Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marry Me Now

Yorumlar (15)

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  @Queen White Angel ???? @Sümeyye Coşkun @ceyda @Sude Bostancı @?Hasan K.? @Özlem @Er.Kelebek @Princess Jiana???? @@sarayatta56Yeni bölüm yüklenmek üzere....

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  SPO SPO SPOOOOOOOdevamı birazdaaaan ????????????????

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  FRAGMAN YORUMU: Bana göre; Mi.nin planı tutmuş görünüyor. Kadın gayet rahat, anlatıyor. Herhalde olacaklardan bahsediyor. Moon.un öğrenmesinden, onun bu aç gözlülüğünden, eskiden beri aynı teraneleri yediğinden, ya da hataların neye mal olacğından falan filan. Çünkü eski koca paniklemiş gibi duruyor. Fakat bu tür kişiler kolay kolay pes etmezler. Herhalde söylediklerini dinledi. Yine kendi yapacağını yapmak istiyor gibi duruyor. Zannederim Mi dedi ki kağıdı imzaladım buyur al, sat ne yaparsan yap. Ama olacaklardan ben sorumlu değilim. Böyle de olabilir. Şimdi sıra kocanın karar vermesinde. İşte burda sürekli tahmin ettiğimiz Moon olayı devreye girecek. Moon; CEO.dan öğrendiklerinden sonra yıkılmış gibi duruyor. Hayalleri bitmiş, tükenmiş bir adam. Çünkü hayallerinde yaşattığı babasının gerçek yüzünü gördü. Hayal kırıklığına uğradı. Şimdi dediğim gibi babayı bulacak, şiddetli bir tartışma yaşanabilir. Çünkü çok kızgın ve kırgın. Annesinin de böyle birşeyi haketmediğini düşünüyor. Kendisinin bırakıp gitmesi ve annenin ona sahip çıkması ve babasının bunu kabul etmemesine, herşeyi kendine yontmasına ve bu son olayda onun bilenmesine yol açtı. Kolundan tuttuğu gibi geri gönderecektir. Kağıdı da yırtacaktır. Tahminim bu. Ya da benzer şeyler. Da Yeon ve Jae içinde yol açıldı. Sanırım Da Yeon.a evlilik teklifi ya da nişan yapalım, adını koyalım gibi bir teklif yapacak. Eun Tae ve Yoo Ha.da Eun Tae.nin yurtdışı olayını arkadaşı ile tartışıyorlar. Bu durumda sanırım evlenip yurtdışına birlikte gidebilirler. İşi halledip geri dönebilirler. Sanki öyle birşey sezinledim. Eun Tae hayır olmaz desede yan cebime koy diyor gibi. Bir düğün olacak ama önce Seob Mi.mi? Yoksa yurtdışına gidecek Eun Tae Yoo ha.mı evlenir bilemiyorum. Ya da birlikte evlenirler. Ama kesinlikle bir düğün kokusu alıyorum. Ne burunmuş be dediğinizi duyar gibiyim. Bana öyle geldi.; sanki atılan çiçeği de Da Yeon kapacak gibi geldi. Her nedense....Fakat Hyun Ha.nın da hamle yapmışlığı var. Fakat kader utansın di

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  49.bölüm fragmanı. https://www.facebook.com/KB...

 • Meryem Gülen (Ziyaretçi)

  Çok güzel bir bölüm dü çeviri için teşekkürler

 • Sümeyye Coşkun (Ziyaretçi)

  Güzelllllll bir bölüm daha bitti .e artık dizide bitti güzel gelinler yakışıklı damatlar düğünlü bir final görelim artık hiç fena olmaz hani excellensouldean.mevi18 elinize yüreğinize sağlık kucak dolusu teşekkür ediyorum.

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  :))) Başınızı ağrıttım...Şimdi sırasıyla bahçıvan ve aşçı konseptlerine geçmem lazım..Gece görüşürüz...

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Her şeyler anlaşıldıktan ,açıklığa kavuştuktan sonra..Eun Soo --Eun Tae yakınlaşmasını biraz es geçti senarist...İlk zaman her şey bilinmezken.. önceleri.. daha güzeldi ilişkileri...Şimdi o tarz sahneler yok..uzaklar bir birlerine...Farkettiniz mi ??

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Dizi bu hafta bitecek...Oyuncular tam rollerine iyice alıştılar ,bitiyor...Başta Yoo Ha yı sevmemiştim ..Eun Tae ye daha güzel bir eş olsaydı diye düşünmüştüm...Göre göre alıştım artık bana itici ,daha doğrusu 'soğuk ' gelmiyor.Güzel bulmaya bile başladım..:)) .Eun Tae..Burada ..Satır aralarında bile olsa..o güzel 'aşk adamlığını' gösteriyor. Bu bakımdan bence çok başarılı...gerçekten hayranım kendisine..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Denir ya...' Bal tutan parmak bala bulanır ' Mi hanım Seob ve ailesine level atlattı..Yaşam standartları yükseldi. En çok ev...nasibini aldı.modernleşti...Seob, giyim başta..çok değişti..Mi nin evinde yaşamaya bile hemen uyum sağladı... Seyahat etmekten bile bahsetti bir ara..Mi için ama sonuçta standart , kapasite meselesi...Seob ve ailesi bu gelişmeyi taşıyabildiler...Şimdi Sun Ha bu vekillik ile hele ki ileride Mi kötüleştiğinde.. istemese bile gelişmeye ayak uyduracak..Kaynanasının..Evlilik onayında.. ileri görüşlü olmasını takdir etmek gerekir..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Moon ile Hyun Ha yı evlendirme hayalleri kurmuştum şahsen de sanırım kardeş ilişkisinden öteye geçmeyen bir yakınlaşmayla kalacak..Şu an. bundan başka bir sonuç benim için sürpriz olur..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Yoo Ha evlenince kocasıyla ,..Eun Soo ile birlikte.gidecek sanırım Afrikalara....Uydu aracılığıyla görüşürler artık aileleriyle..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Mi nin belgeleri imzalaması ne olursa olsun riskliydi..Kafedeki kamera kayıtları da zorlamadan,etki altında kalmadan imzaladığını kanıtlar durumda olacak..Mi elini tutup almasını engelledi gibi ama..Adam sert bir darbe ile kağıtları alıp gidebilir.,,..Ya da...Kendisi her an bilinç dışı duruma geçebilir..Bu stres ,zorlanma ile bu nöbete her an girebilir...Kimse yok etrafında.. Nasıl bu görüşmeye cesaret etti ?? ..Anlamış değilim..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Dünyada çok kötülük var..Bunlardan ...En en başta gelenlerden birisi de ..iyileşme, yaşama mücedelesi veren birisinin bu çabasını baltalamak...Eski kocanın bu kadar kötü olması hiç bir şekilde affedilemez...Ceo eğer ilacı değiştirdiyse..(.Pek sanmıyorum ) o da aynı şekilde affedilemez..Eski ceo madem Mi nin muhasabecisiyle yakın ..Neden ondan Mi nin sonrasında ona tam destek olduğunu öğrenmedi...?? Kadın bunlara her türlü belgeyi hazırlamış....Mi hanıma telefon açıp veya ziyaret ederek bu konuyu sorması gerekmez miydi ??Böyle bir devir,satış belgesini, direkt Mi hanım ın talebi olmadan nasıl hazırlayabilr ??.Kesinlikle işten çıkarılması atılması gerekir...Ne olursa olsun..Çok sinirlendim gidip kavga edeceğim :)))

 • MorgananınGülü (Ziyaretçi)

  Final den kareler sanırım ???????? https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c...