Marriage Lyrics and Divorce Music 1. Sezon 2. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 4 / 5)
Marriage Lyrics and Divorce Music 1. Sezon 2. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marriage Lyrics and Divorce Music

Yorumlar (12)

 • çiğdeemmm ???????? (Ziyaretçi)

  Ve sürekli torun isteyen kayınvalide ve kayınbaba allahım sizin ne saçma düşünceleriniz var Gerçi bizim toplum da bu konuda size benziyor maalesef ama gerçekten artık bu cahil cüheyla düşünceden gına geldi ????????Erkek torun istiyormuş kız torun olunca evlenince malları elalem yiyecekmiş en sinir olduğum konular hayır arkadaş erkek evleniyor gelin geliyor o elalem olmuyor mu??? o zaman da malları yabancı biri yiyecek...erkek eşiyle malları yerken çok iyi kız kocasıyla yiyince elalem mi oluyor ? O da çocuğun o da torunun ????????????????????? cidden sinirleniyorum bu konulara allah akıl fikir versin....

 • çiğdeemmm ???????? (Ziyaretçi)

  Yaşlı çiftin daha doğrusu çok da yaşlı değiller ama diziye göre en yaşlı çiftin erkeği ne gıcık cıktı ya aldatmasına ne kadar güzel kılıf buldu adam bütün suçu kadına verdi kaçar gibi de evden gidecek yazık kadın da o halde hala çocuklara yemek yapacam derdinde çok üzüldüm.Ortanca çifttin de doktor koca olan kesin aldatıyor o kadın da annesinin hayatını yaşayacak çok laf söylüyor annesine 2 bölümdür yeter artık cidden.bakalım kendisi aldatıldığını öğrenince ne yapacak büyük konuşmaların başına gelecek mi ????En küçük çiftteki kız da gencim güzelim edasında geziyordu ama fena çuvalladı onların konusunu da merak ettim daha yeni evlenmişler ama üzerine hemen aldatma yaşamış bir de üstüne kocası boşanmak istiyor bu kadar kısa sürede değişen ne ? Veee son olarak en küçük çiftteki gelini kayınvalidesi ararken köpek havlaması çalıyor telefonu burası da bayağı manidar olmuş ????????????

 • Esin (Ziyaretçi)

  Her 3 ü de aldatıyor. Ortanca cıftte kı kadın annesını sucluyor ama anlıyacak anyayı konyayı kucuk cıftttekı hatun cok guzelım cekıcıyım dıye havalarda ama oda alacak agzının payını. Erkeklere gelırsek hepsıne yazıklar olssun sevmıyorsan adam gıbı bosanırsın bu sekılde aldatmak en buyuk ahlaksızlık.

 • Ji Eun ??????????? (Ziyaretçi)

  Ortanca çiftte ki kadının annesine olan tavrı çıldırttı beni. Yok sen soğuktun, sen kibirliydin, babam bu yüzden başkasında şefkat aradı.. kendi başına geldiğinde de böyle konuşabilecek mi bakalım. Kocası üvey anne ile ilişki yaşıyor galiba. Annenin her konuşmada gelinini dışarda tutması çok şüpheli geldi. Ama bir yandan da diziye katılan 3 kız kafamı karıştırdı. Doktor üvey annesi ile ilişki yaşıyorsa 2 kız olması gerekmiyor muydu. Yani kızların kocalar ile bir ilişkileri olduğu da daha belli değil ama büyük ihtimal öyledirler. O zaman kızın biri yasak ilişkide değil de başka bir rolde mi olacak? Dizinin gidişatını merak ediyorum, bakalım neler olacak.Çeviri için teşekkürler <3

 • sena???????????? (Ziyaretçi)

