Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Golden Life

Yorumlar (13)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  evin oğullarına bayılıyorum çok akıllı ve gerçekçiler ay ne güzel çözdü bıdıkçım olayı çocuk akıllı yalnızca okumak istemiyor.ama şöför bize yapmayacaktın bunu.şimdi bunlar sevgili olur mu ki. zengin evin kızının ji soo bozmasına bayıldım. zengin babaya da sinir oldum diğer iki çocuğunu mum gibi oturtuyor ji soo ne yapsa gülüyor .son sahne ne güzeldi.hem dk ile kaçırıyordu PSH yaşasın yakaladı bu sefer.

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Yaa şimdi benim anlam veremediğim bişey var,Ji soo nun gerçek babası bişeyden şüpheleniyor ama kimden yada neden anlamadım.Acaba ji soo kaybolduğunda annesi onu bilerek mi bıraktı diye ondan mı şüpheleniyor yoksa o notu gönderen kişiyi mi merak edip şüpheli davranıyor ,orayı bi çözemedim.Ji an ın böyle ezik halleri,ji soo nunda zengin şımarık çocuk halleri sıktı yaa,herkes artık eski haline dönsün yada kendilerine bi çeki düzen versinler.Ji hoo efsane çocuk ya,çok tatlış :) Çeviri için çok teşekkürler.

 • Beyza ÖZTÜRK (Ziyaretçi)

  seo ji ho nun hareketlerine bayılıyorum ya muazzam bir karizması var<3<333

 • hemsiresherry (Ziyaretçi)

  Bölümü izlerken dondu ve muhteşem bir kare yakaladım https://uploads.disquscdn.c...

 • hosyeo (Ziyaretçi)

  Ji so ve ji taenin bencillik seviyeleri deyip ayakta alkışlıyorum gerçekten anca bu kadar olunur

 • nur dou (Ziyaretçi)

  19da kaldım devam edeyim once yorumlara bakayım dedim ama ürktüm her bölümde 200den fazla yorum var çarşı karışmış anladığım kadarıyla :D biraz daha beklemeyi düşunmeye başladım kesin sinir bozucu şeyler var ve ben beklemeye dayanamam..

 • bayankoreli (Ziyaretçi)

  dizinin sonunda çalan OST Bugün çıktı Sözleride çok güzel^^Anılarımı kalbimde saklıyorumBana bir kader gibi geldinSonsuza denk yanımda kalSen bana nefes aldıran kişisinhttps://www.youtube.com/wat...

 • Yasemin (Ziyaretçi)

  Bu gün günlerden My Golden Life :)

 • Esra (Ziyaretçi)

  öncelikle teşekkürler ben diziyi çevirisi gec geliyor diye bırakmıştım suan günceli yakaladık sayılır bu yüzden yeniden başladım izlemeye indirirkende yorumlara baktım biraz jian nı sevmeyen mi ararsın jisoo ya saydıranımı dedım bu kızlar ne yaptı ben bıraktıgımda gayet iyilerdi...dün kalan bölümleri izledim ve bu kadar kişi 2 kıza da niye kızdı bi türlü anlamadım...ji an nı anlıyorum suan ki donuk halini kendıne kızgınlığını bu kadarşeyden sonra donuklasması yada yaşıyormuş gibi yapması çok normal geliyor ...böle güçlü bi karakterde biyere kadar kaldırabiliyor yaşananları yada seçimlerinin sonucunu...jisooysa acıkcası onun bazı huylarını pek sevmiyorum ama kıza hak verıyorum...suan tamam kızgın görünümlü kırgın bence...çok güzendiği ablasının ona güvenmediğini anne babanın onu sevmediğini düşünüyorki kıza kimde kal gitme demedi...herkes gidecek gözüyle bakıyordu birisi kal dese kalacak gibi bi hali vardı ama kimse kal demedi kıza...jiana yaptıkları evet biraz fazlaydı ama onun pişmanlığını daha sonra yaşayacak diye düşünüyorum onu dinledikten sonra. acısı güzel çıkacak bence ..

 • jua (Ziyaretçi)

  seo ji an , uzatma eziklik de bir yere kadar sen git şu zavallı çebol adama. Marangoz bana kalsın

 • Ebruu (Ziyaretçi)

  Ceviri icinn cokkk tesekkurler ellerinize saglik ????????????????

 • sulex (Ziyaretçi)

  Ama ama ama .... Burda bitirilmez. Bu bize yapılmaz :((

 • Gülay (Ziyaretçi)

  Dişimi sıkıcam izlemiyeceğim. öbür bölüm gelip altyazısı çıkınca izleyeceğim. Yoksa çok pişman oluyorum. Ha gayret.