Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Golden Life

Yorumlar (18)

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Çeviri için çok teşekkürler.

 • Çaylak (Ziyaretçi)

  Gerçekten bitmesini istemiyorum ama biraz ağırlaşmaya başladı ne zaman yüzümüz gülecek bu kızın Do Kyungla olacağına inancım kalmadı artık ????

 • Sezen Arslan (Ziyaretçi)

  Bu kadar iyi rayting alan bir dizinin gidişatı nasıl bu kadar ağır olabilir hayret!!! Son 4 bölümdür itekaka atlaya atlaya seyrediyorum 40. Bölümde tamam mı devam mı diyeceğim kendime çünkü gerçekten bunaldım. Bu güne kadar da esas oğlanımızın ve hyukun gülüşü hatırına geldim yoksa son 5 bölüm çöp niteliğindeydi. Koreantürk elinize emeğinize sağlık.

 • ceyda (Ziyaretçi)

  40.bölümün çeviri gelmiş koşunnnn:):):)::)

 • Yasemin (Ziyaretçi)

  bu bölümün en güzel sahneleri ji soo ve hyuk sahneleriydi bir kaç bölümdür dizide bir duraksama var olduğu yerde sayıyor ji anın soğukluğu do kyungun onu peşinde olması baya bir sıktı bu zaten reytinglere de yansımış gibi biraz düşme var bu hafta artık bu haftadan sonra biraz hızlanması lazım şurda kaldı 12 bölüm çevirmen arkadaşlara teşekkürler...

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Bana göre hem Do Kyung haklı hem de Ji An haklı [Nasrettin Hoca fıkrası gibi oldu. ] Do Kyung durmadan Ji An a kızıyordu çünkü seviyor ve onun için bir çok zorluklara katlanıyor hepsinden önemlisi de u kadar çabasına rağmen sonuç alamıyor ve buda mutsuzluk getiriyor ama ji An da hiç riske girmiyor ve zorluklarla savaşmayıp hemen sevgisinden vaz geçiyor bu nedenle Do Kyung sürekli Ji Anı kırmaya çalışıyor çünkü sevdiği kadından istediği karşılığı alamıyor Ji An da kendi açısından haklı çünkü aileyi gördü ve o aileden onay alınamayacağını düşünüyor ve karakter olarak da Do Kyung dan daha ayakları yere basan biri olduğu için Do Kyung la arasına mesafe koyuyor.İkisi de kendi açılarından bakıldığında haklılar Do Kyung Ji Anın yaşadığı tarvmayı tam bilmediği için bu kadar kızıyordu ama dizinin sonunda intihar etmeyi düşündüğünü öğrenince Ji Anı anlamaya çalışacaktır ve daha yumuşak yaklaşacaktır belki bu arada Ji An da Do Kyung dan vazgeçemeyeceğinin farkına varıp oda bir adım atacaktır.Babaya üzüldüm Baba da uzun zamandan beri bir travma yaşıyormuş iyi para kazanırken ailenin davranışı ile iflas ettikten sonra ailesinin davranışı kendini değersiz hissetmesine neden olmuş Ji An olayı de en son tuzu biberi olmuş.Babayı çok sevdim bu dizi de iki babada Annelere göre daha iyiler Ji Anın annesine çok sinir oluyorum adamın bu halinin önemli bir sebebi de kendisi ama gene de pek fazla aldırdığı yok ailenin yaşadıklarının en büyük nedeni onun yalanıydı.Senarist aslında önemli bir konuya parmak basmak istemiş hastalıkların bir nedeni de psikolojik kökenli olduğunu kendini değersiz ve mutsuz hisseden bir insanın nasıl kendini hasta hissedeceğini güzelce anlatmış.Bende hastalıkların büyük çoğunluğunun sebebinin mutsuzluk ve psikolojik kökenli olduğunu düşünenlerdenim.

 • ceyda (Ziyaretçi)

  çeviri gelmiş işim vardı giremedim çok sevindim teşekkürler elinize sağlık

 • bayankoreli (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler , ilk kez bu kadar kısa yazıp bırakıcağım hadi gene iyisiniz :D

 • gözdey (Ziyaretçi)

  gerçekten ji anı öyle iyi anlıyorum ki... senarist gerçekten çok iyi iş çıkarıyor oyuncular da bu işin altından kalkıyor. her bölüm daha çok seviyorum diziyi... emeğiniz için teşekkürler:)

 • Merve Arslan (Ziyaretçi)

  Çevirmenlerimiz bskknbr&ppetall&Rabiakaraaslan ellerinize emeğinize sağlık çok çok teşekkürler:) ilk defa diğer bölümde ne olacağını bildiğimden bu bölümden hiç zevk almadım özellikle Hyuk ji so sahnesinde .. ji so ya inanma ji so inanma dedim izlerken ;))

 • Glr (Ziyaretçi)

  Jian stres ve üzüntüsü artıkça marangozlukta rahatlıyor bu kesin, Do üzdükçe yine ahşapa verdi kendini

 • KimsinSen (Ziyaretçi)

  sanırım sonlara doğru dede cdk nın baskılarına dayanımcak onay vericek ozamana kadar sürümcemede kalıcaz

 • Glr (Ziyaretçi)

  Bu arada bebek düğünden önce var imiş Bu durumda gelin de bunalımda idi sanırım ve aslında bebği istiyor

 • Glr (Ziyaretçi)

  DoKyung gerçekten çocuk gibi ama bu hareketleri çok tatlı aslında yine de hala evden ayrılmasın istiyorum ama artık belli ayrılacak

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  hiç merak etme !!!!!!hayrına olur ******https://uploads.disquscdn.c... ji an ı , ji an gibi biri anladı !!!!! https://uploads.disquscdn.c... yani :::::: no larda ki olay bu !!!!!!! https://uploads.disquscdn.c... ;))))))))komik değil de çoooook tatlı <3<3<3 https://uploads.disquscdn.c... acı gerçeği öğrenen do :(((((( https://uploads.disquscdn.c... bölüm sonunda ben :((((((((https://uploads.disquscdn.c... çooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Ruhan Coşkun (Ziyaretçi)

  çevirmenlerimiz elleriniz dert görmesin çok teşekkürler

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Do Kyung un babasını..başkanın azarladığı,hor gördüğü kadar var...Hiçbir liderlik vasfı yok...Şansı ile damat olmuş..şirkette mevkisi var...Olaya bakışı ne kadar saçma..'Ji an ile evlenirsen..benim gibi olur mutlu olamaz.. Bütükbaban güçlü...Sen de dön başkanın kuklası ol 'diyor resmen..Ji an ı ilk öğrendiği zaman da tepkisi evden yaka paça kovması..Hiç te kaliteli ,olgun bir davranış değildi..