  Dizi çok ağır ilerliyor olaylar da yavaş yavaş çözülüyor.Yapımcı kızın annesiyle diyalog çok uzun ve gereksizdi bir evlat da bu kadar insafsız olmaz dedim.Annesi de her göründüğü sahnede ağladı,ağlamaktan gözlerini göremedik.Yazar hanım da tam bir fedakar eş hem evde hem işte kocasına destek.Yememiş içmemiş giymemiş hep çocuklarına eşine harcamış ama boş...ne yazık ki erkek milleti demek istemiyorum ama bazısı nankör oluyor.Bu zamana kadar mutlu edemediysen üzgünsen tut kadının elinden gönlünü et,Ne bu ben sana layık değilim sen daha iyisine layıksın edebiyatları.Aldatmak her iki tarafa da yapılacak en kötü şey anlaşamazsan beğenmezsen mutlu değilsen ayrılır istediğini yaparsın ama aynı yastığa baş koyduğun insana ihanet etmek gerçekten de affedilemiyecek bir şey,Büyük de konuşmamak lazım o yüzden.Sunucu kızımız da çok güzel ama empatisi yok yazar kendine bakmıyormuş ondanmış.Oysa karşıdaki aklına koyduysa ne yaparsan yap aldatır.Son sahnedeki kızlarında sevgilileri olduğunu düşünüyorum bakalım ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

 • TC Deryam Öklü (Ziyaretçi)

  Ya şu annesine uzun uzun kızan kadının ağzına kürekle vurmak lazım yeter artık daha.Yalnız herkes aldatıyor bir tane temiz yok doktorla üvey anne mi ben de dedim bir an ama yok canım o kadar da olamaz lütfen olmasın merak ettim ben de simdi belki de üçünün sevgilisi de 3 tane müzikal oyuncusudur ne dersiniz.?Ellerinize sağlık merakla bekleyeceğim.

 • nevbahar (Ziyaretçi)

  Yapımcı hatun o kadar bikbiklendi ki anasına, YETHERR dedim artık ???????????? Anladık atlatamamışsın baban öldü gitti çemkirecek bi anan kalmış ama bi sal yani. Koca koca laflarını yiyecek gibi görünüyor.Tiyatrocu prof tam tiyatrocuydu kadını manipüle etti resmen yani. Madem bu kadar mahcupsun (!) bundan sonra kadının elinden tut gayret et. Ben sana haksızlık ettim hadi hoşçakal. Oldu paşam. Hatun da 50 yaşında ama 80lik gibi davranmış bu konuda çok hatalı. Neyse ki çocukları gayet aklı başında görünüyor.Dj hatun genel olarak itici bulunmuş var öyle bi havası ama beni rahatsız etmedi henüz. Tam da açılmadı mevzular zaten.Evlilik hayatı pek olmuyor dizilerde, finalde bile zoraki görüyoruz, seviyorum acısıyla tatlısıyla olan hikayeleri ama paso aldatma da yoruyor. Bir entrika dizisindeki ağırlık yok gerçi burada. Bi çift aldatma yaşıyosa diğerlerinin sıkıntısı farklı olabilirdi belki, çok yönlü olurdu. Boşanma illa aldatma sebebiyle olmuyor sonuçta. Belki şaşırırız 3ü de aldatmıyodur. ????Tam açık olmasa da metres 3lemesi de kafede buluşanlar anladığımız kadarıyla. Sevgin bitmişse başkasına ilgi duymuşsan ayrılırsın eşinden kardeşim rezilleşmeden, illa bi çantadaki keklik de dursun tavrı.Dizinin akışı da biraz ilginç geldi bana. Vakti doldurmak için konulmuş sahneler çoktu sanki. Kesik kesik atlıyor sahneler falan bir de görünüm olarak fazla yapay tip var kadroda, parıl parıl gözümü yordu esasen. ???? Sonunu görebilir miyim bilemiyorum hayırlısı.Emektarlara teşekkürler. ????

