Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Golden Life

Yorumlar (9)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  benim çocukların sürünür ama senin eşşek kadar kızının da ne zilli ortaya çıka r diyemedi be adam.adaletin batsın dünya PSH nun muhakka bir planı var.

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Haraboci iyice zıvanadan çıktı.Kızınıda pek bi severmiş haraboci,kıyamazmış :) Çeviri için çok teşekkürler.

 • Deniz A. (Ziyaretçi)

  Sekreter Min yapıyor gibi geliyor her şeyi.

 • empress&sarayatta (Ziyaretçi)

  adam hayata daha büyük bir şeytan olarak döndü..gereksiz bölümler ,gereksiz uzatmalar..şimdiye kadar öyle ya da böyle final yakın olmalıydık ama görünen o ki daha da karıştı işler zaten büyük bir sır ve gizem oldugunu ta baştan biliyorduk..bskknbr & ppetall & Rabiakaraaslan..çeviri için teşekürler.

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Dizide sanki senarist bölüm doldurma derdine düşmüş.Büyükbabanın Ji Anın babasını tehdit etme sebebi çok saçma olay basına yansırsa heralde bundan olumsuz etkilenecek olan Haesung guruptur senarist bizim ile kafa buluyor bazen Koreli senaristleri anlamak mümkün değil gelinen nokta çok saçma zaten dizide bölüm sayısı artınca nasıl içeriğini dolduracaklarını şaşırıyorlar bu yüzden en fazla 20 bölüm iyi oluyor en azından sıkılmadan izliyoruz.

 • Lee (Ziyaretçi)

  Ne aileymis arkadaş yetti artık. Bu dede ölmeden bunlara huzur yok. Yoksa bu kadar kötü bir insan nasıl iyi olabilir sonradan akilr alır değil. Huylu huyundan vazgeçmez diye bişey var.. artık bitse şu dizi de bi mutlu son görsek çok yordu????

 • Merve Arslan (Ziyaretçi)

  46 bölümün özeti , Güçlüysen paranı konuştur utanıp suçluluk hissetmene gerek yok, bul güçsüz mağdur vicdan sahibi birini onu ez ... no hanım şu dizide en katlanamadığım karekter böyle anne karekteri olmaz bunca şeyi yaptıktan sonra nasıl yaşamış bu kadın her bölüm pes dedirtiyor utanmaz arlanmaz...kadının babası da cabası tahammül edemedim seo baba ile sahnesini izlemedim ... Keramet kıyafette mi acaba Do kyung takım elbiseye tekrar girince duruşu konuşması değişti eski haline döndü Hyuk ile yaptığı konuşmayı hiç sevmedim ji so yu pansiyon dan alacakmış al da görelim kız o eve bir daha gider mi hiç ...Do kyung bakalım ne yapacak bundan sonra işi çok zor kolay gelsin şimdiden ona... Ji so ji an a yapmak istediğin iş ne deyince ji an Tahta dedi ya aklıma @Sude Bostancı geldi :))) görümce ji so ya seninle ilgili haberler gazeteye çıkarsa dedi ve çıktı acaba görümce de bir şey yaptı mı neyse günahını almayayım garip ve sinir bozucu bir bölümdü çevirmezlerimizin eline emeğine sağlık çok çok teşekkürler

 • ....... (Ziyaretçi)

  Hiçbir yorumu okumadan bölümü bitirdiğim gibi duygularımı söylemek istedim. NE LANET BİR BÖLÜMDÜ BU YA..

 • Hafsa (Ziyaretçi)

  dizi sonlara doğru neden böyle oldu ki ya. o kadar heyecanla beklediğim dizim neden böyle oldu. :( öncelikle DK neden şirkete döndü çok saçma. harobacinin sahte kalp krizi de olsa yani o kadar kararlı , o kadar olaylardan aşmış gelmiş bir karakter hemen bi hastalık için şirkete dönüş yaptı. söylentilerde herşeyi bilen birinin başının altından çıkıyor. açıkçası hyukun ablasından şüpheleniyorum. yinede kim yaymış olursa olsun hiçbir sır sonsuza kadar gizli kalmaz. ama harobacinin davranışları, parasının gücüne güvenmesi, annenin utanmaz tavırları ve ji anın babasının ezikliği . bunların hepsi tamamen kabak tadı veriyor kalmış şurda bikaç bölüm bakalım nasıl toparlayacaklar :) çevirmenlere teşekkürler ^^