın amelsizliği yüzünden. Yanii neyaparsan yap erkekler amelsiz dizinin önermesi bu!!!

 • ?KTyaren ? (Ziyaretçi)

  Adamlar keyiflerini sürüyoe kadınlarda yansınlar hallerineeeee...Çevirmenlerim çooook teşekkürlerrrrrr...

 • Ela Berdan (Ziyaretçi)

  en kötüsü Yu-Sin. Resmen 3 kadını idare ediyor