 • melek (Ziyaretçi)

  evet diğer metreslerde ortaya çıktı :D en iğrenç olanı üvey anne sanırım...eh o kadında annesini baya baya bi kınadı basına gelmeyince anlamayacak sanırım.bende sandımki annesine görüşmediği için kırgın meğer neymiş babası aldattığı halde görüşmesini engellemiş.benim babam annemi aldatsa ki aldattı ama ben daha aklım ermezken...annem zorlasada babamla görüşmek istemezdim.hadi babamda babam kadınıda anlamak lazım napsaydı öfkeliydi öyle iğrenç bi adamla çocuğunu görüştürmek istememesi gayet doğal.ben olsam bende görüştürmem.aldatan adamdan her halt beklenir

 • Günel (Ziyaretçi)

  Song hoonun karısını sevemedim ya ben sanırım itici çok ,,bir de boşanmak istemiş annesi izin vermemiş ,yani aldatırsa üzülmem karı sadece kendini düşünen tip ,evet aldatma kabul edilemeyen durum ama bence burada her iki tarafın kusurları var ve dahası digerlerine üzüldüm ama ,evet doktor da üvey annesiyle aldatıryor ve sonda gördüyümüz üç kızda bence bu üç erkeyin ilişki yaşadıkları

 • KelebekTozu (Ziyaretçi)

  Sanırım ortanca çiftte (yaşlara göre ortanca) koca karısını üvey annesiyle aldatıyor. Önceki bölümde yani ilk bölümde havuzda yüzerken annesi olduğunu düşündüğüm için biraz gariplik hissetsem de aralarındaki ilişkiden şüphelenmemiştim. Ama öz annesi olmadığı bu bölüm söylendi. Bir de bu bölümde üvey annenin kocasına gülümsemesi ve çok iyi olması bana çok yapmacık geldi. Kadın çok fazla ikiyüzlü hissi verdi bana. Kesin üvey oğluyla aldatıyor. Ahlaksızlar.........Adamı da anlayamıyorum. Genç ve güzel karısı varken neden gidip de yaşlı biriyle aldatıyor. Her ne kadar bakımlı olsa da yaşını belli ediyor sonuçta.......Karısına çok yazık. Karısını da seviyor yine de. Bunu hiiiiiiiiiiiççççççççççç anlayamıyorum. Bence karısını cepte +1 olarak görüyor. Biriyle macera yaşarken diğerini de genç olduğu için cepte tutuyor. Doktorluk gibi meşguliyetli bir işi varken nasıl hepsine zaman bulabiliyor?? Babası bir öğrense kalpten giderdi adam sanırım :((En küçük çiftte ise sanırım koca başkasını seviyor ve sevdiği kadın hamile oldu galiba o yüzden de aceleyle boşanmak istiyor. Ayrıca karısı onu kolayca aldatırken yakalayacağını zannediyor olmalı ki ofisine baskın yaptı fakat adam avukat zaten. Zeki adam sana yakalanır mı....Adam karısından bıkmış ve nefret ediyor. Kadın da kocasına çok müdahil oluyor. Kadın olsun erkek olsun hayatına bu kadar müdahil olunmasını kimse istemezdi. En büyük çiftte de kadının bakımsızlığı kocasına sebep vermiş olsa da kocasını haklı çıkartmaz bence. Çünkü madem karından bıktın boşan ondan sonra yeni biriyle yeni bir hayata başlarsın değil mi??Neden boşanmadan karılarını aldatma hakkını kendilerinde görürler ki......Bu aldatmayı haklı çıkartmaz. Biraz uyuz edici bir dizi. 3 çiftte de hep kadınlar aldatıldı bakalım kadınlar ne yapacak???**Sonda birbiriyle karşılaşan 3 genç hanım sanırım kocaların eşlerini aldattıkları kadınlar olsa gerek. Demek ki aldatan kadınlar bir grup olacak ve aldatılanlar da bir grup şeklinde ilginç bir dizi bizi bekliyor anlaşılan.

 • Rabia Sultan Çetin (Ziyaretçi)

  Jean Louise & Tsunade çeviri için teşekkürler :D emeğinize sağlık.

 • Eylem (Ziyaretçi)

  World of the married den sonra bu tarz diziler artmaya başladı. Dizi açıkçası fena değildi reytinleri iyi gelir diye düşünüyorum. Dizide daha tam olayları anlayamadık ama song hoon un eşini aldattığını sanmıyorum sanki başka bişey saklıyor gibi ama yine de belli olmaz inşallah aldatmaz, ilk dakikalarda eşi soğuk biri gibi duruyordu ama snlara doğru song hoo eşine daha uzak gibi oyle anladık izleyelim görelim bakalım neler çıkacak.